Rüyada araç kullandığını görmek 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
 1. 1
  burak3535 Üye
  burak3535
  Üye

  Üye No: 91180
  Mesaj Sayısı: 15
  Tecrübe Puanı: 1
  Yaş: 47
  Yer: sevdiğimin kalbi

  Rüyada araç kullandığını görmek


  selam'ün aleyküm,
  rüyamda sağdan direksiyonu olan eski bir Anadol kamyonet kullanıyordum. kırmızı ışıkta durdum.
  ne anlama gelir?
  Hayırlı cumalar.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  NuN Özel Üye
  NuN
  Özel Üye

  Üye No: 1953
  Mesaj Sayısı: 1,336
  Tecrübe Puanı: 16

  Cevap: rüyamda araç kullandım


  Rüyada Araba Kullanmak Tabiri


  Rüyada araba kullanmak, genel olarak iş ve ticaret hayatına delalet eder. Rüya sahibinin kıvrak zekâsı ve çalışkanlığı sayesinde iş yaşamında her zaman başarılı olacağı anlamına gelir. Bir işinde başarısızlığa uğrasa hemen yeni bir işe girişecek kadar akıl, plan ve proje sahibi olduğu yorumu yapılır. İş hayatındaki başarısızlık kendisini kolay kolay bozguna uğratamaz, çünkü rüya sahibi için ekmek kazanmanın bin bir türlü yolu vardır.

  Rüyasından araba kullandığını gören kişi bugün işçiyse yarın mutlaka büyük bir holding sahibi olacaktır. Eğer patronsa ileri de birden fazla iş yeri sahibi olacaktır.

  Rüyada Araba Sürmek Anlamı

  Rüya sahibinin meslek hayatında gelecek vaat eden biri olduğuna, göstereceği üstün başarıları sayesinde terfi alacağına ve makamının artacağına tabir edilir. Bu kişi yeteneği ve aklı sayesinde iş camiasında herkesin aradığı özelliklerde kişidir, bu nedenle hiç iş sıkıntı çekmeyecektir.

  Rüyada Otomobil Kullanmak Ne Demek

  Rüya sahibinin ticaret hayatında neredeyse rakibinin olmayacağı anlamına gelirken aynı zamanda da çok kişiye göre başarılması imkânsız olan işleri başarma yeteneğine sahip olacağı şeklinde ifade edilir. Rüyada araba kullanan kişi özellikle ticaret hayatında birçok başarıya imza atar ve herkes tarafından takdir görür.