Git 12 Son
 1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Hamile görmek (İmam Nablusi)


  HAMİLE

  Rüyada bir kadının hamile olduğunu görmek, mal, itibar ve şerefe işarettir.

  Erkeğin kendisini hamile görmesi, keder ve musibete yorulur.

  Rüyada hamile görmek, erkek ve kadın için dünyaca ziyadeliğe işarettir.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İLGİN Bayan Üye
  İLGİN
  Bayan Üye

  Üye No: 103535
  Mesaj Sayısı: 359
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: Rüyada Hamile görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada kendini hamile olarak görmek bu dünyadaki tüm malını ve mülkünü kendine adayan ve sadece kendi çıkarları için başkaları ile birlikte olan kişiler ile birlikte olmanıza işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Hamile görmek (İmam Nablusi)


  Selamun Aleykum hocam. Ben lise öğretmeni bekar bir bayanim. Bir kiz öğrencim: Hocam sizi rüyamda gördüm hamileydiniz, karniniz cok büyüktü ve elinizle gobeginizi oksayarak "canim bebegim" diye sevinerek ve gobeginizi, bebeginizi seviyordunuz, cok mutluydunuz dedi. Yorumlar misiniz lutfen.


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Hamile görmek (İmam Nablusi)


  Aleykum selam. Bekar ve evlilik çağında olan bayanın böyle görülmesi hayırlıdır. Nasip ve kısmetinin açık olmasına ve dileklerinin gerçekleşeceğine alamet olarak tabir edilir. Sonuçta bu bir rüyadır ve hayrını dilemek yeterlidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamun aleykum hocam ben ruyamda ben bilmeğimim bir yerdeydim cok kalabalikti bir anda bombalar patlamaya başladi bombanin yaridi benim sirtima düştu ama yara almadim bir baktim kus oldugum kizim geldi ve hamile olduğunu şoyledi ben ordada cok şaşirmiştim bunu bana yorumlarsaniz sevinirim allah razi olsun


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Senin veya ailenin içerisinde büyük ses getirecek, sorunlara ve tartışmalara neden olacak olan olaylara işaret eder. Kızını hamile olarak görmek ise kötü değildir ve sevinçli gelişmeler manasında yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamün aleyküm rüyamda hamile olan kuzenimi gördüm. Diğer kuzenlerimle bebeğin cinsiyeti hakkında konuşuyorduk sonra kuzenim bebek kız dedi. Herkes bana bakıp sen haklı çıktın dediler.(aslında bebek erkek ben de buna şaşırdım) sonra penceden baktım bir arkadaşımı gördüm ve onunla konuştuk. İçeriye tekrar döndüğümde birkaç kadın bir konu hakkında konuşuyorlar gibiydi.Herkes onları izliyordu. Bu sefer de çocukluk arkadaşımı gördüm, bana biraz kötü bakıyordu ben de çekindim konuşamadım.


 9. 8
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Çok özel anlamı olan bir rüya değildir genellikle yaşananların bir şekilde yansımasından dolayıdır denilebilir. Eğer hamile kadın için kız bebek doğuracak denmişse erkek ve erkek bebek doğuracak denmişse de kız bebek doğurmasına yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 10. 9
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Hayırlı günler.Evli ve iki çocuk annesiyim. Rüyamda çok sık olarak kendimi hamile olarak ya da doğum yaptığımı ve bebeği emzirdiğimi görüyorum. Bebeğin cinsiyetini hiç görmedim. Haftanin üç günü neredeyse bu şekilde rüyalar görüyorum. Çok etkileniyorum


 11. 10
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Hamile olduğunu görmek ya da doğum yaptığını görmek hayırla yorumlanır. Müjde almaya, güzel gelişmelerin olacağına, itibar görmeye, rızkın artması gibi iyi gelişmelerin meydana geleceği şeklinde yorumlanır. Yine de en iyisini Allah bilir.


 12. 11
  Ankaralmm Üye
  Ankaralmm
  Üye

  Üye No: 119495
  Mesaj Sayısı: 1
  Tecrübe Puanı: 1

  Hayırli günler hocam evli 4 cocuk annesiyim evli olan kızım bana rüyamda telefon acarak düşük gebelik yaptığını söylüyor aglayarak bende kendi kendime bu kiz hamile degildiki diyorum kizimda cocuk icin tedavi görüyor hocam bu rüyanın anlami nedir teşekkür ederim.


 13. 12
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Gerçekleştirmek üzere söz verdiğiniz bazı şeylerin bazı aksilikler sonucu gerçekleşmemesi nedeniyle size duyulan güvenin azalmasına, yardım bekleyen kişilerin yardımına koşamamanıza delalet eder. Hakkıyla bilen bir tek Allahtır.


 14. 13
  Kayıtsız Üy Misafir
  Misafir

  Ben rüyamda deniz olmayan bir yerde deniz olduğunu görüyorum deniz okdara berrak ve guzelki turkuaz renginde denizin üzerinde kanoyla insanlar gidiyor bende biniyorum ve kürek çekerek herkesi geçiyorum sonra kıyıya toprağa çıkıyorum oda bizim tarla orda kız kardeşim var hamile aşağı doğru iniyor arkasından bende iniyorum ve bakıyorum hamile değil kıyafeti de değişmiş su var şu başında birkaç kişi var kayalar var ve o katlardan en büyük olanın üstünde oturuyordum


 15. 14
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Çok güzel hayırlı ve anlamlı bir rüyadır. Maddi açıdan mal sahibi olmaya, adımlarını dikkatli atmaya ve geçmişinden ders alarak hareket etmeye tabir edilir. Özetle rüya sahibi bu dünyada adeta cennet gibi bir hayat yaşamasına işaret eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


Git 12 Son