1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Hırka görmek (İmam Nablusi)


  HIRKA

  Rüyada hırka görmek, zengin olmaya ve itibarın artmasına işarettir. Yırtık hırka fakirleşmeye yorulur. Hırka çıkarmak, kendi eliyle zarar görmeye işaret eder.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İLGİN Bayan Üye
  İLGİN
  Bayan Üye

  Üye No: 103535
  Mesaj Sayısı: 359
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: Rüyada Hırka görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada hırka görmek iş yerinizde büyük bir itibar sahibi olacağınıza ve bu itibar sayesinde zengin de olacağınıza yada hırkayı çıkardığını görmüş isen kendi elinle yapmış olduğunuz bazı hatalardan dolayı sıkıntı çekeceğinize ve durumunuzun giderek çok kötü olacağına işaret eder.


 3. 3
  NARza Üye
  NARza
  Üye

  Üye No: 113503
  Mesaj Sayısı: 15
  Tecrübe Puanı: 1

  Yorum: Rüyada Hırka görmek (İmam Nablusi)


  Ruyada bi 8-9yaslarinda bi cocula bakkal gibi bi yere gittik. Cocuk bana yolu gösterdi yumurta aldik o kendine ben kendime . Ben para vermedim. Sanirim cocuk odedi.posette yumurta verdi satici icinde bi tane büyük beyaz yumurta vardi digerleri de beyazfi ama normal büyüklükte burinin kirildigini gördüm ama onemsemedim. Elimde ise bi tane küçük kuş yumurtadi vardi.
  Geri eve donerken çocuk başka yöne gitti beni birakti. Ben bi binaya girdim içerde bi erkek vardi polis yada güvenlik gibi ondan biraz cekindim. Sonra yasli bi kadin gecti yanına gidip yol sordum tarif etti ama karışıkti. En son üst kısmımda kisa tişört gibi bişey giydigimi gördüm usudum adamdan giymek için bi şey istedim bana bi hirka verdi. Kirmizi beyaz şeritli bi hirka. Ben giydim.


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Hırka görmek (İmam Nablusi)


  Bu rüyayı gören kişinin hayatının daha iyi ve daha güzel bir hale geleceğine dair bir işarettir. Hiç hesapta olmayan bir kimseden bir destek görerek hayatının çok daha iyi bir hal alacağı anlamında tabir edilir. Sen yinede Allah'tan hayırlısını dilemelisin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda çarşıya çıkıyorum ve kar yağmaya başlıyor. Bir mağazaya giriyorum. Çantamı mağazanın kapısına bırakıyorum mağazada dolaşırken arada bir göz ucuyla çantamı kolaçan ediyorum ve çantamın üzerinde bir bulaşık süngeri görüyorum. Bu arada mağazada çok güzel bir hafif tüylü bir iple örülmüş (el örgüsü gibi) krem renkli çok güzel ve şık 3-4 tane hırkaya bakıyorum. Ama beden olarak bana büyükler.


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Mevsiminde kar yağması ile mağazaya girip hırka bakılması hayırlı olarak açıklanır. Bu rüya büyük bir mal varlığına kavuşacağına ve bundan hayır ve iyilikler işleyeceğine işaret olarak tabir edilir. Sende Allah'tan hayırlısını dile, herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  İyi günler Rüyamda uçağa biletim varmış elimde bavul aceleyle bavulun içine koyacağım şeyleri topluyorum çarşıdan takılar falan alıyorum sonra 2 tane pembe yavruağzı hırkamı buluyorıum birini giyiyorum öbürünü yanıma alıyorum sonra da sandalyeye takılı siyah eskimiş yün gibi bir hırka alıyorum telefonla ölmüş dedemle konuşuyorum bana havaalanında olduğunu söylüyor sen halanla gel diyor ben koşturarak yetişmeye çalışıyorum


 9. 8
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Bir hazırlık süreci içerisinde olmanın göstergesidir. Yeni kararlar, yeni uygulamalar, yeni başlangıçlar ve yeni bir iş gibi fırsat kollayarak düşündüklerini gerçekleştirmek için zaman beklediğine delalet etmektedir. Hakkıyla bilen Allah'tır.


 10. 9
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Merhaba, rüyamda aynı eğitimi aldığım yada aynı kurstan arkadaşlarla bir yerde toplanıyoruz . Hocamızın geçen seneki öğrencileri de gelmişti. Bi zaman sonra hocamız geliyor biz ders için yukarı çıktık. Ben çantamı aşağıda unuttuğumu anladım. Çantamı almaya gittim , çantamı elime aldıktan sonra açık olduğunu fark ettim sonra içine baktım . Kimin karıştırdığını sordum. Bana birini gösterip “senden hoşlanan kişi “ dediler . Çocuk orda ama ben yüzünü hiç görmedim ve bakamadım da . Çantama baktığımda bana ait içinden bir beyaz tişört çıktı . Çantanın içinde kırışmış bir şekilde ve ense kısmında çok küçük yırtık vardı. Bir de pembe hırka çıktı. Bunu benden hoşlanan kişi hediye alıp çantama koymuştu. Benim acelem olduğu için çocuğa teşekkür edip, neden böyle birşey yaptın demek istediğim halde , hiçbirşey olmamış gibi sonra konuşurum diyerek gittim. Aslında birşey dememin sebebi çantamın dağınık olması ve onun buna şahit olması gibi bir tribe girdiğim için kızdığımı ve konuşmadığımız hatırlıyorum. Hırkada şöyle bir detay hatırlıyorum örgülü bir hırka olduğu için küçük sökülmüş ipleri asılıyordu. Ya da arta kalan ipleri kesilmemiş bir şekilde satın almıştı. İyi günler...


 11. 10
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. İki yönden şansının açılması ile birlikte rahatlayacağına ve mutlu olacağına delalet eder. İşlerin konusunda atacağın adımlarda doğru kararlar vermen sayesinde hem başarılı olup hem de kazancının artmasına hem de karşı cinstten birinin senin gönlünü tatmin edecek bir ahlaka, ilgiye, alakaya sahip olduğuna işaret etmektedir. Allah en iyisini bilendir elbette.


 12. 11
  Eftelya Üye
  Eftelya
  Üye

  Üye No: 112077
  Mesaj Sayısı: 12
  Tecrübe Puanı: 1

  Selâmun aleyküm hocam. Rüyamda hem otel hem de cafe olan küçük bir yerin ortağı ve işletmecisi olarak görüyorum kendimi. Akşamı razı geçip, geceye yaklaşınca müşteriler yavaş yavaş kafeteryadan odalarına çekilirken ben de etrafı toparlıyorum, bulaşıkları yıkamışım tezgahı falan siliyorum. Sonra bir boy aynasının karşısında, üzerime ince keçe kumaştan, büyük kapişonlu bir hırka giyiyorum. Hırkanın dışı bordo renkte, içi ise pembe tonlarında karpuz desenli. Sonra hırkanın önünü kapatıp, kapişonunu da kafama geçiriyorum hocam. Sonra da müşterinin biri bana bir şey diyor, kısa bir şey konuşuyoruz ama ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum.
  Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden Allah razı olsun. Allah'a emanet olun. Hayırlı Cumalar dilerim.


 13. 12
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Işinde gücünde başarılı olup nam yapacağına, tanınır bir kimse olup saygın bir kimliğe sahip olacağına, istikbalini parlatacak güzel ve başarılı işlerde bulunacağına, başkalarının küsur ve hatalarını görmezden geleni ve kapatarak büyütmemeye, başkaları tarafından duyulmasını engellemeye çalışmaya, iş ve kazancın konusunda önünün açık ve engelsiz olacağına, attığın adımlarda hayır göreceğine delay eden hayırlı bir rüyadır. Allah en iyisini bilendir.