Git İlk 245
 1. 57
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Hapishane görmek (İmam Nablusi)


  Hayirli günler ruyamda uyusturucu madde yüzünden hapse düşüyorum güya normalde hiç böyle seylerle alakam olmaz hapishane dedgimde oda gibi bi yer elime bir miktar kagit para geçmiş gardiyanin geldiğini görünce parayi saklıyorum gardiyan bana bakp gidiyor bu siradada mahkeme oluyormus akrabalarm gelip mahkemnin benim aleyhime oldugunu söyleyince bi şekilde o odadan çıkıp mahkemenin oldgu yere kaciyorum avukati görüyorum benim bi sucum yok benm alakam yok benim üstüme nasil kalir diyorum esimin kuzenleri güya benim aleyhime konsmuslar ve boyleliklede sucun benim üstüme kalacağıni söylüyor avukat normalde hapishane nasil biyer bilmem bile böyle bir ruya gördüm ve cok etkilendim çünkü gerçek hayattada bilmedgm seyler icin ruyamda suclaniyordum ruyamin anlami nedir hocam şimdiden teşekkürler


 2. 58
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Hapishane görmek (İmam Nablusi)


  Hayırlı günler. Öyle bir rüyayı tamamen tersten yorumlamak gerekir. Devlet nezdinde bir işin varsa görüleceğine, sıkıntılarının geçeceğine, ferah ve mutlu olacağına ve sana sıkıntı veren şeylerden kurtulacağına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 3. 59
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Hapishane görmek (İmam Nablusi)


  Selam aleyküm hocam 13 yaşındaki oğlum dün sabah anne seni rüyamda hapse girdiğini gördüm çok ağlıyorduk kardeşimle ikimiz diye anlattı.hocam yorumunuzu bekliyorum 1 aydır çok sıkıntıdayım zaten dünyam zindan olmuş durumdayım bide oğlum bu rüyayı anlatinca çok huzursuz oldum.


 4. Reklam

 5. 60
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Hapishane görmek (İmam Nablusi)


  Aleykum selam. Bu rüya aile ile ilgili olarak yorumlanır. Aileyi ilgilendiren çok sevinçli çok mutlu ve güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret olarak tabir edilir. Sizde Allah'tan hayırlısını dileyin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 61
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamün aleyküm rüyamda zindan gibi bı yerdeydim insanlar çalışıyordu karanlıkti çalışanlar dumandan öluyordu bazıları dayanamıyordu ama yollar filan gözüküyordu nasıl desem heryer açıktı sanki insanlar çalışmaya geliyodu oraya işkence yoktu daha sonra orada balkon filan vardı balkondan bakıyorduk ama her yer kötü karanlık siyah yollar bile 2 3 kadındık 1de erkek bebek vardı çok tatlı bı kadınınmis ama hepimiz ilgileniyoruz daha sonra biz gidicez diye kadın kocasına haber veriyor ama oranın sahibi bu tarz şeylere izin veren biri değil daha sonra böyle koridorlarda geçiyoruz karanlık full merdiven inip çıkıyoruz elimizde el fenerleri daha sonra başka bı zindana aciliyomus bu kapı hep kadın çığlıkları vardı sanki böyle azap görüyorlar hatta kendime diyorum kabir azabı mı bu ne sesler ama aydınlıktı onların başında bekleyen adam bizi görüyor fakat bisey yapmıyo biz merdiven çıkmaya devam ediyoruz her yer aydınlık normal bı yer daha sonra yardım edenler oluyo kendimizi bı bakmışim sokağa atmisiz yürüyorduk öyle normal bı caddede yorumlarsaniz sevinirim


 7. 62
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Yaşantınızda karşılaştığınız durumlar karşısında sabırlı ve dirayetli bir kişilik sergileyebildiğiniz güçlü mizacınızı yansıtır. Bu dayanma gücü ferahlıkla noktalanacaktır. Hakkıyla bilen Allah'tır.


 8. 63
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda bi hapishane gördüm onları ziyarete gittim içeri girip onlara sabrı tavsiye ettim Ama o kişilerin hepsi de Arap'tı. Suriye lilerdi. Kadınlı erkekli bi hapishaneydi. Onlara dedim ki siz yaptığınız hataların bedelini ödüyosunuz sabırlı olun dedim Allah sabredenlerle beraberdir dedim ve ordan kıızmla birlikte ayrıldım. Hapishanenin kapıları be duvarları bembeyazdı. Kapıyı açtı ve çıktım ordan. Nedir sizce yorumu


 9. 64
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Çevrenizden birinin düşeceği durumu görmezden gelmeyerek ona destek çıkıp her türlü imkanınızı kullanarak yanında olacağınıza, onun için fedakarlıkta bulunacağınıza delalet eder. En iyisini bir tek Allah bilebilir elbette.


 10. 65
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada ev kirasını ödeyemediğim için İstanbul'da çok bilinen bir hapishanedeyim. sıkıntı içinde çıkma arayışındayım..sonra annemi arkadaşlarıyla sohbet ederken görüp biraz rahatlıyorum,anahtarı olmadığı için eve girememiş benden istiyor.ben de bu fırsatı değerlendirip onunla birlikte çıkarken kapıdaki görevliye annem geldi o yüzden çıkıyorum diyorum ama asıl niyetim bir daha dönmemek ..o da yine görüşürüz diyor ben bu cevaptan mahkemenin kesinleşmediğini anlıyorum ama o bu suçtan kurtulmak kolay değil demek istiyor...


 11. 66
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Bu rüya genel olarak kurtulmak ile tabir edilir. Günahlardan tövbe ederek kurtulmak, musibet, sıkıntı ve kötü olaylardan uzaklaşmak tüm bunların son bulması, borçlardan kurtulmak , dünyaya gereğinden fazla takılmanın boş olduğu düşüncesinden kurtularak Allah'a daha yakın olmaya çalışmak anlamlarına gelmektedir. Doğrusunu en iyi bilen bir tek Allah'tır.


Git İlk 245