Git İlk 12
 1. 15
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Hamile görmek (İmam Nablusi)


  iki çocuk annesiyim 38 yasındayım, bir yıldır kocamla ayrıyız, büyük tartışmalar sonucunda hiç ,bir şekilde görüşmüyoruz, boşanma davası henüz yok, yakında açacağını duydum.

  Rüyamda bir gençlik oyun salonuma girdiğimi görüyorum, sahibi yokmuş salonda, çocuklara para ile eğlence ve oyu makineleri var ama kullanıma kapalı , bozuk para yerinde 6-7 Lira gibi bozuk para unutulmuş, bunları sevinerek alıyorum, diyorumki salonun sahibine ait. tam o sıra yanıma alt komşum geliyor, (bu komşu ile hiç görüşmüyoruz, 7-8 yıldır, bazı olaylardan dolayı) kendimi boydan görüyorum ve 5 aylık hamile olduğumu görüyorum. Artık yalnizmişin o evde diyerek soruyor bana. bende evet diyorum. Bir tutam amahtar veriyorum o komşuya, geride içimden güvensizlik geçiyor, ve ona oğluğuma anahtar lazım olabilir ona sorayım, sonra veririm diye geri alıyorum. Anahtarı ona sanki biz yokken, evimize baksın gibi bir his olarak duyuyorum, ama güvenmiyorum ve vazgeçip geri alıyorum. burada uyandım
  Hayırlar diliyorum Rabbimden.
  yorumlarsanız sevinirim- Allah razı olsun sizden !


 2. 16
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Hamile görmek (İmam Nablusi)


  Eğer çalışıyorsan bu işinde göstereceğin başarılar, atlayacağın kademeler, emeklerinin meyvesini en iyi şekilde alacağına delalettir. Bu rüya aynı zamanda çiftler için sorun ve tartışmalara işarettir. Var olan sorunun devamına veya hoşnut olmayacağın tatsızlıklar görebileceğine işaret etmektedir. En iyisini bilen Allah'tır elbette.


Git İlk 12