1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Hoca görmek (İmam Nablusi)


  HOCA

  Rüyada hoca görmek, bilginin artmasına ve saygı görmeye yorulur.

  Bir hocanın elini öpen, ilim sahibi birinden fayda görür. Hocanın kendisine bir şey verdiğini görmek, itibarının artmasını ifade eder. Bir hoca tarafından öpülmenin yorumu da yine böyledir.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İLGİN Bayan Üye
  İLGİN
  Bayan Üye

  Üye No: 103535
  Mesaj Sayısı: 359
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: Rüyada Hoca görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada hoca görmek bilgili biri olduğunuza ve bilginize bilgi katarak daha çok bilgili bir insan olmanıza ve insanlara vermiş olduğunuz nasihatlardan dolayı etrafınızda çok sevilen ve sayagı duyulan biri olacağınıza işaret eder.


 3. 3
  Songül13 Misafir
  Misafir

  Mehmet Emin Ve Kerem Onder Hocayi Gormek


  Selamünaleyküm rüyamda bir villa veya dubleks evde kendimi merdivenlerden yukarı çıkarken görüyorum namaz kılmak için seccademi kıbleye çeviriyorum ve iki rekat kıldıktan sonra Mehmet emin hoca ve kerem önder hoca da içeri giriyorlar Mehmet emin hoca bırakalım da ilk önce Songül kılsın namazını diyor daha sonra çekiliyor onu daha görmüyorum ama kerem önder hoca seccadesini yanıma seriyor aydınlık vakitte girdiğim odada akşam oluyor ve kerem önder geç oldu çabuk ol diyor kılmaya başlıyorum secdeye inerken birden kafamı belimle birlikte çevirip sağa doğru secde ediyorum bilmeyerek oda kerem önder hocanın seccadesine denk geliyor kafamı kaldırıp bakıyorum ki kıble o taraftaymış o yüzden oraya çevrilmişim seccadeyi yanlış sermişiz ikimizde ilk başta doğruydu hocaya; bak o taraftaymış işte diye sitem ediyorum hayırlı günler..


 4. Reklam

 5. 4
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Hoca görmek (İmam Nablusi)


  Ve aleyküm selam. Gerçekleşecek bir sorun veya hata nedeniyle pişman olup hatanın farkına varıp Allah'ın da yardımını dileyerek doğruya meyl edeceğine, daha iyi bir yaşantı ve hakkın rızası doğrultusunda olacak şekilde maneviyatını yükseltmek için de işlerinde ve hayatının her alanında en güzelini yapmaya gayret göstereceğine delalet etmektedir. Allah doğrusunu bilendir.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Merhaba lar rüyamda biri beni sanki sıkıyor nefes almakta zorlanıyordum beni bierkek hocaya götürdüler bı kapıda sıra beklerken hoca arkası dönük namaz kılıyor ama yüzünü görmedim beklerken uyandım yaklaşık bi bir ay sonra aynı rüyayı gördüm bu sefer yüzünü gördüm ak sakallı ama yüzü inanılmaz güzeldi neyin var diye sordu anlattım bana namaz kıldıktan sonra anlatırım dedi arkasını dönüp namaza başladı çok etkilendim anlamı bı öğrenirim inşallah


 7. 6
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Kalbinin, niyetinin temiz olması hasebiyle bazı şeylerin sana ayan olması manasındadır. Buna binaen sıkıntılarının geçmesi bunun yerine sevinç, mutluluk, ferahlık görmeye işarettir. İç huzurunu yakalayacak gelişmeler görme ihtimaline delalettir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.