1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Hamur görmek (İmam Nablusi)


  HAMUR

  Rüyada hamur görmek, kolay işlere, yakın bir gelecekte rahatlığa kavuşmaya, zindanda bulunan bir kimsenin veya hamile bir kadının kurtulmasını gözetmeye yorumlanır. Hamur, elde edilecek maldır.

  Bir kimse rüyada evinde hamur görse, yaptığı ticaretten mal kazanır.

  Hamurun ekşidiğini ve kabından dışarı taştığını gören kimse, ticaretinde zarar eder.

  Hamur yoğurduğunu gören kimseye misafir gelir.

  Geniş bir yerde hamur yoğurduğunu gören kimse, evlenir. Hamur ekşimezse, malca bozukluk ve sıkışmaya yorumlanır.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İLGİN Bayan Üye
  İLGİN
  Bayan Üye

  Üye No: 103535
  Mesaj Sayısı: 359
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: Rüyada Hamur görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada hamur görmek kolay yollardan kazanç elde etmenize ve bu kazanç sayesinde kısa zamanda rahata ereceğinize tüm sorunları geride bırakarak rahatlığın ve huzurun tadını çıkartmanıza işaret eder.


 3. 3
  adgzlsmyye Üye
  adgzlsmyye
  Üye

  Üye No: 113808
  Mesaj Sayısı: 9
  Tecrübe Puanı: 1

  Hamurun üstüne oturutulmak istenmesi


  Rüyamda çok sevdiğim bir arkadaşıma ev görmeye gidiyorum ve evin balkonuna çıkıyoruz akşam saatleri, bir divanın üstünde leğen de mayalanması için konulan hamur var poşetle sarılı arkadaşım diyor ki onun üstüne oturursan dileğin kabul oluyor? Çok tereddütte kalıyorum günah mı değil mi ama oturmaya yelteniyorum? Yorumlarsanız sevinirim.


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Hamur görmek (İmam Nablusi)


  Rüya sahibi için eline fırsat geçmesine, bunu değerlendirmesine ve beklenmedik güzel ve hayırlı gelişmelere işaret eder. Rüyada üstüne oturmak veya yeltenmek iyi olarak kabul edilir. Sende rüyanın hayrını dilemelisin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamünaleyküm Rüyamda elimde büyük bir tencere kayınvalideme soruyorum poğaça hamuru mu yoğuracaksın ben bunda yoğurayım diyorum yoğuruyorum hamur birden çoğalıyor zorlanıyorum traktör remorkunda doğurmaya devam ediyorum ama boyum yetmiyor sonra kayınvalidem de bir taraftan yoğurmaya başlıyor sonra ufak ufak parçalara ayırıyor poğaça boyu kadar sonra ben dışarıdaki bir yol kenarında çeşmeye şu içmeye gidiyorum tarladan birileri geliyor yolda sonra aşağıdaki tarlalara bakıyorum tarla evi kapıda insanlar var inekler var bir tanede ayı yavrusu var ayı yavrusu koşuyor ahıra giriyor uzaktan izliyorum sonra uzaktan kayınvalideme baktım kızgın yağın içine poğaça ve simitleri daldırıp çıkartıyor kıpkırmızı kızarıyorlar hamurlar üst üste dizilmiş aynı simitçilerdeki gibi ve hayran kalıyorum diyorum ki bu hamurlar çok güzeller herkese yeter yoldan geçenlere veriyoruz dağıtıyoruz.


 7. 6
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. hamuru geniş bir yerde yoğuruyor olman hayatında yaşayacağın huzurun büyük ve ferah olacağına işaret etmektedir. Rüyan aynı zamanda kısmetli biri olacağına ve bundan dolayı hayatının güzelleşeceğine işarettir. Hakkıyla bilen bir tek Allah'tır.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamün aleyküm rüyamda ilk vefat eden kardeşimi gördüm güya hastaymış hastalıktan kurtulmuş ona sarıldım bana tepki vermedi kayın babamın evine gittiler sonra hamur açıyordum iki eltimle beraber biraz açtım vefat eden annemde vardı bir sofranın başında hamur açıyorum ama bitimine yakın sinirleniyorum büyük eltimle tartışıyoruz oklova kısaymış açamıyorum bir türlü zorlanıyorum kayın babam iki eltim oğlum beni bekliyorlar sofranın başında yufka yemek için eltim yardım ediyor onlar yiyorlar yufkayı ben yiyemiyorum sonra eşimin beni aldattığını öğreniyorum bir kız geliyor eve ona bağırıyorum eşimi evden kovuyorum kayın babam beni savunuyor birde tanımadığım çocuklar görüyorum onlarda yufka yiyorlarmış oğluma kızıyorum bir ara onu dövüyorum hatta rüyamda genel olarak sinirliydim Allah razı olsun


 9. 8
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Kardeşini hasta görmen onun hatırlanıp dua edilmesi gerektiğine ve senin ibadetlerine ağırlık vermen gerektiğine işarettir. Hamur açıyor olman ise hayırlı kapıların açılacağı hayatındaki eksikliklerin giderileceğine işarettir. Aldatıldığını öğrenmen ise fitne, fesat ve dedikoducuların söylemlerine kulak asmaman gerektiğini göstermektedir. Hakkıyla bilen bir tek Allah'tır.


 10. 9
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada hamur kabında ekmek hamuru hiç bu kadar ekmek hamuruyla ve bu büyükte hamur kabı görmedim rüyada şaşırıyorum çünkü annem hamuru yoğuruyor ve hamur o kadar taşmış mı artmış galiba hatırladım kadarıyla evin duvarlarına kadar yükselmiş ve hemen anneme diyorum anne hamuru topla yerde toz bulaşmasın diye rüyadan uyandım o vakit.


 11. 10
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler.Hem müjde niteliği hem de uyarı manasında olan bu rüya rüya sahibinin gelirinin artabileceğine, bereketinin katlanabileceğine işaret olup bunu doğru şekilde kullanmasına ve buna bağlı olarak doğru kullanması halinde birikim yapabileceğine, yatırım düşünebileceğine, maddi yönden sıkıntı çekmemesine delalet etmektedir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.