Kapanmayı Çok istiyorum 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
 1. 1
  Zeynep. Üye
  Zeynep.
  Üye

  Üye No: 110618
  Mesaj Sayısı: 1
  Tecrübe Puanı: 1

  Kapanmayı Çok istiyorum


  Selamun aleykum ben 1 yılı aşkın bi süredir kapanmak istiyorum namaz kılmayı az çok biliyorum ama annem kapanmama hiç izin vermiyor ablam ise 1-2 sene bekle pişman olma diyor abim ayna karşısında şal yaparken benimle dalga geçiyor babam birtek tamam diyor napacağımı bilmiyorum çok morelim bozuk artık çıldırmak üzereyim lütfen yardım edin artık okulumda Tesettürlü kızları görünce ağlayacak gibi oluyorum çaresizim artık dışarı çıkamıyorum :agla:

  İlgili Yazılar

 2. 2
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Kapanmayı Çok istiyorum


  Aleykum selam Zeynep hanım kardeşim. Asıl senin kapanmanı isteyen seninde bizimde ve bütün alemlerin rabbi olan Allah var. Sen ilk önce buna kulak ver. Yarın kıyamet ve hesap gününde acaba annen gelip seni hesaptan kurtaracak mı yoksa oda kendi derdine mi düşecek? Sakın tereddüt etme ve Allah'tan başka kimseden çekinme. Yanına babanın desteğini al ve hemen yarından itibaren örtün. Asıl sen örtünmeyi ertelemekle pişman olacaksın. Allah yardımcın olsun.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Kapanmayı Çok istiyorum


  Yanlızca ALLAH'a güven ve ona dayan Ancak O seni doğru yola ulaştırır. Kuran meali oku insanlara bakma çoğu akıl edemez ALLAH'a yönel ve bol dua et ona.


 4. Reklam

+ Yorum Gönder