1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Havuz görmek (İmam Nablusi)


  HAVUZ

  Rüyada görülen havuz, cömert ve faydalı bir kimseye yorulur.

  Su ile doldurulmuş bir havuz gören kimse, cömert ve şerefli kimseden ikram ve iyilik görür.

  Havuzdan abdest aldığını gören, Allah'ın (C.C.) izniyle üzüntü ve kederden kurtulur.

  Havuzdan su içtiğini gören, iyilik sahibi bir kimseden rızka kavuşur. Rüyada havuz, kadınla yorumlanır. Rüyasında su ile dolu bir havuz görmek, güzel, ağır başlı bir kadın olarak tabir olunur. O havuzun kendisine ait olduğunu veya o havuzdan su içtiğini gören, öyle bir kadınla evlenir. Havuzda yüzmek iyi değildir. Bir havuza girip dibe daldığını ve boğulmadığını gören, bir kadına aşık olup onunla tanışmaya çalışır. Bir rivayete göre havuzda boğulmak kedere işarettir. Bir havuzu susuz ve kuru olarak görmek hayır değildir. Bir havuzda içine inmiş bir merdiven görmek, iki şekilde yorumlanır. Ya ömründen o merdivenin basamaklarının sayısı kadar yıl kalmıştır veya o basamakların sayısı kadar çocukları ve torunları olur. Bazıları bunu akrabaya nisbet etmişlerdir.

  Bir havuzun suyunun kuruyup çekildiğini görmek, zengin bir kişinin iflas edeceğine, havuzun yıkıldığını görmek, bu kişinin ölümüne delalet eder.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İLGİN Bayan Üye
  İLGİN
  Bayan Üye

  Üye No: 103535
  Mesaj Sayısı: 359
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: Rüyada Havuz görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada havuz görmek yaşamınız boyunca zor günler geçireceğinize ama bu zor günleri size yardım eli uzatan bir dostunuz sayesinde atlatacağınıza ve huzura erişmeniz de size destek olacağına işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Havuz görmek (İmam Nablusi)


  Hayırlı günler hocam
  Rüyamda eşim hastaymış hastanede yatıyormuş bende evde havuz varmış Eve gelınce havuza atlıyorum dibe dalıyorum geri yukarı çıkıyor 2 merdıven sonra yukarıdayım daha sonra bir kadın beni öptü ben kadınım yanı kadın kadına öpüştük sonra 1 hafta felan gecmış rüyada bir tane adam gördüm bana aşık olmuş ben istemeden sarıldı sırtında ur varmış onu farkettım bu kadar merak edıyorum birde oncekı gün rüyamda tavanda arılar yuva yapıyorlardı bal arısı gördüm hızlıca büyüdüler mınıcıklerdı 2 tanesı iri 4 ü küçüktü rüyamda daha sonra ki gün de bu rüyayı gördüm şimdiden tesekkurler .


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Havuz görmek (İmam Nablusi)


  Hayırlı günler. Bu rüyaların sana isabetli bir şekilde yorumlanabilmesi için sana özel bir şekilde yorumlanması gerekir. Ancak genel olarak güçlü bir kimseden destek ve yardım almaya işaret olarak yorumlanır. Ayrıca bolluk ve refah içinde yaşamanın da bir alameti olarak tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamun ALeyküm. Rüyamda eşimle birlikte bir havuza gidiyorum. Ben eşime yüzme bilmediğimi söylüyorum . Su derinliği boyumu aşmadığı için havuza girmeye karar veriyorum. Havuzda ben ve eimden başka kşmse yoktu.Eşim benim elimden tutarak beni havuza havuzun merdivenlerinden indiriyor. Havuza elbiseyle ya da haşema ile girdiğimi hatırlıyorum. Suyun boyumu geçmediğini farkediyorum. Önce düz bir şekilde yüzüyorum sonra sırt üstü yüzmeye başlıyorum düz yüzmekten daha uzun süreli sırt üstü yüzüyorum. Sonra tekrar düz yüzüyorum. Bu yüzme ile yüzmeyi burada öğrendimi ve artık yüzme bildiğimi farkediyorum. yüzmeyi öğrendiğim için seviniyorum ve keyif alıyorum. Eşimi ben yüzerken hatırlamıyorum orada sadece havuza geldiğimizde ve beni havuza indirdiğinde olduğunu biliyorum ben yüzerken orada mıydı bilmiyorum. Teşekkürler...


 7. 6
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Hem işinde hem de aile içinde huzur bulacağına, kendini rahatlatacak ve rahat olmanı sağlayacak farklı bakış açılarıyla her ortama daha iyi uyum sağlayacaksın. Boyunu aşan herhangi bir işin içine girmeyeceğin gibi seni sıkıntıya sokacak durumlarla da karşılaşmayacağına işaret etmektedir. Allah doğrusunu bilendir.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Merhaba
  Rüyam da bi meydan gibi biyerdeyim etrafında güzel bi deniz var sanki boğazın kenarı gibi birde orta büyüklükte mavi renkte suyu olan bi havuz var yanımda bi arkadasım var tanımıyorum sima olarak spor plates gibi bişey yapcakmısız bide güzel fizikli bi bayan hoca var bayan hoca havuza giriyor dalıyor cıkıyor yüzüyor değişik estetik hareketler yapıyor havuz icinde güzel bi kadındı sonra cıkıp spor yapmaya baslıyo bizde onun yaptıklarını yapmaya calısıyoruz ama onun gibi beceremiyoruz tabi ki zor geliyo bize hareketler. Sonra kendimi bi otelin spor salonuymuş sözde orda koşu bandına binerken filan gördüm.bu aralar sıkıntılarımdan kurtulmak icin bol bol dua etmeye namaz kılmaya basladım. Birde alakasız olarak bir minibüste arkadasımla giderken mandalina cıkarıp soyup yiyoruz bide tanımadıgım bi kadına daha ikram ediyorum minibüsteki yolculardan sonra kadın devamınıda istiyo sen cok yedin ama filan diye kızıyorum haksızlık olur gibi bişey diyorum .
  Yorumlarınız icin simdiden tesekkür ederim.


 9. 8
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Hayal edemeyeceğin kadar parlak ve kısmetiyle, şansıyla diledikkerinin gerçekleşmesini sağlayacak her zaman ileriye yönelik olumlu gelişmelerin meydana gelmesini, hayırlı insanlarla karşılaşacak günler göreceğine delalettir. Rüyanda olumsuz bir mana olmamakla birlikte güzel huylu kadına, cömert birine ve bu kişiden yardım görmeye de işaret eder. Mandalina yemek ve ikram etmek genel olarak kişinin eğlenceye, gezmeye olan merakına ve insanlarla olan ilişkilerini iyi geçirmeye çalışan kimseye bu kimse her koşulda düze çıkmayı bildiğine işarettir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.


 10. 9
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda bir arkadaşımı ve eşini görüyorum. Arkadaşımla gerçek hayatta da aramız iyidir. kocasıyla bir zamanlar beraber okuduk. havuz açmışlar giriş ücreti, baya bir kalabalık gelen giden var. hesap ediyorum ve diyorum ki günlük gelirleri çıkar bu kadar gelen insana.
  bir kenarda ferace ve kapalı şekilde oturuyorum, arkadaşın kocası diyor ki bebeği elle, ve diyorum ki bende bebek yok o sadece göbektir, bebek varsa sizdedir, ve karnı çıkık, onun karnını elliyorum.
  Arkadaşım da yakınızda ama devamını hatırlamıyorum.
  yorumlarsanız sevinirim
  arkadaşımı da eşinide çok seviyorum
  ben ise kocamla boşandık


 11. 10
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Hem kişinin gönlü geniş ve yardımsever, ahlaki güzel olduğuna hem de böyle özellikte olan bir kimsenin destek ve yardımını görerek işlerinde kolaylik göreceğine bunun yanı sıra kişinin dini vecibelerini yerine getirmesiyle Allah'ın rahmetine nail olup hayırla karşılacağına, şans ve kısmetinin açık olacağına delalet etmektedir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.