1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Hayvanat Bahçesi görmek (İmam Nablusi)


  HAYVANAT BAHÇESİ

  Rüyada görülen hayvanat bahçesi, hayatla yorumlanır. Rüyanızda bir hayvanat bahçesinde olduğunuzu görmek, yaşadığınız toplum içinde hayatınızı kazanmak için yaptığınız mücadeleyi gösterir. Hayvanat bahçesinde gördüğünüz her hay vanın, ayrı ayrı yorumu vardır. Hayvanın üzerinize saldırdığını görmek, düşmanlarınızın sizi alt etmek için fırsat beklediklerine; kafes içinde bir takım maymunların demirlere tırmanarak çeşitli maskaralıklar yaptıklarını görmek, hayatta arkadaşlarınızın veya ev halkının sizden faydalanmak için yaptıkları bazı hareketlere ve konuşmalara işarettir. Kafesinde bir fil görmek, hükümete olan borcunuzu ödemeniz için size çağrı y apılacağına; bir deve görmek, sabırlı bir kişi olduğunuza delalet eder. Kafeslerinde bir çok güvercin görmek, çağrılacağınıza delalet eder.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İLGİN Bayan Üye
  İLGİN
  Bayan Üye

  Üye No: 103535
  Mesaj Sayısı: 359
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: Rüyada Hayvanat Bahçesi görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada kendinizi hayvanat bahçesinde olduğunu görmek ise göstermiş olduğunuz hayat mücadelesini kazanacağınıza ve önünüze çıkabilecek olan tüm engellerin ne kadar zor olsa da üstesinden geleceğinize işaret eder.


 3. 3
  carsi6 Üye
  carsi6
  Üye

  Üye No: 112026
  Mesaj Sayısı: 2
  Tecrübe Puanı: 1

  Rüyada hayvanat bahçesinde olmak


  rüyamda hayvanat bahçesindeyim, sadece akrepleri görüyorum, onların bölümdeyim. , daha önce gördüğüm hayvanat bahçesindekilerden büyükler, büyük olduklarını bunları oğlumunda görmek isteyeceğini düşünüyorum, uyanıyorum, yorumlarsanız sevinirim.


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Hayvanat Bahçesi görmek (İmam Nablusi)


  Hayvanat bahçesinde akrepleri görmek insan hayatının akışına işaret eder. Sıkıntıları aşmak için çabalamaya ve her türlü zorluklara göğüs gererek engelleri aşmaya çalıştığına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  gurbetci1 Üye
  gurbetci1
  Üye

  Üye No: 114581
  Mesaj Sayısı: 10
  Tecrübe Puanı: 1

  Komsunun bahcesinde degisik hayvanlar vardi ama hatirladigim sadece mavi papagan uctugunu gordum ve maymunmu desem veya gorilmi bilemedim, ama bu hayvan sarki soyluyordu ve bende ilgili dinliyordum. Bu ruyanin anlami nedir?


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada papağanla ilgili olan yorumu sevinçli haberlere, aile içindeki mutluluğa ve iş hayatındaki sevineceği gelişmeler olacağına işaret eder. Ancak diğer gördüklerin ise berrak değildir. Allah'tan hayırlısını dilemelisin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Ruyamda hayvanat bahçesi yeri kuruluyor. Öbek öbek yapilan yerlerden birine bnde yardim ediyorum. Sonra şiddetli bi yagmur yağiyor. Gökgürültüsüde eşlik ediyor.o anda eve gitmeye karar verip yağmurda islanmamak için siğindiğimiz karaltidan hafif çikiyorum. Şimsik çakiyor ve yildirim tam başima kadar yaklasiyor. Kipirdamadan öylece kaldim. Sonrada uyandm


 9. 8
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayvanat bahçesini görmek, yardım etmek, yağmurun yağması ve şimşeğin çakması tümü güzel anlamlarda yorumlanır. Bu rüya ferahlamaya, sorunları, sıkıntıları, derdi ve kederi arkada bırakmaya ve rahatlamaya işaret olarak tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 10. 9
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda rahmetli amcamı görüyorum güya bahçesine küçük hayvanat bahçesi gibi birşey yapmış beyaz yavru aslan mı kaplan mı bilemiyorum o var ama ben korkuyorum o benle oynamak istiyor ama korkuyorum sonra küs olduğum halam geliyor elinde tatlıyla kızları beni arıyor çok farklı bir rüyaydı bilmiyorum


 11. 10
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Allah rahmet eylesin. Böyle bir rüyayı maalesef biz tabir edemeyiz. Belki sana özel bir şekilde yani yüz yüze tabir edilirse bu yorumlanabilir. Gördüğün rüyanın hayrını dilemek de yeterlidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 12. 11
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Merhaba, rüyamda erkek arkadaşımla(sevgilim) hayvanat bahçesindeyim. Sadece dev çukurun içinde boz çirkin ayılar dikkatimi çekti sağ tarafta sınırı geçemeyen hemen dibimde pars türü Bi canlı vardı. Erkek arkadaşımla yürümeye devam ettik ikisinin ortasından sol tarafa baktığımda hayvanat bahçesinin dışında lapa lapa kar yağıyordu. Bunu sevgilime gösterdim. Yorumlarsanız sevinirim.


 13. 12
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. İyi görünüp de farklı niyet besleyen kişilere delalettir. Rüyan çevrendekilere dikkat etmen amacıyla gösterilmiş hayırlı bir rüyadır. İş yerinde, eğitim hayatında veya hayatının herhangi bir alanında sana rakip olan bir kimsenin kötü niyetine delalettir. Hakkıyla bilen bir tek Allah'tır.