1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Havlu görmek (İmam Nablusi)


  HAVLU

  Rüyada havlu görmek, aile fertlerinden veya komşulardan birinin bir kız çocuğu olacağına işarettir.

  Bir yoruma göre rüyada havlu yeni bir işe yorumlanır. Yüzünüzü beyaz bir havlu ile kuruladığınızı görmek, tasarladığınız bir işin hakkınızda hayırlı olacağına delildir. Renkli havlunun çeşitli yorumları vardır; kırmızı havlu görmek murada, yeşil havlu dini inanca, siyah havlu mateme, çok renkli havlu ise yapılacak işte tereddüte delalet eder.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İLGİN Bayan Üye
  İLGİN
  Bayan Üye

  Üye No: 103535
  Mesaj Sayısı: 359
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: Rüyada Havlu görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada havlu görmek evli iseniz bir kız çocuğunuzun olacağına evli değil iseniz aile bireylerinden birinin yada tanıdığınız bir dostunuzun kız çocuğu olacağına yada çalıştığınız işinizden ayrılarak kendinize yeni bir iş bulacağınıza ve bu işi çok beğenerek ve isteyerek yapacağınıza işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Havlu görmek (İmam Nablusi)


  Selamün aleyküm. Rüyamda bir apartmanın katlarından birinde tuvalet olmuş oluyor. Ben tuvaletimi yapmıyorum, sadece lavaboda ellerimi yıkıyorum. Ellerimi kurularken de, hani restoranlarda hijyen için sıcak ıslak havlu olur ya, onunla kuruluyorum. Normal havlu da var aslında. Garibime de gidiyor. Ya apartman çok lüks değil tuvalet, ıslak havlu falan diye düşünüyorum.


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Havlu görmek (İmam Nablusi)


  Aleykum selam. Rüya sahibinin hiç beklememesine ve ümit etmemesine rağmen çok önemli işlerini yoluna koyacağına ve rahat edeceğine tabir edilir. Ayrıca günahlarından arınmasına ve hayatında tertemiz bir sayfa açacağına işaret olarak yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Merhaba. Rüyamda bana kız görmeye gelen bir adamı gördüm. Adam benimle ciddi ciddi ilgileniyormuş. Geçici olarak otel veya konak gibi bir yerde kalıyormuş. Kaldığı odayla ben ilgilenmişim. Yıkanmış. Yıkandığı havluları bir yerde bırakmış. İki havlu biri beyaz, biri de ya kırmızı ya da başka renk. Ben de nemli havluları yerine koymak isterken yolda bir başka bayan karşıma çıkmış. Odayla ben ilgilenirim, havluyu bana ver demiş. Renkli havluyu ona verdim. Adam onu istememiş. Hala ilgisi bendeymiş. Ben de bu arada elimdeki havluyu sahibinin odasına koyayım dedim. Odanın kapısı kapalı. Tahta merdivenden oda kapısını açıp beyaz, nemli havluyu koymak için tırmanmaya başladım. Uyandım.


 7. 6
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Özel hayatınla ilgili veya hayatını doğrudan etkileyecek bir konu hakkında alacağın önemli bir karar aşamasına gireceğine, bu konu hakkında uzun vadede düşünerek karar vereceğine, aklının karışıklığını giderecek bir yol bularak hayırlı olanı seçebileceğine işaret etmektedir. Allah en iyisini bilendir tabi.