Git 12 Son
 1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Hediye görmek (İmam Nablusi)


  HEDİYE

  Rüyada hediye göndermek ferahlıktır.

  Hediye sevgi ve dostluğa yorulur.

  Hediye, birbirine dargın kimselerin barışmasına yorumlanır.

  Hediye nikahlanmak için kadın istemekle yorumlanır.

  Rüyada kendisine bir tabak içinde taze meyve gönderildiğini gören kimsenin kızına, görücü gelir. Kızı yoksa ona hediye gönderen kimse ile onun arasında dostluk ve sevgi meydana gelir.

  Rüyada hediye alıp veya vermek genellikle hayra yorumlanır. Rüyasında bir kimseye hediye verdiğini görmek, veren ve alan için hayırlıdır. Her ikisi de arzularına ulaşırlar. Eğer verilen hediye kötü bir şey ise, alan da veren de zarar görür. Kendisine hediye verildiğini gören, sevdiği biri ile evlenir. Kendisine yaşlı bir erkek veya kadın tarafından hediye verildiğini görmek, hayra delalet eder. Birine hediye verdiğini ve onun da bu hediyeyi kabul etmeyip almadığını görmek, kötü bir söz işiteceğine işarettir.

  Hediye dedikoduya yorumlanır. Rüyanızda birisinden bir hediye aldığınızı, fakat hediye paketinin içinde ne olduğunu bilmediğinizi görmek, birisinden bir kinayeli söz işiteceğinize, fakat bu sözün ne için söylendiğini anlayamayacağınıza delalet eder. Birisine hediye verdiğinizi görmek, o kişinin size karşı olan hareketlerini beğenmediğinize işarettir. Eşinizin size bir hediye alması veya sizin ona bir hediye vermeniz, aranızda hiç yüzünden bazı dargınlıklar çıkacağına delildir.

  Çocuklarınızdan birinin size bir hediye alması, onun geleceği ile ilgilenmediğinize delildir. Bir büyüğünüzün size hediye göndermesi, işinizden ayrılacağınıza işarettir.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İLGİN Bayan Üye
  İLGİN
  Bayan Üye

  Üye No: 103535
  Mesaj Sayısı: 359
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: Rüyada Hediye görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada birilerine hediye gönderdiğini görmek içinde bulunduğun sıkıntı günlerinde kurtulup feraha ereceğinize ve bu ferahlık dan sonra dargın olduğun konuşmadığın küs olduğun bir kişi ile barışarak çok sevinçli ve mutlu olacağına işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Hediye görmek (İmam Nablusi)


  Merhabalar. Rüyamda Dünyanın yok olup olmaması benim hayatıma bağlıydı. Ben ölürsem dünya da yok olcaktı. Ölmeme yakın yer yavaş yavaş havaya kalkıp -daha doğrusu benim olduğum yerler- parçalanıyodu. Sonra aşık olduğum erkek arkadaşım beni yerin yok olacağını bile bile evine aldı ve bana bir hediye verdi. O hediyenin içinden beni kurtarcak bi üç harfli çıktı. Beni bir şekilde kurtarıyor acımdan sonra yüzüme gülerek ortadan kayboluyor üç harfli ve tüm dünya kurtuluyor herşey eskisi gibi oluyor.


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Hediye görmek (İmam Nablusi)


  Merhabalar. Rüyandaki dünya seninle ilgilidir. Dünyaya çok önem vermeye ama manevi yönünü ihmal etmeye işaret eder. Karmaşık olmakla birlikte bundan bir ders çıkarılabilir ve Allah'tan hayırlısı dilenmelidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Merhaba rüyamda babam ve ablam çok şiddetli bir kavga ettiler ağaçlar falan vardı kavga ettikleri yerde sonra ablam evi terketti ben babamın yanındaydım bir orta yaşlı adam ablama hediyeler getirdi 3çanta 1ceket ve 1kazaktı.Ablam eve geri döndüğünde ise ağlıyordu.hediyeleri gördü kabul etmeyeceğini söyledi fakat ben ısrar ettim o da peki dedi kırmızı kocaman çok güzel bir ve yeşil bir çanta vardı hatırladığım


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Kavga edilmesi dövüş görülmesi tersi olarak açıklanır ve çok hayırlıdır. Kavga eden kimselerin birbirine iyilikte bulunacağına ve çok iyi geçineceğine tabir edilir. Ancak diğer bölümler ise ancak kişiye özel yorumlanırsa bir anlamı olabilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda ölmek istiyordum kefenimi giyip gidiyordum sonra sorgu alanı gibi bi yere geliyordum geniş büyük bi yerdi sonra bi duvara dayanıp oturuyordum aklıma aslında olmedigim ölmeden nasıl sorgilanacagim diyordum amellerimi dusunuyordum sonra orda bana biri zarar verecekti Eniştem beni ondan kurtariyordu sonra birden başka bi yerde gozumu aciyordum megersem vaktim gelmediği için beni almamislar ve bana ve aileme koli koli erzak vermistiler ve actigimda içinde çok güzel şeyler vardı sonra kuzenim bi tepsinin içine ateş parçaları koyuyordu o kolinin içindeki yemekleri ısıtmak için o ateş parçaları kafama düşüyordu ama ben hic yanmiyordum alıp atiyordum


 9. 8
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı bir rüyadır. Yaptığınız iyiliklerin karşılığını alacak ve bundan mutluluk duyacaksınız. Hayırlı ve insanların yararına dokunacak davranışlar sergilerken sizin memnuniyetiniz de artacaktır. Hakkıyla bilen Allahtır.


 10. 9
  18-Unexpected Emekli
  18-Unexpected
  Emekli

  Üye No: 119313
  Mesaj Sayısı: 311
  Tecrübe Puanı: 0

  Not: Bugün 3 tane rüya yazdım ve başlarına sayı koymamın sebebi, bu rüyaları tek bir rüya görmüş olabileceğimden kaynaklı ama tabi tek bir rüya da mı gördüm tam olarak da emin değilim.

  2-) Selamın aleyküm. Rüyamda, sınıf arkadaşlarımdan bazılarını gördüm ve eski sınıf arkadaşlarımdan da bazılarını gördüm. Eski sınıf arkadaşlarımdan sanırım sadece bir tanesini gördüm ama daha da fazla görmüş olabilirim. Onlarla el sıkıştık falan. Neyse, küçük dükkan gibi bir yer var ve onun içinde de okulun müdür yardımcısı var ve bizim sınıf arkadaşlarını tek tek yanına çağırıp onlara hediye veriyor. Bir arkadaşımın adı Oğulcan ve o en sona kalan hediyeyi alıyor ve öğretmen Oğulcan’ı kandırıyor, yani Oğulcan’a başka bir hediye vereceğini söylüyor ve Oğulcan'ın istediği hediye ise ayakkabı ama ona başka bir şey vereceğini söylüyor. Oğulcan ise onun yanına gittiğinde çok istediği hediye olan, o istediği bir çift ayakkabıyı alıyor ve Jordan marka ve sonra sevinçle dışarı çıkıyor ve biz ayakkabıyı gösteriyor. Bir tane arkadaş eğer yanlış hatırlamıyorsam “takas edelim mi?” tarzı bir şey diyor. Ben hediye almıyorum. Rüyanın devamını hatırlamıyorum. Teşekkürler.

  Not: Jordan marka ayakkabıları çoğunlukla basketçiler giyer ve belki bir kaç sanatçı.


 11. 10
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Hediye nasıl ki gerçek hayatta güzel şeylerin yaşanmasına vesile oluyorsa rüyadaki tabiri de aynı şekildedir. Hediye görmek hayırlı olup küslüklerin barışmasına, dostlukların sıkı ilişkiler içinde olmasına, sevindirici havadislerin alınması ve genel itibari ile muhabbetlerin iyi yönde ilerleyeceğine ilişkin bir rüyadır. Hakkıyla bilen bir tek Allahtır elbette.


 12. 11
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamun aleykum
  Rüyamda yakın bir arkadaşım ve ailesinin evine gidiyorum. Bana arka arkaya hediye veriyorlar. Hediyelerden biri eşarp, eşarbı tamamen açıp bakınca güzelmiş diye düşünüyorum. İkinci hediye ikramlık çikolata paketi. Çikolatalar şekil şekildi kalp şekli falan vardı. Üçüncü hediyeyi de evden çıkarken veriyorlar. Yüksek topuklu bir ayakkabı. Galiba kahverengi süet gibiydi. Ama ayakkabıların eşleri farklıydı. Biri şık diğeri daha rahat görünüyordu. Rahat yürüyemem diye düşünürken giyince ve yürüyünce çok rahat ettiğimi farkediyorum ve uzun uzun yürüyorum. Allah razı olsun şimdiden.


 13. 12
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Hayırlı bir rüya olup hayatında adım atmak istediğin hangi iş güç varsa yolunda giderek istediğine vakıf olacağını, özel hayatında umduğunu bulacağını ve özellikle iş hayatının yolunda giderek sorunsuz bir hayat sürdüreceğine delildir. Hakkıyla bilen bir tek Allah'tır.


 14. 13
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamûn aleyküm
  Rüyamda amcam, yengem ve kızları bize gelmişler. Anneme, bana ve 3 yaşındaki kızıma da hediyeler getirmişler. Ben kendi hediyemi açtığımı hatırlamıyorum. Annem ve kızımınkiler kazaktı. Hatta kızımınkiler 3 taneydi. 2 tanesi açık renk (krem rengiydi galiba) biri de yeşil. Bende kendi kendime "bu yeşil kazağın aynısı kızımda var, sadece rengi değişik. Değiştirsek mi acaba" diye düşünüyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

  Not: Bu arada eşimden ayrıyım. Bu durum rüya yorumunu değiştirir belki diye belirtmek istedim.


 15. 14
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Alacağın yeni kararlar ile özel hayatının istediğin gibi gerçekleşmesini sağlayabileceğine ticari, iş konularında yeni atılımlar yaparak hayatının olumlu yönde şekillenmesine vesile olabileceksin. Hakkında hayırlısı olur inşallah. Doğrusunu en iyi bilen Allah'tır.


Git 12 Son