Git 12 Son
 1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada İrin görmek (İmam Nablusi)


  İRİN

  Rüyada irin görmek, rüya sahibinin büyüyen veya her ay kendisinden vergi alınan bir mal elde etmesine yorumlanır. Bazı yorumcular, rüyada bedeninde bir yara veya çıbandan irin çıktığını gören kimse, itham altında bulundurulur ve hakkında bir iftira yapılır, dediler.

  Sarı su, yara ve kabarcıklardan çıkan şeyler, haram maldır. Bazıları da, büyük bir çıbandan çıkan irin üzüntüden kurtulmaya yorumlanır, dediler.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  YAZGÜLÜ Bayan Üye
  YAZGÜLÜ
  Bayan Üye

  Üye No: 103208
  Mesaj Sayısı: 560
  Tecrübe Puanı: 6

  Cevap: Rüyada İrin görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada irin görmek bu yılki ilerinizde bereketli verimli bir yıl içinde olacağınıza ve çok paralar kazanacağınıza ve bu nedenle çok değerli eşyalara sahip olacağınıza ve hiçbir eksiğiniz olmadan çok güzel bir hayat yaşayacağınıza işaret eder.

  Rüyada İRİN
  Rüyada vücutta irin çıkması bir iftiraya uğrayacağınıza yorumlanır. Vücuttan irinin aktığını gören kişinin bütün sıkıntılarından sıyrılacağına ve rahata kavuşacağına işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada İrin görmek (İmam Nablusi)


  Selamün aleyküm hocam. Hocam dun ruyamda ağzımın içinde dudagimda boyle kucuk kucuk beyaz yaralar vardı birtanesi boyle siyah bir nokta gibiydi o siyah olan yarayi sıkıyorum yaranin icinden boyle kalip seklinde yesil kahverengi bir pislik cikiyor igreniyorum elime alip anneme falan gösteriyorum o da cok sukur kurtuldun gibi biseyler soyluyor gülümsüyor. Sonra ayni ruyada kalipli bir adam var ve kucaginda bir cocuk 2 yaslarinda falan sanirim erkek cocugu adam benimde elimi tutuyor. ne cocugun ne adamin yuzunu gormedim ama ben bu adamla evlenmisim kucağındaki de bizim cocugumuzmuz adam elimden tutuyor beraberce kalabaliklari yararak onlarin icinden geciyoruz sanki boyle biz hatalarimiza tovbe ettik ve mutlulugu huzuru birbirimizde bulduk der gibi hatta kalabaliklarin arasinda bir kadin vardi bize cok kiskanc bir sekilde bakiyordu sanki adam daha once o kadinla gorusmus ama yanlis yaptigini anlayip tovbe etmis benimle evlenmis ve mutlu olmus gibi. Cok karisik bir ruyaydi sadece bunlari hatirlayabiliyorum. Sabah namazindan sonra gordum yorumlarsaniz sevinirim Allah razı olsun.


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada İrin görmek (İmam Nablusi)


  Aleykum selam. Aslında karışık değil ve anlamlı güzel bir rüya görmüşsün. Eğer bekar isen bu daha da anlamlıdır. Sorun, dert ve sıkıntılarından kurtulmaya, nasibinin açık olmasına ve hayırlı mutlu bir evlilik yapacağına yorumlanır. Eğer evli isen aile içindeki sorunların bitmesine ve mutlu bir yuvaya sahip olmana işaret eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Merhaba öncelikle.Ben rüyamda annemle banyoya giriyorduk yüzümüzde kir varmış onları yıkıyorduk lavaboda kapı kitliymiş.Güya kardeşim çok korkuyormuş yalnız kalamıyormuş evde sürekli kapıyı yumrukluyor açalım diye.Annem kızıyor sonra kapıyı açıyor kardeşim bir anda annemin ayaklarına kapılıyor korkudan ona sığınıyor sonra annem daha çok kızıyor seni dolaba kitleyeceğim korkunu yenmen için diyor ben de anneme destek çıkıyorum kardeşimi dolaba koyuyoruz ama dolapta kalamıyor çıkıyor sonra bir anda kardeşimin kolundan kocaman sarı renkli irinler çıkmaya başlıyor ve onlar patlıyor içinden patates püresi rengi ve kıvamında kocaman irinin sıvısı akıyor.Hocam yorumlarsanız sevinirim bu rüya beni çok etkiledi.Şimdiden teşekkür ederim


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Hem sizin için ama özellikle de kardeşin için çok hayırlı bir rüyadır. Tüm sıkıntılarından, korkularından, endişelerinden ve geçmesini ümit ettiğiniz tüm şeylerin geçerek rahat etmesine işaret olarak yorumlanır. İrin akması ve boşalması oldukça güzel ve anlamlıdır. Sizde hayırlısını dilemelisiniz. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 7
  tüly Misafir
  Misafir

  Rüyamda Zeynep adında kucağımda bir bebek var.Bebeği emzirmeye çalışıyorum fakat süt gelmiyor ve emmiyor bebek. Yüzüne bakıyorum sakin güzel bir bebek emmediği için üzülüyorum fakat bebek benim kızımmış fakat değil gibi de aynı zamanda emin olamıyorum. Benim olsa neden sütüm olmasın diyorum. ( bu arada benim tek çocuğum var erkek)


 9. 8
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Bu rüya anne için hayırlıdır ve aile içerisinde sevindirici gelişmeler olması manasındadır. Süt gelmemesi ise bir dönem sorunlarla karşılaşmaya işaret olarak tabir edilir. Sonuçta bu bir rüyadır ve hayırlısını dilemek en güzelidir. Sende Allah'a havale ederek hayırlısını dile. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 10. 9
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Merhaba ben rüyamda ailecek oturuyorduk bacaklarımdan bi an ağrı geliyordu ve bacağımı açıyordum açtığımda da 3tane siyah delik gibi bir şey vardı onları sıktığımda da normal bir irin değil de katı bi halde beyaz up uzun bir şey çıkıyordu ve sonra orda delik oluşuyordu.rüya beni çok etkiledi yorumlar mısını?


 11. 10
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Vücuttan irin veya benzeri bir şeyin çıkması daima hayırla ve güzel olarak açıklanır. Rüya sahibinin içerisinde bulunduğu bazı sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına ve rahat edeceğine işaret olarak tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 12. 11
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamün aleyküm hocam rüyamda ayak baş parmağım dan bir anda iltihap çıkmaya başlıyor ve aynı anda sertleşip büyüyerek ayağımın üstünü tamamen kaplıyor.yanımda bulunan bir doktor o iltihap dolu parçayı kökünden keserek alıyor.Ben de tedavi olduğum için seviniyorum.Daha sonra da korkarak diğer ayağımda da aynı durumu yaşar mıyım diye soruyorum doktor da gördüğüm kadarıyla diğer ayağınızda bir problem gözükmüyor diyor.


 13. 12
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Kötü günlere nazaran daha iyi günlere nail olman sağlayacak kısmetlerin açılacağı ve şansının yaver gitmesi ile maddi ve manevi olarak rahata ereceğine hayatının güzel ilerleyeceğine delalet etmektedir. Doğrusunu en iyi bilen Allah'tır.


 14. 13
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  selamın aleyküm . Rüyamda sol bacağımda kocaman diğer yerlerde de ufak iltihaplar vardı . iltihaplar sarı bir çiçek gibiydi dipleri kırmızı üstü sarı şu akıyordu . Arkadaşlarıma aileme hastaneye gitmem gerek diye konuşup edip bir türlü hastaneye gidemeden uyandım . Acaba ne anlama gelir tedbir almalı mıyım bir uyarı mıdır benim için ?


 15. 14
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. tam aksine görülen bu rüya hayırla açıklanır. İrini bu şekilde görmek, mal ve mülkünün artacağına, bereketin geleceğine ve dünyadaki maddi sıkıntılarının geçerek rahat bir yaşam sürmesine işaret olarak tabir edilir. Sende gördüğün rüyanın hayrını dile ve Allah'a havale et. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


Git 12 Son