1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Hilal görmek (İmam Nablusi)


  HİLAL

  Rüyada görülen hilal, eğer bulunduğu yerde doğmuş ise, onu gören kimse için erkek ve iyi bir çocuğa veya ona yöneltilecek bir memuriyete yahut ticaretinde göreceği kar ve faydaya işarettir.

  Rüyada hilalin yere düşmesi, doğacak bir çocuktur.

  Rüyada hilale bir takım insanların baktığı halde göremediklerini yalnız kendisinin gördüğünü gören kimse, ölür. Bazen o kimse, her türlü kötü ve çirkin harekette bulunur.

  Bir kimse rüyada ayı zaman ve vaktinin dışında hilal şeklinde görse, kendisinde ferahlık ve sevinçlik bulunan bir habere, kayıp bir kimsenin gelmesine veya mal elde etmeye yorulur. Çünkü hilalin doğmasıyla kiralar yenilenir ve borçlar ödenir.

  Hilalin, doğu, kuzey veya kıble gibi başka yerden doğması kötü şeylere; çabucak kaybolması ise bu kötülüklerin sona ermesine yorumlanır.

  Hilali görmek, düşmana galip gelmeye veya vadeli şeylerin zamanının geldiğine yorumlanır.

  Hilali görmek kayıp birisinin gelmesine, müezzinin minareye, hatibin minbere çıkmasına ve kıymetli bir isteğe yorumlanır.

  Bazen de hilali görmek müddetlerin sona ermesine, alacaklının alacağını istemesine, borçlunun da borcunu vermek için alacaklıyı aramasına yorulur.

  Bir kimse hilali ilk gecesinde gören kimsenin hanımı, hamile kalır. Eğer hanımı hamile ise, erkek bir çocuk doğurur.

  Hilali başlangıcında görmek, sonunda görmekten hayırlıdır.

  Bir kimse rüyada hilalin doğduğunu sonra kaybolduğunu görse, o kimsenin arzu ve istediği tamamlanmaz.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İLGİN Bayan Üye
  İLGİN
  Bayan Üye

  Üye No: 103535
  Mesaj Sayısı: 359
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: Rüyada Hilal görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada hilal görmek bazı yerlerden vadeli almış olduğunuz bazı şeylerin vadeleri geldiğine ve bu vadesi gelen borçları zamanında ödeyeceğinize ve uzun zamandır kayıp olan bir tanıdığınızın da bir anda çıkıp geleceğine işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Hilal görmek (İmam Nablusi)


  Rüyamda çok şık bir kol saatinin üzerinde hilal ay ve kral tacı aksesuarları vardı. Yeğenim ve ablam bana katalog gösteriyordu.Çarşamba günü indirimli alalım 1 liraymış dediler.Takvime baktım;6 gün sonra dedim(halbuki gerçekte şuan Çarşamba sabahı) .. Onların yanından ayrıldığımda THY uçağını gördüm.Yerdeydi boş ama uçmaya hazırlanıyordu.Yorumlarsanız çok sevinirim.Teşekkürler


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Hilal görmek (İmam Nablusi)


  Bu tür rüyalar çeşitli anlamlar ifade edebilir ve kişiye özel bir şekilde tabir etmek gerekir. Genel olarak şunu diyebiliriz; rüya sahibinin eline bolca mal, para geçeceğine ve zenginleşeceğine tabir edilmiştir. Sende rüyanın hayrını dile. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.