Git İlk 23
 1. 29
  Nick2 Üye
  Nick2
  Üye

  Üye No: 121765
  Mesaj Sayısı: 7
  Tecrübe Puanı: 1

  Yorum: Rüyada Hırsız görmek (İmam Nablusi)


  Selamun Aleyküm,Ruyamda abim lerdeyim. Antrene kiler gibi bi yer var,ben oranın kapısını açıyorum ve ordan siyah çarşaflı bir hırsız kadın çıkıyor.Beni tutuyor,ben korkuyla sesleniyorum bizimkilere.Hayal meyal birinin geldiğini görüyorum ve orda bitiyor.Çok merak ediyorum,Teşekkürler✋

  Hocam geçenler de de yolladım mesajımı ama hala yanıt alamadım,lütfen hatırlarsanız çok sevinirim. Ruyamda abim gil deyim.Antrene de kiler gibi bi yer var,ben oranın kapısını açıyorum ve ordan siyah çarşaflı bir kadın hırsız çıkıyor.Beni tutuyor ve ben çok korkuyorum içerden yardım istiyorum Birinin geldiğini hayal meyal görüyorum.Galiba yengem geliyordu,tam emin değilim.Lütfen çabuk hatırlarsanız çok sevinirim Teşekkürler,Selamun Aleyküm


 2. 30
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Hırsız görmek (İmam Nablusi)


  Ve aleyküm selam. Yapacağın bir davranıştan ötürü ya da geçmişte yaptığın bir hatadan dolayı pişmanlık duyarak hatandan geri durmaya, telafi etmeye çalışmaya ve bundan dolayı da tecrübe edinerek yanlıştan uzak durmaya karar vereceğine delalet etmektedir. Allah en iyisini bilendir elbette.


 3. 31
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Hırsız görmek (İmam Nablusi)


  selamunaleykum. ruyamda bebegımle ilgilenirken balkondaki adamı fatk ediorm kovdum ordan sonra koşakoşa eşimi cagırdm bi baktık meger hırsızlarms ve cok kalbalıklar 6yada7 kişi var balkonda demirler varmış onları tasıolar bizden hiç korkmuolar eşim gel gidelim bişey olmaz dio hırsızlarla konuşmaya başlıo ben uyarıorm evede girerler yapma die surekli bişey olmaz telaş yapma diyo bana. sonra evin içinde oturduklarını gordm yatak odasındaki cekmeceyi boş gördüm ve oğlum kayıptı koşup durdum evin içinde aradm bulamadım bebeğimi bile çalmışlar bagırarak uyandım. anlamı nedır


 4. Reklam

 5. 32
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Hırsız görmek (İmam Nablusi)


  Ve aleyküm selam. İş ya da aile ortamını geren bazı sıkıntıların maddi sorunlara yol açıp canını sokacağına ve buna bağlı olarak sonucunda pişman olacağın bazı işlere girişmene işaret olup fevri ve düşünmeden hareket etmemen gerektiğine de işarettir. Ayrıca maddi konuda sana destekte ve yardımda bulunacak birinin yardımını kabul edeceğine işaret eder. Allah en iyisini bilendir.


 6. 33
  18-Unexpected Emekli
  18-Unexpected
  Emekli

  Üye No: 119313
  Mesaj Sayısı: 311
  Tecrübe Puanı: 0

  Selamın Aleyküm. Rüyamda anneannemlerdeyim, annem de orada çünkü. Bunlar az sonra bir yere çıkacak. Rüyanın ilerlerinde bunlar çıktıktan sonra ben de markete gidiyorum akşam vakti ama kasiyer benden önce farklı bir adama bakıyor ve o adamın aldığı şeyler bayağı pahalı tutuyor. Adam kasiyere sahte para vererek gidiyor. Daha sonra başka bir adam bunu fark ediyor falan işte ve kasiyere bu para sahte diyor ondan sonra bende bunu onaylıyorum ama şöyle bir şeyde var. O sahte parayı veren adam, aslında gerçek parayı da vermiş. Yani, sahte paranın hemen altına gerçek tutarı da koymuş bunu daha sonra fark ediyoruz ama tabi daha sonra bunu ben sanki benim derdimmiş gibi sinirleniyorum. Neyse market alışverişimi yapıyorum ama marketten asla almayacağım şeyler veriyor kasiyer bana. He, bu arada kasiyerin yanında iki tane adam var. Bana almayacağım şeyleri onlar veriyor. Ayrıca adamlarla sohbet ediyoruz o hırsız hakkında. İşte adamlar şöyle diyor: “Merak etme o 1 ay sonra elimize düşer” tarzı bir şey diyor. Bunu dedikten sonra işte bana veriyor o almayacağım şeyleri. O almayacağım şeyler neler, 3 tane bira, evet bu. Bunlarla birlikte aynı zamanda su ve bir tane de yiyecek veriyorlar ve marketten çıkıp anneannemin evine gidiyorum çünkü annem falan orada ama onlarda evde değiller bir yere çıkmışlar. Her neyse, ben o 3 bira 1 su 1 de yiyeceği aldıktan sonra eve giderken biralardan bir tanesi aniden elimden kayboldu. Neyse dedim biraz daha ilerledim ve diğeri de suya dönüştü. Şaşırdım ama 3. biraya hiçbir şey olmadı. Bende diyordum ki şimdi yazık olmasın diye evde içerim dediydim ama eve annemler gelmiş ki bende dışarı çıkayım madem dedim. Saat de gece 12 falan. 12’yi geçmiş hatta. Neyse, ben tekrar çıkmak için ayakkabılarımı giyerken birayı görmesinler diye ayakkabımın içine koydum. Az kalsın görüyorlardı ama bacağım hemen önünü kapattım. Neyse annen şöyle dedi: “dikkat et, geçen gün bir tane çocuk diğer çocuğun boğazını tuttu çekti” dedi. Yani, sadece boğazını tutmuş çekmiş ama benim kafam karıştı çünkü böyle de ölünmez ki. Her neyse, birde önüme o çocuğun diğer çocuğun boğazını çektiği haberleri geldi. Muhabir neden öyle yaptınız diye o boğaz çeken çocuğa soruyordu ve o çocuk da gülerek cevaplıyordu ya da cevaplamaya çalışıyordu. Çocuk ayrıca göz altında değil evindeydi. Diğer çocuk ise ölmüştü sanırsam bu olay yüzüne. Sonra ise rüyanın bitmiş olması lazım. Teşekkürler.


 7. 34
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. İş veya aile hayatında, akrabalardan birilerinin değersiz konular yüzünden senin canını sıkarak moralini bozacağına ve senin üstünde duracağın bir kohynhaline getireceğine delalet eder ki çok önemsememen gerektiğine ve kafa yormaman gerektiğine işarettir. Kazancını bir şekilde temin edebileceğine ve maddi herhangi bir sıkıntınolmadan ne dilersen alabileceğine içinde herhangi bir isteğin kalmayacağına ve bunu karşılanacağına işarettir. İçki normalde kötü bir anlam ifade etse de bazı durumlarda rüyaların tersi yorumu yapılır ki bu da bunlardan biridir. Şu an veya gelecekte eline geçecek maddi refahın büyüklüğü nedeni ile igtşyavı olanlara el uzatarak yardımlarda bulunabileceğine ya da boti verebileceğine işarettir. Cinayetin olduğunu görmen ise söylediklerine, yapacaklarına dikkat etmen gerektiğine üzülmene neden olup pişman olacağın hatalarda bulunmamaya özen göstermen gerektiğine işarettir. Allah doğrusunu bilendir tabi.


 8. 35
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda evimizde değilde yine( rüyada )bize ait bi mekanda baba ve annemin ihmalleri sonucu hafif yaşlı kapalı bir kadın hırsız mekana geldi. Ben oradaki ihmali fark ettim . Hırsızı yakasından tutup çıkarırken anne ve babama bakın dikkatli olmazsanız böyle olur gibisinden bir şeyler anlatıyordum. Anne ve babam hem mahçup hem de şaşkındı . Hırsız ise benden korkuyordu yakasından tutarken hiç sesi çıkmıyordu . Zorluk çıkarmadı. Yorumlarsanız sevinirim.


 9. 36
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Rüyan, rüyanda gördüklerine nazaran hayırlı bir rüyadır. Hırsız olarak gördüğün kişi başarılarına gölge düşürmek ve engel olmak isteyen, bunun için çabalayan kimselere işaret eder. Bu kimseleri fark ederek onları alt edecek ve onların bu davranışının önüne geçebileceğini göstermektedir. Allah hakkıyla bilendir tabi.


 10. 37
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Hayırlı günler ben gece uyudum uyanıyorum bir bakıyorum çocuklarımın odasının perdesi bozulmuş hırsız yatağın köşesinde saklanmış hemen kapıyı kapatıp kilitliyorum ertesi gün oluyormuş bu sefer dışarıda o hırsızı görüyorum ertesi gün oluyor o hırsız benim yatak odamın köşesine saklanıyor bu sefer kapıyı kapatmadan hemen ağzımı sıkıca kapatıyor bağırmak istiyorum ama bağıramıyorum ne anlama geliyor acaba


 11. 38
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Huzursuzluğun ve içsel sıkıntının vermiş olduğu davranışsal tepkinin ilişkilerine olumsuz yansıyacağına bunun için dikkat etmen gerektiğine veya üzülme sebep olacak bir kimsenin tavırlarından rahatsızlık hissedebilceğine işaret etmektedir. Allah hakkıyla bilendir


 12. 39
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Merhaba. Ben rüyamda evimin banyosuna girdim düş perdesinin arkasında hareket fark ediyorum açıp baktığımda simsiyah bir adam gördüm bu adam hırsızmış. Bana sus işareti yapıyor ben korkuyla birden kaçtım yakalamaya çalıştı ama geç kaldı. Hemen banyonun kapısını kilitledim eşime söyledim onla beraber bir köşeye saklandık.kapıyı açtı hırsız o anda eşiminde kalkıp onu yakalamaya gittiğini gördüm ben korkudan saklandığım yerden çıkmadım.öylelikle uyandım zaten. Bu şekilde bir rüya gördüm yorumlarsanız sevinirim.


 13. 40
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Niyeti kötü olan bir kimsenin aile içine girerek karışıklık çıkarmaya çalışmasına ve senin buna müdahil olarak onu kendinden olduğu gibi evinden de uzaklaştırmak manasındadır. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.


Git İlk 23