1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Hakim görmek (İmam Nablusi)


  HAKİM

  Rüyada hakimi güzel bir vasıfta gören kimse, ilimden veya kendisini doğru yola götürecek şeylerden arzu ettiğine kavuşur. Bazen de, hakim, karar veren teknisyen, arkadaş veya topluluğa yorumlanır.

  Rüyada görülen hakim güleryüzlü ise, doğru sözü ile tanınan ve kendisinden insanların razı olduğu bir kimse olmaya yorulur.

  Rüyada kendini hakim olmuş görmek, iş sahibi olmaya, hayır ve menfaat görmeye ve itibarın artmasına yorulur.

  Hakimde görülen güzel vasıflar hayırla yorumlanır, çirkin ve kötü vasıfların yorumu ise yine bu doğrultuda olur. Rüyada hakim görmek, aynı zamanda derin düşünceye veya korkuya da yorulur.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İLGİN Bayan Üye
  İLGİN
  Bayan Üye

  Üye No: 103535
  Mesaj Sayısı: 359
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: Rüyada Hakim görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada hakim görmek kendinizi doğru yola götürecek arzularınıza kavuşacağınıza veya doğru sözünüz ile tanınan ve iş hayatınızda itibarınızın armasına işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada eski bir hakim görmek


  Selamlar. Rüyamda eski iş yerimde amirim olan bir hakim beyi, okulda ders veren hoca olarak goruyordum... ben ise lise öğrencisiyim rüyamda.. su su an calısmıyorum. Yorumlarsanız sevınırım


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Hakim görmek (İmam Nablusi)


  Aleykum selam. Eski işi ile ilgili olarak birisini görmek genellikle bilinçaltına yerleşen düşüncelerin herhangi bir şekilde rüyaya yansımasından ibarettir denilebilir. Böyle rüyalardan özel bir yorum çıkaramayız. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Hayırlı sabahlar.. Dün gece ruyamda bir ağır ceza reisi ile odasına bir iş için konuşmak üzere gittiğimi görüyordum.. Rüyamdaki hisse göre Hakimle sanki daha önceden tanışıyoruz gibi. Odasına gittiğimde birde tanıdık avukat görüyorum oturmuş o da.. Şu sıralar bir davam var ve eskiden çalıştgm sektörden kişiler. Acaba psikolojik midir.. Yorumu nedır acaba. Tesekkur ediyorum hayırlı günler..


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Evet, büyük ihtimalle bu rüya bilinçaltına yerleşen düşüncelerin herhangi bir şekilde rüyaya yansımasından ibarettir denebilir. Çünkü anladığımız kadarıyla özel bir yorumu da yoktur. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.