1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Haşerat görmek (İmam Nablusi)


  HAŞERAT

  Rüyada görülen haşerat, cinsine göre yorumlanır. Karınca görmek, geveze ve çok gezen kimselerden gelecek üzüntülere işarettir.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İLGİN Bayan Üye
  İLGİN
  Bayan Üye

  Üye No: 103535
  Mesaj Sayısı: 359
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: Rüyada Haşerat görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada haşerat görmek bu rüya cinsine göre yorumlanmakta olup bayanlar için çok yolculuk yapmak istemeleri kafa dağıtmak için bulundukları yerden uzaklaşarak kendilerini dinlemeleri erkekler için ise sürekli çok çalışmak istemeleri ve kendilerine bile zaman ayırmayan kişilerin olduğuna işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Cevap: Rüyada Haşerat görmek (İmam Nablusi)


  rüyamda kara böcek ölduruyodum kafası kopuyodu ve bocegin bi parcası ayagıma yapışıyodu iğreniyordumm


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Cevap: Rüyada Haşerat görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada kara böcek öldürdüğünü görmek genellikle işinizde yaşayacağınız sorunlarla ilgilidir. Alacağınız bir karar olursa o kararın arkasında durmanız gerekir. En doğrusunu Allah bilir.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Hayırlı günler. Rüyamda daha önce gerçekte gördüğüm kahverengi bir böceği gördüm ve sonra dönüp gitmeye çalıştığımda aynı böceği bileğimi açıp baktığımda tekrar gördüm. Isırdığını düşünerek onu tuttuğum gibi yere attım. Ayrıca bileğim acımamıştı ve böceğin ölüp ölmediğini bilmiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.


 7. 6
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Bilinçaltı kaynaklı olabileceği gibi tabiri de mevcut olan bir rüyadır. Genel itibari ile böyle bir rüya gören kimsenin işlerinde, hayatında kendisini kıskanan ve çekemeyen bir kimsenin nazarına gelebileceğine, işlerinin bozulacak gibi olmasına fakat daha sonra bu sorunları ortadan kaldırarak yolun açık, işlerin rast gideceğine delalet etmektedir. Allah doğrusunu bilendir elbette.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  merhabalar rüyamda gündüz vakti babannemlerin evin önünde ezilmiş bir böcek vardı. eşimi uyarmama rağmen onunla oynuyordu ve o da onu soktu, eşim canı yanmasına ragmen oynamaya devam etti ben de bi taşla iğnesini kırdım. tabirini merak ediyorum iyi günler


 9. 8
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhabalar. Strese gitmene sebebiyet verecek bazı olaylara tanıklık edebilrisin. Bir haber olabileceği gibi hastalığa yakalanma veya çevrenden kaynaklanan bir sorun fakat olayı kökten halletmeyi başaracak ve ortadan kaldıracaksın. Allah en iyisini bilendir.


 10. 9
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda taştan bir evin kapısından biraz ileride ( bildiğim bir yer ) annem ve ablam ile ilerliyordum . Tam hatırlamıyorum ama babam ileride bir yerdeydi. Sırtımda bir böcek olduğunu söyledi annem . Anneme uzaklaştır dedim. Elini attığı anda böcek boynumdan biraz aşağı indi sırtıma doğru. Tişörtüm kapatıyordu. Sonra ablam da telaşlandı. Yere düştüğümü gördüm ve debelenmeye başladım . Annem o sırada gülüyordu. Uyandığımda korktum ve bi anda yataktan fırlayıp aynı böcek var gibi kurtulmaya çalıştım . Sırtımı elime gotürdüm. Annem bi anda geldi ve ne oldu dedi . Rüya gördüm dedim ve bi anda yerdeyken gülmeye başladı . Ne olabilir yardım edin lütfen


 11. 10
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Rüyan hayırlıdır. Sandığın gibi korkulacak bir durum da yoktur. Nitekim görülen rüyadakj böcek haber ve var olan sıkıntılı durumların yakın zamanda biteceği manasındadır. Alacağın haber seni mutlu edecek müjde niteliğinde olabilir. Uyandığında ki durum ise tamamen olağan bir durumdur. Rüya ile bir alakası yoktur. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.