Git İlk 234 Son
 1. 29
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Cevap: Zina, livata, homoseksüellik (eşcinsellik) ile ilgili ayet ve hadisler


  Bu bir Histir allah tarafından verilmiş olan. Ayette kadını bırakıp erkeklere yönelımden bahsedilmiştir. Tamam da ben kendımı bıldim bıleli bu duygulardayım kadınlara ilgim yoktu yanı. Dogustan erkeklere ilgim. Bı degısıklık ve saskınlıkl yok yanı


 2. 30
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Cevap: Zina, livata, homoseksüellik (eşcinsellik) ile ilgili ayet ve hadisler


  Bismillahirrahmanirrahim
  Ben çok mu istiyorum veya bunu bilmeyen anlayamaz gibi cümleler kurulmuş. Bu cümleler hep demagojidir. Bunlar nefsin çığlıklarıdır. Sigara bırakmak isteyen bir adam da ben çok mu istiyorum bunu bilmeyen anlayamaz deyip tiryakiliğine devam eder.
  Hele ’ben doğduğumdan beri içimde olan bir şey’’ hipotezi en komiği. Doğduğundan beri içinde olduğunu nereden biliyorsun, bir yaşındayken farkındalık herhalde? Ergenliğe kadar cinsellik mi vardı? Haa cinsellik mantığıyla değil, duygusal anlamda diyorsan zaten bu harama yaklaşmaman gerek öyle değil mi? Nitekim bu duygu aşkı, tasavvuf aşkıdır. Hz. Ömer, namaz kılan yaşlıyı severim ama namaz kılan gence aşığım diyor. Burada tasavvufi bir aşk var. Sizin dediğiniz şey ise apaçık bir sapıklık ve dalaletlik. Erkeğin mahrem bölgesi göbek deliği ile diz kapakları arasıdır. Erkeğin mahremi ve kapatması gereken bölge niye bu kadar uzun? Niye bir erkek diğer erkeğin İslam nazarında uyluk kısmına bakması haram? Hiç düşündünüz mü?
  Hem diyorlar ki benim böyle bir durumum var hem de bu normal. Hadiii, girdiğin site İslami bir site fark ettiysen. Demagoji yapmadan başka insanları örnek göstermeden kendine bi bakman lazım.
  Erkek kadın olmayı tercih etmemen, hangi cinsi seveceğine cinsi birliktelik yaşayacağını da tercih etmemene mi işarettir? Eşcinselliği meşru gösterme çabasındaki yorumlar sadece demagojiden oluşuyor. Başka insanların iyi ya da kötü ahlaki durumlarından örnekler vererek meşrulaştırma çabası.
  Kulaktan dolma saçma fikirlerle anlatmayın veya cahil davranmayın gibi şeyler yazılmış. Bunların hepsini aynı kişi mi yazıyor? :D Biz İslam dini üzere konuşuyoruz. Hadisler ve ayetlerle gelen malumatlarla zina, livata açıkça haramdır. Yüzyıllardır bu şekilde cihana hükmetmiş bir geçmişe sahip olan biz müslümanlar onca malumatı bir kenara bırakacağız, ve gavurun savunduğu bilim adı altında kendi çapında normal diye dikte ettiği bu zırvayı ve bunu normal görenlerin de cahilsiniz artık biraz bilgilenin saçmalıklarını mı dinleyeceğiz bre gafil?
  Masturbasyon had safhada. Göz zinası had safhada. Kendini haramdan sakındırma yok. Farzları layığıyla yerine getirmek çabası yok. Çaba yok, çaba! Ondan sonra biz böyleyiz ve bu normal alışın taaam mı ayakları. Bırakın bu ayakları! İslamı, 31 çekenlerden öğrenecek değiliz…
  Bu hadisler pek esas hadisler gelmedi diye yazmış biri. Hadis ilmiyle ne kadar ilgileniyorsun da, böyle bir hükme vardın? Bunlar hep cahiliyet zırvaları. Gerçekten İslam’ın hak din olduğuna inanıyorsanız bu kadar vesveseyle hareket etmez, nefsinizi dizginlemeye çalışır Hak yolunda yaşamaya gayret edersiniz. Ben size zorla hayatınızı şöyle yapın böyle yapın demiyorum. Bu kadar eşcinselliğe meraklıysanız, gidin eşcinselliği öven yerlerde kendinizden bahsedin. Ama İslam dinini, heva ve hevesinize göre şekil vermeye hakkınız da yoktur, gücünüz de yoktur.
  Bir insanı neye alıştırırsan onu meşru görür. Kişi, hemcinsine istek duyuyor diyelim, bu onun tercihidir. Doğuştan gelmek saçmalığını bırakın. Eğer bu kadar salt bağnaz bakıyorsanız, robotsunuz demektir. Bir robotun da bu kadar fikri olacağını sanmam. Çünkü insan düşünen ve değişen bir varlıktır. Ve sen ömrünün bir kısmında heteroseksüelliği, bir kısmında homoseksüelliği bir kısmında bisekseülliği eğilimin tercih olmadığını söylersen kendi kendine bir o yana bir bu yana sürüklenirsin. Biri de çıkıp dese, insanla hayvan arasında cinsi şehvet isteği normaldir. Bilimsel olarak da ispatlıyor, ‘ne kadar doğuştan olduğuna dair.’ Bunlar hep zırvalamaktır. Heva ve hevesle hareket etmektir.
  Allah böyle demiş deyip hayatını ona göre idame etmek varken… Nefsi isteklerinle her yıl seksüel eğilim tercihini bile değiştirirsin ve bu normal dersin zor mu? Bu sapıklıktır. Sapık insanlar ben sapığım demez. Terör örgütleri hadi bugün kötülük yapalım demiyorlar. Doğru olduğunu düşündükleri şeyi yapıyorlar. Eşcinselliği savunmak ve meşru göstermek de aynı beyhude çabadır.
  İçki içmeye karşı bir isteğin var diyelim. Buraya kadar sorun yok, bu o kişinin imtihanıdır. Burada onun bilmesi gereken, içki içmenin haram olduğu ve ölene kadar ondan sakınmaktır. Haramlara karşı dürtümüz var irademizle bunu dizginlemek, Allaha boyun eğmek zorundayız. Eşcinsel arzularım var deyince bu nefsin isteğini ortaya çıkarmış oluyorsun, burada sorun yok. Senin imtihanın bu. Ama Allah beni böyle yaratmış ben böyleyim deyip bu pis işi meşrulaştırmak, Allah’ın haram dediğine helal demek, kişiyi şirk yoluna düşürür. Kendi nefsi arzularınızı İslam dininin önüne normal bir şeymiş gibi atmayın. Bu din 1400 yıldır böyle geldi. İradenle nefsini dizginleyecek haldeyken, nefsini şişirecek şeylerle meşgul olursan herhalde nefsin de bu şehvet isteklere karşı kabarır.
  Bu şeyi savunanların özel hayatlarını bilmiyoruz. Onların bu isteklerinin yalnız kalınca nasıl coşturduklarını bilmiyoruz. Allah’ın dini oyuncak değildir. Şeytan da, Hz Adem’e secde etmeyince sebeb olarak çünkü beni böyle yarattın diyerek Allah'ı suçlamıştı(haşa). bu nefsi istek, insanı şirke de sürükler kibre de. Tehlikesi buralardan zaten. Allah’tan korkun, tövbe edin ve hayatınızı ölene kadar Allah’ın emrettiği gibi yaşamak için özen gösterin. Livata haramdır. Eşcinsel olmayanlardan da bu pis işi yapanlar var. Herkes farklı bir sebeb sunuyor, yaptıkları işleri meşrulaştırmak için. Tıpkı burada yazılan yorumlar gibi. Livata, zina ne derseniz. Sebebler zinciri oluşuyor ama içi boş. Nefsin ve şeytanın vesveselerini savunur hale gelmeyin, benim tavsiyem budur.
  Eğer Allah aşkı zaten oturmuşsa, gerekirse ömür boyu sabredersin. İki yüzlülük hoş bir şey değildir. Ve bu hareket normal bir durum da değildir. 1400 yıldan bugüne gelmiş önü belli sonu belli bir din var karşımızda. Şimdi ben nasıl Allah'ın haram dediğini meşru kabul edeyim? Bunlar hep, hadislerle bildirilen kıyamet alametleri. Yani kıt aklımızla, sınırlı isteklerimizle Her Şeyi Mutlak Bilen Rabbimizin bildirdiğini nasıl bir tutabiliriz? Eğer sizin söylediğiniz kadar spesifik bir durum olsa, Allah bunu bildirmez miydi? Hayatlarınızı nasıl idame ediyorsanız, o şekilde normalleştiriyorsunuz. Eşcinselliği normal görenlerin hepsi, evet hepsi sapıklık içerisindedirler. Bu teknoloji çağında neler yaptığınızı da Allah görmekte ve bilmektedir.
  5 vakit namaz günlük farzdır. Farz ne demek? Allah'ın emri. Bir vakit bile farzını isteyerek ve bilerek kılmamak kişiyi günaha sokar. Keza, oruç tutmamak da.(bkz:İslam'ın Şartları) Bir müslüman Allah'ın emirlerini yaşamalıdır. Gavur yapımları izleyerek, göz zinasından kendini esirgemez sonra herhalde bu arzuya karşı dayanamazsın. Nefsini şişiriyorsun.
  Lütfen, bu sitede İslam edebine, İslam ahlakına uygun yorumlar yazınız. Haa, beğenmiyorsanız bu sitede sizi zorla tutan yok. Ancak bu siteye dini bilgiler öğrenmek için gelen ilim için gelen müslümanların kafalarını da karıştırmanıza hakkınız yoktur.


 3. 31
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Zina, livata, homoseksüellik (eşcinsellik) ile ilgili ayet ve hadisler


  şu ufak ayrıntıyı düzelteyim: mahremiyet olarak göbek deliği ile diz kapağı arasında demiştim, kaynaklarda göbek ile diz kapağı arası diye geçmekte.
  üstteki yazıda tasavvuf aşkından bahsederken duygu aşkı diye belirtmiştim. günümüzde kelimelerin anlamları çok kaydırıldığı için duygu aşkından yine cinsi hoşlanmak mantığı çıkarılabilir. orada demek istediğim his, hissiyat aşkı. yani deruni, derin bir aşk. öyle birinin suratına bakıp duygusal olarak hoşlanmak değil.
  bu meseleye de gelince, hemcinsine bu yaklaşım tarzının bazısı dönemin ahlaksızlık tufanına katılmış olduğundandır, bazısı da hastalık olarak taşıyanlardır. kendi nefsini besleyerek bu belaya bulaşanlar, nefslerini dizginlemelidirler. azınlık kısmı da, hormondan dolayıdır, onların da tedavi olması lazımdır. Yeter ki, bu hareketin İslam nazarında nasıl olduğunu bilin, öğrenin ve ona göre hareket edin. İslam’da kadın-erkek ilişkisi,sınırları nasıldır, taharet nasıl yapılır gibi suallerin cevablarını öğrenmeyi de ihmal etmeyiniz. nitekim mekteplerde dini ilimle büyümediğimizden bu hususları bilmiyor olabilirsiniz.
  Bir de üstteki yorumlardan birine cevab vermek istiyorum. ‘Ayette kadını bırakıp erkeklere yönelimden bahsedilmiştir’ diyerek kadınlara ilgim yok diyor. Ayette geçen, kadınları bırakıp şehvetle erkeklere yaklaşma vaziyetini, erkeğin fıtratının bozulduğu veyahud bozduğu anlaşılır. şunu söylemek istiyorum, insan kendisini bilir; şu anki durumunuz nefsinizi beslemekten, harama dalmaktan mı ötürüdür yoksa bunlar da olmasa hala öyle mi kalacağınızdır. nefs terbiyesi veyahud tedavi lazımdır. Evvela İslam’ı öğrenmek lazım gelir ki, iman dairesinden çıkmamak için.
  Namaz nurdur. Namazınızı aksatmayın.
  Allah bizleri affetsin.
  Allah yardımcınız olsun. Allah'a emanet olun.
  *(Bir kimse, günah işlediği zaman kalbinde siyah bir nokta hasıl olur. Eğer tevbe ederse, o leke silinir. Tevbe etmeyip tekrar günah işlerse, o leke büyür ve kalbin tamamını kaplar, kalb, kapkara olur.) [Harâiti]
  *(Herkes günah işler. Fakat günahkârların en iyisi tevbe edendir.) [Hakim]
  *(Günahına pişman olup abdest alıp, namaz kılanı ve günahı için istigfar edeni, Allahü teâlâ affeder.) [Nesai]
  *(Kıyamette, amel defterinde çok istigfar bulunana müjdeler olsun!) [Beyheki]
  *(Allahü teâlâ, tevbe edenleri sever.) [Bekara 222]


 4. Reklam

 5. 32
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Zina, livata, homoseksüellik (eşcinsellik) ile ilgili ayet ve hadisler


  Bu sapkınlığı mesrulastirmayin bu azginlikta haddi aşmak tır ve azginliktir ayetide carptirma ayette kadınları bırakıp erkeklere şehvetle yaklaşıyorsunuz diyor peygamber lut a.s ve onlarda sizin gibi tutup Sergiliyor evet senin gibi tanidigim biri var ve ben bu kişiyi gözümle gordum ve yakaladim tıpkı bir cin gibiydi tam bir seytandi evet insan azginligiyla şeytani taktir ettirmesin yeterki onunla sadece Allah baş çıkabilir çünkü seytandan sakınmak için euzu besmele çekmek gerekiyor sizin gibi insanları Allah ıslah etsin ama siz olmazsiniz sizin sonunuz lut kavmi gibi olacak


 6. 33
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Eşcinsellik tedavi edilecek bir hastalık değildir! Anlayın artık şunu.


 7. 34
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Eşcinsellik tedavi edilecek bir hastalık değilmiş. Anlayın artık şunuymuş.
  Bak sayın insan! Sen, istediğin şekilde düşünebilirsin. Hayata istediğin şekilde bakabilirsin, bizi hiç mi hiç ilgilendirmez! Kalbini Allah bilir. Hükmü Allah verir.
  İslam dininde; homoseksüellik, livata haramdır. Haramdır. Haramdır. Haramdır. Anlayabilmen için kaç kere yazılması gerekiyor? Allah'ın haram dediğine, biz müslümanlar helal diyemeyiz. Helal diyemeyiz. Helal diyemeyiz. Helal diyemeyiz. Anlayabilmen için kaç kere yazılması gerekiyor?
  Tedavi kelimesi, tdk nasıl tanımlamış, bakalım. Tedavi: Çeşitli yöntemlerle hastalığı iyi etme, iyileştirme, sağaltım, sağaltma, terapi. Yani, tedavi dediğin şey, nefsin terbiyesidir. Yani, günde beş vakit namaz kılmak bir tedavidir. Gözünü haramdan sakındırmak bir tedavidir. Fena ortamlardan uzakta bulunmak bir tedavidir.
  Peki, hastalık nedir? Hastalık: Organizmada birtakım değişikliklerin ortaya çıkmasıyla sağlığın bozulması durumu, rahatsızlık, çor, dert, sayrılık, illet, maraz, maraza, esenlik karşıtı. Göz zinası yapmak bir hastalıktır. Erkeğin erkeğe, kadının kadına mahrem yerlerine bakmaması gerektiğini bir şahıs bildiği halde, ihlal edip bakması bir hastalıktır. Evvela harama giden yolları kapatmak lazımdır.
  Bu dünya hayatı, imtihan dünyasıdır. Biz müslümanlar buna iman ettik. İmtihan dünyasında bir elin yağda bir elin balda mı olacak sanırsın? Çocukların taş attığı bir peygamberin(sallallahu aleyhi ve sellem) ümmetiyiz. Allah yolunda, İslam davasını hak yol bilerek yaşayana zevk-i sefa mı olacak sanırsın bu dünyanın?
  Dolayısıyla, her insanın hususî bir imtihanı muhakkak olacaktır. Kimi zenginlikle, kimi fakirlikle, kimi çocuklarıyla, kimi şehvetiyle vesaire imtihan olacak. Buna bulaşmış olan da, bunun imtihanını verecek, bu kadar basit.
  Herkes kendi hesabını kendisi verecektir. Ne düşündüğün zerre umrumda değil. Benim umrumda olan şey, İslam'da homoseksüelliğin, livatanın ne olduğunu bildiğim bir vaziyetin, İslam'ın konuşulduğu bu tarz yerlerde, istediği kafaya göre konuşulmasıdır. Hayır, sayın insan hayır. İslam dini, hakikat dinidir. İnsanın kendi nefsinden hüküm vereceği bir din değildir.
  Ayet var, hadis var. Biz kafamıza göre yorumlamıyoruz. Allah'ın bildirdiğine teslim oluyoruz. Zira, her şeyi bilen yalnızca O'dur.
  Velhasıl kelam, İslam'ın öğrenildiği bir mecrada, bu çirkin fiile haram denecektir. Bunu idrak et, burayı kendi arzuların için tartışılan bir mecra haline getirme!


 8. 35
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Ahir zamanda eşcinsel 3 kısım olur : Bir kısmı konuşmak ve yüze bakmakla ,
  diğeri, kucaklaşmakla yetinir. Bir kısmı da bu işi bilfiil yapar. Allah’ ın laneti
  bunların üzerine olsun ! Eğer ki tevbe ederlerse, tevbe edenin tevbesini Allahü
  teala kabul eder ”
  HADİS-İ ŞERİF . (DEYLEMİ)  Bu hadisi şerifte anlatılmak istenen nedir?


 9. 36
  AKA Üye
  AKA
  Üye

  Üye No: 102990
  Mesaj Sayısı: 95
  Tecrübe Puanı: 1

  Gayet açık ve net. Açıklama ihtiyacı olan kısım neresi ne merak ediyorsun.


 10. 37
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamun Aleykum, Musluman din kardeslerim.
  Elhamdullilah beni Musluman olarak dunyaya getiren Rabbime oncelikle, beni dusunduren ve ilerleten Rabbime hamd olsun.
  Hepimiz escinselligin yanlis oldugunu biliyoruz, Kur'an bilmeyen insan bile kendini farkli gormeye baslayinca bu farkliliktan rahatsizlik duyar.
  Bende o dusunceler icine girmistim, 17 yasinda oldugumda ama ben dogustan oyle degildim ve cocukken de her erkekten daha yaramazdim, ergenlikte kavga eden icen bir genctim,
  haci bir anne ve babanin oglu olarak Allah bana bir imtihan verdi dusunmem icin, cok esrar iciyordum kotu isler yapiyordum. Basta zor oldu cunku cok yeniydi, ama artik umrumda degil...
  Savasarak duygularima karsi kazanmayi ogrendim, dinime yoneldim ve guclendim. Allah'in yolunda gitmedigim icin bunlar bana ders oldu.
  Eskiden esrar icerken guluyordum, 17 yasindan sonra korku geldi kafam iyiken hareketlerimden dolayi sanki icerken insanlar beni oyle gorucek diye ve o korku beni o yollardan kurtardi.
  Nasil oldu birden bilmiyorum, anlatmasi kolay degil. Ama neden oldu biliyorum, cunku sonuca bakiyorum. 5 yil sonra esrar icmeyen, annesine babasina ve ALLAHA yakisan bir Musluman oldum.
  Bunlari yasamam ne kadar istemesemde, kotu de degil aslinda cunku o dusunceler ve korkular beni daha kotu yollardan korudu. Spora basladim vucud yaptim, Allaha sigindim artik rahatim.
  Dusunceler tamamen yok olmadi, ama artik aklima gelmiyor bile nerdeyse ve korkmuyorum zamanla gidiyor ve iyilesiyor insan iyi isler yaptikca.
  Kotu isler yaparsam duserim, ama ustune giderek korkularimi yeniyorum ve Allah bana kanitladi bunu. Kimse escinsel olmak istemiyor dogru soyluyorsunuz, Musluman olmayan adam bile olmak istemiyorsa demek istenen bir sey degil o zaman Musluman isek neden kabul edelim, ve burdan bir ders almiyalim? Benim sinavim bu, ne kadar surer bilmiyorum ama oyle yasamaktansa yasamamayi terich ettim o yuzden yasamak icin oyle yasamadim!


 11. 38
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Kardeş yeni araştırmalar bunun psikolojik hastalik olmadigini söylüyor öğretmenlik bölümünde okuyorum ve böyle çocuklarla karşılaşabileceğimiz anlatılıyor. Yeni gelişmeleri takibinizi öneririm. Ayrıca Kuran ayetinde açık birsey göremedim konuyla ilgili.Hadislerde ne kadar sahihtir bilemeyiz sonuçta. Ben bunun doğuştan olduğuna inanıyorum. Allah vergisi bir sınav bence.Ne bir hastalık ne de sapkinlik.ben bir heteroseksüelim bunu kendim seçmedim homoseksuellerde secmiyor emin olun.Kimse toplumdan dışlanmak içinde çabalamaz ayrica.Sonuc olarak ne zaman ilah oldunuzda insanlari yargilamaya cennet ve cehenneme koymaya basladiniz.Bu yaptiginiz asıl günah.Saygı herseyin özü bir anlasaniz ne savas ne kavga kalir dunya da insanlar özüne dolayli olarak yaraticisina döner. Önemli olan zaten takvadır cinsel yönelimde farkli ten renginde veya milliyetinde degil Allah inancinda ,Allah ve peygamber efendimizi (sav) sevmektedir kisiyi cennet ve cehenneme koyucak olan .Allah iftiracılardan, sapkinlardan ve sanki yaraticiymis gibi davranarak sirk kosanlardan hepimizi korusun.


 12. 39
  kezbanns Misafir
  Misafir

  Selamun aleykum hocam. Benim 6 yıllık bi sevgilim var gerçekten onu seviyorum allahıma çok şükür hep iyi aramız. ama bazen cok korkuyorum cok utanıyorum allahtan çünkü biliyorum ki allahü teala bize haram kıldı başka biriyle nikahsiz görüşmeyi biz daha universite okuyoruz ilerde allahim nasip ederse evlenip yuva kuracağız. Onu önce allahım yarattığı icin seviyorum sonrada kendi olduğu icin. Bu yaptgm gunah ama cunku o bana henuz helal degil benim ne yapmam gerekir hocam görüşmelimiyim yoksa beklemeli miyim evlenecegmiz zamana kadar. Allah razı olsun sağolun


 13. 40
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Bütün dünya bundan kurtuluş yok dese siz dünyaya değil Allah ne demiş ona bakın bu his bu duygu ölene kadar sizde olacak ama bu sizi günahkar yapmıyor nezaman ki biriyle beraber olur işte o zaman ebedi cehennem liktir buyuruyor Allah c.c bunun için de sabret diyor eğer sabır insanın başaramıyacağı Birşey olsaydı Allah kuluna sabrı tavsiye etmezdi


 14. 41
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Bilmediğiniz şeylere ne kadar çok kolay yorum yapabiliyorsunuz. Neymiş?, tedavisi varmış , doğuştan gelmiyormuş, ergenliğe kadar cinsellik yokmuş... Arkadaş ben kendimden örnek verecek olursam 4-5 yaşında daha henüz hiçbir şey bilmeyen masum bir çocukken arkadaşlarımla sünnetçilik oynardım , bu yaşlarda çocuklar cinsel kimliğini keşfeder ancak bu kritik yaşlarda benim gibi kaderin verdiği bir olay yaşamış olsaydınız cinsel kimliğiniz sağlıklı bir şekilde oluşmayacaktı, daha sonraki süreçleri anlatacak olursam 6 yaşında sadece meraktan dolayı arkadaşlarımla birbirimize dokunduk, bu deneyimler benim cinsel kimliğimi sekillendirdi, sen kalkıp 5-6 yaşında bilinçsiz ve etrafını merak eden bir çocuğun yaptığı bir hatayı o kişinin büyümüş haline sen bunu bilerek seciyorsun, neden kızlara ilgi duymuyorsun erkeklere ilgi duyuyorsun diyemezsin. Daha sonra büyükçe ben kendimde degisiklikler olduğunu fark ettim, ergenliğe girince kızların değil erkeklerin cazip geldiğini anladım bir seçim yapmadım , sizler nasıl bir kıza ilgi duymaya başladığınız zamanı hatirlamiyorsaniz ben de nasıl erkeklere ilgi duymaya başladığım zamanı hatırlamıyorum, size nasıl erkekle olmak iğrenç geliyorsa bana da bir kızla olmak iğrenç geliyor bu yüzden kime neye göre sapıklık bu tartışılır. Allah bana bu hisleri verdi, eğer bir suçlu ararsanız 5-6 yaşındaki çocuk değil kader suçludur, anne karnındayken annem 2 defa hatim ettiği halde bu yetmez gibi mealli hatim ettiği halde bana bu kader yazıldı, ben bir seçim yapmadım, bu yüzden bir insanı yargılarken ona göre yargılayın, şuan belki çoğu heteroseksüel den daha inancliyim ama düzelmiyor arkadaş düzelmiyor, sadece bisexuel olabiliyorsunuz ama her zaman erkekler daha ağırlıklı oluyor, sizler gerdek gecesini kollarken bizlerin kollayabilecegimiz helal bir ilişki yok maalesef, İslam için cinsel hayatınızı sonlandirmamizi soyluyorsunuz, size soruyorum cinsel hayatınızı nasıl sonlandirabilirsiniz, sizce bu mümkün müdür ? Lütfen bundan sonra daha ölçülü yargılayın insanları


 15. 42
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Benim ishim cok zor , cok saysiz her turlu zina yaptim ne olacak benim halim , kac defa tovbe ettim ama durduramiyorum kendimi. Gece ve gunduz ihtiras beni takipedyor cunki yillardi ishlerim ters gidyor ve bi turlu rahat edip de kendime gelemiyorum. Her yil bi kac defa her turlu zina yaptim. Ben inancsiz akilsiz ve bilincsiz birisi degilim ama bana oyle bi sey soyleyin ki kendime doneyim eskiden oldugum gibi cok inancli ve hayirsever birisi olayim. 20 yildan fazladir ki ugursuzluklarim beni bu ruh haline dusurdu .ilk defa bu sirri burada paylasyorum . Kimse bana yardimedebilecegini zannetmiyorum. Ben her iki dunyami kaybetmisim artik. Gunahlarim avf edilmeyecek kadar cook.


+ Yorum Gönder
Git İlk 234 Son