İstiharede yüzük görmek 5 üzerinden 4.00 | Toplam : 2 kişi
 1. 1
  nnurr Üye
  nnurr
  Üye

  Üye No: 109723
  Mesaj Sayısı: 1
  Tecrübe Puanı: 1

  İstiharede yüzük görmek


  merhaba ben nur,
  ben erkek arkadaşımla evlilik için istihareye yattım.
  o gecenin gündüzünde çok kötü haberler almıştım ve çok üzüntülüydüm.
  rüyamda ilk önce kare bir et kesiyordum. ortasında bakınca domuz diye aklıma gelen bir yuvarlak şekil vardı, ve üzeri kanlıydı. rüyadan korkarak uyandım, tekrar uyudum.
  bu sefer rüyamda, kalabalık aydınlık bir yerde olduğumu gördüm. kardeşim bana tek taş beyaz altın renginde bir yüzük getiriyordu. bunu takmam gerektiğini söylüyordu. yüzükte orta büyüklükte pırtantaya benzeyen bir taş vardı. yüzüğü aldım ve elimdeyken taşı yere düştü, sonra yerden taşı alıp tekrar yerine koydum.
  bu rüyaların tabiri nedir acaba, çok sıkıntılı bir dönemden geçiyorum. lütfen yardımcı olun.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: İstiharede tek taş yüzük görmek


  Merhaba hanım kardeşim. İstiharede ilk işaret alındı mı daha devam istihare yapılmaz. İlk gördüğün rüya istihare için hayırlı bir işaret kabul edilmez. Ancak mutlaka istihareden önce istişare etmek yani bilenlere danışarak bir karar vermeye çalışmak gerekir.


 3. 3
  rumossss Üye
  rumossss
  Üye

  Üye No: 113514
  Mesaj Sayısı: 1
  Tecrübe Puanı: 1

  İstiharede görülen rüya


  Selamun aleyküm evlenmeyi düşündüğüm bey için hayırlı mı değil mi diye istihareye yattım rüyamda evlenmeyi düşündüğüm bey parmağıma yüzük takıyodu benim üstümde kırık beyaz bi elbise vardı onun üstünde takım elbise vardı yanımızda hiç kimse yoktu içinde eşya olmayan boş bi odadaydık sonra yeşil bir kitap gördüm Yasin'i Şerif yazıyodu üstünde Allah Rıza'sı için yorumlarınızı bekliyorum selam ve dua ile..


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: İstiharede yüzük görmek


  Aleykum selam. Bu rüya tabir etmeye gerek olmayacak kadar açıktır. İstihare için olumlu bir rüyadır. Ama istihare için daima kalbine gelen hissin ne olduğuna bakmalısın. Olumlu yada olumsuz olarak kalbe gelen his sana daha isabetli bir işaret olarak kabul edilir.