1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Hıristiyan görmek (İmam Nablusi)


  HIRİSTİYAN

  Rüyada Hıristiyan görmek, yardım ve galibiyettir. Bir kimse rüyada kendisinin Hıristiyan olduğunu görse, kendisinde Hıristiyanlığa benzer bir bid'atın bulunmasına yorumlanır.

  Bir kimse rüyada Hıristiyan olduğunu görse, o kimse dayı ve teyzesine varis olur.

  Üzerinde zünnar olduğunu gören kimsenin erkek bir çocuğu olur. Hıristiyan görmek, ayetlere ülfet ve sevgisi olan bir kimseye yorumlanır. Rüyada Hıristiyan olmak, hakim ve vali olan kimse için galibiyettir.

  Rüyada Hıristiyan görmek, dost süretinde bir takım düşmanları görmeye yorumlanır.

  Rüyada Hıristiyan görmek, ayetlere bağlılık ve sevgisi olan bir kimseyi ifade eder.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İLGİN Bayan Üye
  İLGİN
  Bayan Üye

  Üye No: 103535
  Mesaj Sayısı: 359
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: Rüyada Hıristiyan görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada Hristiyan birini görmek etrafınızda size dost olarak görünen kişilerin gerçek yüzünü göreceğinize ve bu kişilerin size düşmanlıklar hazırladıklarına ve en kısa zamanda bunu deneyerek sizi yıkmaya çalışacaklarına işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada Hristiyan'ın Müslüman Olması


  Hayırlı günler hocam ben rüyada bir farklı bir ülkedeyim hafif yağmur yağıyor ve Hristiyanlar var içlerinden biri benimle samimi oluyor ve birden kelimeyi şehadet getiriyor sonra yaşını şerif okumaya başlıyor bende okuyorum bir hoca var kuran elinde bende diyorum ki inşirah süresini de çok seviyorum onu okumaya çalışıyorum sonra oradan ayrılıp bir eve geliyoruz yalnız sanki o ev Müslümanların yeri diğer taraf Hristiyanların yeri ayrı bir dünya gibi arada bir kapı var sonra oturup yere yanımdakiler küçük çikolatalar getirmiş onu yiyoruz.


 4. Reklam

 5. 4
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Hıristiyan görmek (İmam Nablusi)


  Hayırlı günler. Hiç beklenmeyen bir zamanda ve beklenmeyen bir kişiden alacağın yardım sayesinde bulunduğun zorluk ve çaresizlikten kurtulmana yardımcı olacağına, ayrıca dini bütün olmaya, kendini dinen geliştirerek dinine daha sıkı bağlı kalmaya delalet etmektedir. Hakkıyla bilen bir tek Allah'tır.