Git İlk 123 Son
 1. 15
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Hırsızlık görmek (İmam Nablusi)


  Merhaba ayse ben.ruyamda esimin yanina gencten iki cocuk yanasiyor muhabbet etmeye tedirgin oluyorum hirsizmi bunlar diye.esime dikkat et diyorum.uyandim tekrar uyudugumda okul gibi biryerlerdeyiz iki genc cocuk esim sohbet ediyor.o ara arkasini donuk oldugu cocuk esimin cuzdanini aliyor esime diyorum cuzdanin esim cocuga donuyor.cocuk once cuzdani veriyor sonrada icinden aldigi kagit paralari veriyor.yorumlarsaniz sevinirim.tesekkurler.


 2. 16
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Hırsızlık görmek (İmam Nablusi)


  Merhaba. Cüzdanını çaldıran kişinin işinde veya ticaretinde çok büyük zararlara gireceğine ama sonunda tekrar kendisini toparlayacağına alamet olarak tabir edilir. Daima rüyanın hayrını dilemek en güzelidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 3. 17
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Hırsızlık görmek (İmam Nablusi)


  merhaba rüyamda alt katta amcam lar var oradayız birkaç yakın akrabalarimla snra yukarı ablamin evine çıkıyorum ama ablamlar yok kaynim balkonda yatıyor benim içeri girmemle hırsız zayıf bir çocuk kendini beşinci kattan çok hızlı bir sekilde oraya buraya zıplayarak kaçtı ben hırsız var diye bağırıyorum ama sesim çıkmıyor sonra kaynima abi kalk hırsız diyiyorum oda yok diyiyor snra içeri girdim yatağın dosesine çantamı saklamistim içini hep boşaltıp yerlere atmış içinde kimlik ler kartlarim bide para olan cüzdanı götürmüş ben de abi kalk bak cuzdanimi goturmus kimler ler vardı para vardı kartlarim vardı deyince uyandı ben polisi araya cam dedim telefonu aldım tam araya cam uyandim


 4. Reklam

 5. 18
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Hırsızlık görmek (İmam Nablusi)


  Merhaba. Rüya sahibinin başka yakınlarından dolayı işiteceği üzücü haberlere, kötü durumlara düşmeye ve zor bir dönem geçireceğine işaret olarak tabir edilir. Sen yinede Allah'tan hayırlısını dile, herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 19
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Merhaba ben ruyamda gece yarısı mahalleden tanımadığım birinin evinden birşeyler çalmış balkondan iniyorlar. Ben onları engellemek için hırsız var diye bağırıyorum. Ve onların önüne geçip elime uzun bir sopa alıyorum. Sonra onlara nasihat edip pişman olmasını sağlıyorum. Çaldıkları mali evin önüne koyup özür kağıdı bırakıyorlar. Eve geliyorum eşim nerde olduğumu soruyor. Bir isim olduğunu söylüyorum. Tabir ederseniz sevinirim.


 7. 20
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Rüya sahibinin çektiği maddi sıkıntılarının ve sorunlarının son bulacağına, vereceği emeğin karşılığını alarak rahata kavuşacağına işaret olarak tabir edilir. Kısaca gösterilen çaba boşa gitmeyecek demektir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 21
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda eşim eve bir valiz dolusu para getirdi. Bu parayı güvenini Kazandığı kişiden( iş hayatındaki) aldığını söyledi. Kendisine Duyulan güveni kullanarak onları kandırıp getirmiş OLDUĞUNU Anlıyorum. Evde parayı saklayacak yer Arıyoruz. Bir de tehlikeye karşı Tüfek almış onu da paraların yanına gizliyor. Ben de eşime bu paraların haram OLDUĞUNU biZe hayrı olmayacağını söyleyip onları geri vermesine ikna etmeye çalışırken eve polislerin geldiğini farkediyorum. Orada polisleri görmeden uyandım. Yorumuzu rica ederim


 9. 22
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyayı gören kişinin maddi sıkıntıya düşeceği belki de daha kötüsü olarak iflasın eşiğine geleceği ve zor duruma düşeceğine bu sırada eşinin göstereceği maddi ve manevi destek size büyük bir kolaylık sağlayacak ve ayağa kalmanıı tekrar toparlanıp işlerinizi yoluna koymanızı sağlayacaktır. En doğrusunu tabiki Allah daha iyi bilir.


 10. 23
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyam da site de ki arkadaşlarımla beraber bir marketin önünden geçiyoruz ordan bizim arkadaş karpuz ve meyve çalıyor sonra koşuyorlar koşarken bilerek ya da istemsizce elinde ki o şeyleri bırakıyor kaçıyor.Bende o yere düşen poşetleri alıyorum bırakmak istemiyorum poşetler ağır geliyor ama yine de getirebiliyorum sonra benim baya arkamda ki arkadaşta koşup yanıma geliyor o ara liseden bir arkadaşımı görüyorum adını söylerek bağırıyorum arkasına bakıyor bende akşam görüşürüz şimdi acil işim var diyip yola devam ediyorum bizim siteye geliyoruz.Sonra bir bakıyoruz marketin arabasıyla büyük bir arabayla adam geliyor poşetleri saklamaya çalışıyor arkadaşlarım bunlar olurken top sahasındayız hatırladığım kadarıyla.
  Sonra adam niye yaptınız diyor kızıyor v.s en sonunda konu değişiyor oyun muhabbetine dönüyor o adamla sohbet ediyoruz.
  Bilinçaltımıdır bilemem hiç böyle bir şey yaşamadım görmedim ve çoğu rüyalarımı bu siteden yorumlatıyorum dini sorularımı aklıma takılan soruları buraya soruyorum.Allah Razı Olsun.

  Bu arada hocam önemli bir detay mıdır bilmem ama ben yine de yazayım yolda gördüğümüz arkadaş benim geçen seneden tanıdığım çok fazla konuşmadığımız bir kişi.
  Tekrardan Allah Razı Olsun.


 11. 24
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Gerçekte yapacağınız yanlışları rüyanızda yapmış olduğunuz yanlışla görmüşsünüz. Dikkatli olup bazı kötü davranışların farkında olup yapmamanız için bir işaret olabilir. Belki zor duruma düşecek veya istemsizce kendinizi yapmak mecburiyetinde hissedeceğiniz bir durum meydana gelmesiyle siz durumdan kurtulmak için birine iftira atabilir, fesatlık yapabilir veya birilerinin hakkına girerek tasvip edilmeyecek davranışlarda bulunabilirsiniz. Bu durum sizin Allah korkunuzun azalmasından kaynaklanma ihtimali söz konusu olabileceği şeklinde tabir edilir. Yine de en doğrusunu bilen Allahtır.


 12. 25
  18-Unexpected Emekli
  18-Unexpected
  Emekli

  Üye No: 119313
  Mesaj Sayısı: 311
  Tecrübe Puanı: 0

  Selamın aleyküm. Rüyamda evdeyim ve akşam vakti ve gece yarısına doğru ilerliyor. Ben eve tanımadığım bir misafir alıyorum ve evimde kalmasına izin veriyorum, daha doğrusu annemin evinde çünkü annem ve babam ayrı. Evde ise sadece ben varım annem evde yoktu. Neyse, ben bu gelen kişiye güzelce yararlanması için bilgisayarımı veriyorum takılması için ve bir zaman sonra benden telefonumu da istiyor ve bana bir şey yapacağını söylüyor, veriyorum. Sonra ya ben ona güvenip uyuyorum. Gecenin bir zamanı tekrar kalktığımda ise adam gitmişti. Bu arada evime aldığım kişiler adam ve güzel, baştan çıkarıcı bir kadındı. Kadınsa sonradan adamı kaçırmak için gelmişti. Neyse, ben uyanmıştım ve adamın evde olmadığını fark ettim ve bilgisayarımı ve telefonumu aradım ama telefonumu bulamadım ama bilgisayarımı buldum ve ne yapacağım diye telaşlandım. Bu arada yanımda bir kişi daha var ama kim hatırlamıyorum. Daha sonra bilgisayardan telefonumu bul adlı bir uygulamayla telefonumu bulmak için bilgisayarımı açıyorum ve adam bilgisayarı formatlamış ve farklı bir işletim sistemi yüklemişti. İşletim sisteminin adı ise Kali Linux adlı, çoğunlukla sosyal mühendislerin ve hackerların kullandığı bir işletim sistemiydi. Bense daha çok telaşlandım ve daha sonra Kali Linux'ta da internete girebilen bir uygulama keşfettim ve internete girerken rüya bitti. Teşekkürler.

  Not: Eve aldığım kişilerden birisi adamdı ve adamın tipi sertti. Adamın saçları uzun, siyah, kendisi kalıplı ve siyah kazak giyinmişti ve kirli sakalı vardı. Ve eve giren diğer kişi ise bir kadındı. Kadın çok güzel, çekici ve pantalonu beyazdı yanlış hatırlamıyorsam ve saçları da kahverengiydi. Adam bende kalırken ve ben uyuduktan sonra kadın adamı kaçırmıştı, yani beraber gitmişlerdi evden ve evin kapısı açıktı.

  Not: Gerçekte bizim evimiz ilk katta bulunan biraz eski bir ev ve gerçekten de kapının kilidi yok. Kapı çok rahat bir şekilde açılmasa da ittirince açılıyor.

  Not: Kali Linux işletim sistemi de yukarıda belirttiğim gibi, çoğunlukla sosyal mühendislerin ve hackerların kullandığı bir işletim sistemi. Aslında ben de hack dersleri öğreniyordum ama okul sayesinde bu eğitimi yarıda kesmek zorunda kaldım.

  Bu son notumsa Acil Servis'e: Ben bir kaç gün önce rüyada arkadaş görmek adlı bir rüya yazmıştım. Ve sende yanlış hatırlamıyorsam rüyanı hatırlamadığın için kullanıma açmadım tarzı bir şey demiştin. Ben rüyalarımı bilgisayarıma kayıt eden birisiyim ve cevaplanan her rüya için o kayıt edilen rüyayı siliyorum bilgisayarımdan. Demek istediğim o rüya cevaplanmazsa ben bilgisayarımdan siliyorum o zaman.


 13. 26
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Çevrenizdeki insanların size karşı tavırlarından dolayı beklemediğiniz durumların gerçekleşmesine ve sizde oluşacabilecek duygu değişimleri neticesinde bazı kararlar almanıza neden olabilir. Sizi üzen ya da hayal kırıklığı yaşamanıza neden olan bu kişileri hayatınızdan uzaklaştırarak size gerçekten değer veren kişilere karşılık verecek ve muhabbetiniz sağlam, manevi yönden güçlü bir bir birlikteliğe dönüşecektir. Bu kişiler hem kadın hem de erkek olma olasılığı söz konusu olup hayatınızda büyük önem taşıyacak maddi ve manevi destek göreceğiniz kişiler olacaklardır. Hakkıyla bilen bir tek Allahtır tabiki.


 14. 27
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Merhaba
  Rüyamda ben çocuğum ile evin salonunda iken simsiyah giyinmiş bir hırsız tanımıyorum televizyonunu çalmaya kalkışıyor tam o sırada ben pencereden hırsız var diye bağırıyorum ev halkı ve etraftaki insanlar bunu duyup ellerinde sopalarla apartmanın kapısında bekliyorlar evin etrafını sopalı adamlar sarıyor ve yanlarında çokça köpek var köpekler sürekli havlıyor bu durum karşısında hırsız çok telaşlanıyor ki bir ortağı varmış hemen kaçmaya kalkışıyor çok net değil rüyanın sonrası ama bir an eşim bir an bize yardım eden adamlardan biri olan bir erkek televizyonu geri aldık yakaladık onları diyor ortam hep karanlık gece oluyor olay hatta ben hırsız var diye bağırınca insanların toplanıp yardım etmesi beni çok şaşırtıp sevindiriyor pencereden aşağıya doğru helal olsun size diye bağırıyorum çok eminim yakalanacaklarına salondan hiç çıkmayıp bekliyorum ( teşekkür ederim )


 15. 28
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Bu rüyayı gören kimse için iyi ve hayırlıdır. Çevresindeki kötülükleri ve zararları farketmeye ve onları uzaklaştırmaya işaret olarak yorumlanır. Hırsız görmek iyi olmasa da bu şekilde onu ortaya koymak gerçekte de şerleri defetmek manasında tabir edilir. Sende gördüğün rüyanın hayrını dile, herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


Git İlk 123 Son