Git İlk 123 Son
 1. 15
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Cevap: Zina, livata, homoseksüellik (eşcinsellik) ile ilgili ayet ve hadisler


  Escinsellik tercih meselesi değildir siz kadin olmayi yada erkek olmayı tercih ettiniz mi Hayır bizde escinsel olmayı tercih etmedik ama allah bizi böyle yaratmış ben escinsel olabilirim ve evet bunu anneme de söyledim ilk bas şaşırdı ve tedavi ol ben psikoliga götürürüm falan dedi ama bunlar boşuna escinsellik bir hastalik değildir ki escinselleri kinayanlarin allah yakinindan cikarsin diyorum cogu escinsel heterolardan daha edepli daha hayali emin olun ve artik bilgilenin okuyun kulaktan duyma sacma sozlerle insanlari yargılamayı kesin.


 2. 16
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Cevap: Zina, livata, homoseksüellik (eşcinsellik) ile ilgili ayet ve hadisler


  Arkadaşlar!!
  Yaptığımızın doğru olmadığını,bizler hak yolunda olmadığımızı,ona layık kul olamadığımızı biliyoruz ama elimizden bişey gelmiyor.Saat şuan sabahın 5 'i ve ben yanlış yolda olduğum için nasıl yanıyorum,ne kadar göz yaş döküyorum Allah biliyor.Hiç kimseye bunu isteyerek yapıyormuş gözüyle kınayarak bakmayın.!! Bu durumda olmayı bizde istemiyoruz ve bunun tedavisi yok.Bizde evlenip çocuklarımızın olmasını,sevebileceğimiz bi eşimizin olmasını istemez miyiz ? Ama küçük yaşlardan beri var olan bi duygu bu eşcinsellerde.Küçükken ismini bilmediğimiz bu iğrençliği bizde büyüyünce öğrendik.Kimseye söylemiyoruz annemize babamiza abimize ablamiza sadece kendi içimizde yaşıyoruz..Ve bunun ne kadar ağır olduğunu yalnızca yaradan ve yaşayanlar biliyor.Yapmayın!!! Kimseyi kınamayın eşcinsel olduğu için.Kınayarak elinize günahtan başka bişey geçmez,amelleri yalnızca Allah bilir!
  Ben bu yaşıma kadar bir kere bile içki içmedim diye cennete girmeyeceksem,sende bu yaşına kadar livata yapmadın diye cennete girmeyeceksin.Bunun kararını bırakın da Allah versin.Siz değil!


 3. 17
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Cevap: Zina, livata, homoseksüellik (eşcinsellik) ile ilgili ayet ve hadisler


  ''HOMOSEXÜELLİK: Aynı cinsler arasındaki sapık ilşkiye denir.İki türlü eş cinsellik
  vardır.'' diye bi tanım yaparak zaten ön yargıyla yaklaştıgını belirtmişssin. Sapıkça olduğunu nereden çıkardın sonuçta o insanlar da homosexüelliği kendisi seçmiyorlar. Doğru düzgün araştırmadan kafanıza uyan bilgilerle paylaşım yapıyorsunuz okuyan kesim de belli zaten..


 4. Reklam

 5. 18
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Cevap: Zina, livata, homoseksüellik (eşcinsellik) ile ilgili ayet ve hadisler


  Biz bu yolu secmedik , kabullenemiyorum elimde degil aileme ihanet etmisim gibi hissediyorum cok gunah evet ama intihar etmeyi dusunuyorum peki bu daha gunah degilmi. Allah bizlere yol gostersin bizlere yardim etsin. Tedavisi keske olsa keske bir cikis yolu olsa keske psikolojik bir hastalik olsa keske . Bizi ancak bizim gibiler anlar . Saygi gosterin sadece saygı :'(


 6. 19
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yarabbi ben pişmanım bir daha yapmayacağım diyeceksiniz ve bir daha livata yapmayacaksınız. Hiç kimse livata yapmadığı için zina yapmadığı için ölmez. Cinsellik olmadan da insan yaşar. Madem bu duygu içiniz de var bir daha yapmamak için tevbe edip tevbenizde sadık kalmak için azm edeceksiniz.Allah affeder İnşaEllah.


 7. 20
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Kardeşim eşcinsellik "tedavisi mümkün bir sapkınlıktır." Eşcinselin babayla alakali sorunlari vardir. Bu psikiyatrların tespitidir. Bu konuyla alakalı arastirma yapmanizi tavsiye ediyorum.


 8. 21
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Bir insanız insan biseksüel doğar erkeklik çağına geldi mi kendi yünelir tercıh eder çoğü insan biseksüel ve hetoro sexsüeldir ama insanların çoğu biseksüel olduğunun farkında dey toplumsal cinsiyet psikolojik yüzünden kendini hetoro sexsüel olarak kalmaya zorlar


 9. 22
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Çok tşk ederim yorumun için bu millet bizi anlamıyor


 10. 23
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Ve herkes yaşadığı gibi inanır. kurana sunnete inanmayan kendi rezilligini doğru sanır


 11. 24
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Allah kendi verdiği bir his,duygu yüzünden yarattığını nasıl cezalandirabilir anlam veremiyorum. Bu hadisler pek esas hadisler gibi gelmedi...

  Bu arada eşcinsellik yapacağın günahlardan muafsin demek degil,nasıl bir duzcinselin evlilik öncesi ilişkisi haram ise escinselinki de öyle. Ama ben saniyorum ki Allah bu şekilde yaratıp da ben seni bu şekilde yarattım ve cehenneme gönderiyorum demez hiçbir kuluna. Tabi bu benim düşüncem,bir eşcinsel değilim ama onları anlayabiliyorum. Doğuştan olan hiçbirsey için kimse suclanamaz. Bunun tartisilmasi bile sacmaliktir ve bu tedavisi olmayan birşeydir çünkü hastalık değildir. Bunu kabullenip onları da insan olarak görmeliyiz. Siz nasıl duzcinselligi tercih etmediyseniz onlar da escinselligi tercih etmedi.


 12. 25
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Arkadaşım tedavisi varmı yokmu bilmem fakat ister doģuştan isterse sonradan oluşan bir şey olsun Allah insanları sınav a tabi tutar kimisi bolluk la kimisi yokluk la kimisi hastalıkla vs mühim olan sınavı layıkıyla verebilmektedir sonuç ne olursa olsun Allahtan umut kesilmez o gaffar dır affedici dir yanlız nefsini körertmenin çaresi maneviyattır Allah a hakkıyla kul olmaya çalışmaktır zira bu bir gerçek tir ki kişi çevreden etkilenir tassaufi çevre edinmeye bak bozuk çevreden uzak bir yaşam seni o günahtır uzaklaştıracaktır bu arada hormon bozukluğu diye bir şey var ve tedaviside olabilir belki selametle bak


 13. 26
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Bu fiili islemek apacık sapıklıktır bunu unutmayın. Galeyana gelmeyin once genetik mi sapıklık mı tespit edin.
  Hormonal bir bozukluklugunuz varsa burda kimse sizi kınamıyor. Bu dunya imtihan dunyası ve size dusen de bu gunaha dusmemek. Cunku arkadaslar gunah gunahtır. Selametle.


 14. 27
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Arkadas cok guzel aciklamis. Bizde boyle olmayi istemezdk. Bizde sizlern kurdugu hayalleri kurmak isterdk ama olmuyor. Bizlerde gunlerce tovbe edip yardim istiyorz. . Bizi bizden baska kimsr anlamiyor.


 15. 28
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Ne kadar basit bir düşünce bu. Sen kendine bu yasağı koyabiliyor musun?


+ Yorum Gönder
Git İlk 123 Son