Git 12 Son
 1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 886
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada Maymun görmek (İmam Nablusi)


  Maymun tabiri
  Rüyada maymun görmek, kendisinde her türlü ayıp bulunan bir adama delalet eder.Rüyada maymunla kavga edip ve ona galip geldiğini gören kimse, hastalanır, sonra iyileşir. Eğer maymun o kimseye galip gelse, o kimse ilacı olmayan bir hastalığa yakalanır. Bazı tabirciler maymun, büyük günah işleyen bir adama delalet eder, dediler.Rüyada bir maymunla cinsi münasebette bulunduğunu görse, fbir günah işler. Rüyada bir hastalıktan dolayı ilaç için maymun etini yediğini gören kimse, o hastalıktan kurtulmaz.Maymunun yanından savuşup gittiğini gören kimse, düşmanına galip gelir. Maymun eti yediğini gören kimse, yeni bir elbiseye nail olur.Bir kimse maymunun kendisini ısırdığını görse, o kimse ile bir kişi arasında düşmanlık meydana gelir.Maymun, hilekar. sihirbaz bir kimsedir. Maymun hastalığa delalet eder. Rüyada maymun avladığını gören kimse, sihirbaz kimselerden faydalanır. Maymun mağlup bir düşmandır.Rüyada bir maymuna bindiğini, onu dilediği gibi kullandığını jö-ren kimse, düşmanını kahreder.Bir kimse rüyada maymun etinden yediğini görse, o kimseyi şiddetli bir keder veya ölüme yaklaştıran bir hastalık tutar.Bir kimse rüyada kendisine bir maymun bağışlandığını görse, o kimseye galip gelecek bir düşmana delalet eder. Kendisine bir maymun bağışlandığını gören kimse, aldığı bir emanete hiyanet eder.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  YAZGÜLÜ Bayan Üye
  YAZGÜLÜ
  Bayan Üye

  Üye No: 103208
  Mesaj Sayısı: 560
  Tecrübe Puanı: 6

  Cevap: Rüyada Maymun görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada maymun görmek başkalarının etkisi altında kalarak doğru olduğunuz yoldan ayrılacağınıza ve bundan ödolayı tutarsız davranışlarda bulunarak kendi çizginizden ayrılacağınıza işaret eder.


 3. 3
  TisselTassal Üye
  TisselTassal
  Üye

  Üye No: 96830
  Mesaj Sayısı: 114
  Tecrübe Puanı: 2

  Cevap: rüyada maymun sevmek


  Kız arkadaşım var evliliği düşünüyoruz.Rüyasında geçen sabah maymun görmüş bir kaç tane maymunlar saldırıya geçmiş ama hepsini istemeden öldürmüş.Rüya tabirlerine google'dan baktım yorumlar genel olarak şu;

  Maymun, isledigi büyük bir günahtan dolayi nimeti elinden gitmis bir adamdir.ALLAH'ın nimetlerini inkar eden haddi aşan günahlar işlediğine tabir edilir diyor.Kendimde çelişkilendim.Sonuçta evlilik düşünüyoruz ve acaba Allah kızın rüyasında beni mi gösterdi ben anlamadım.Maymun görmek hilekar bir kimse diyor.Kendisinde bulunan her türlü ayıp bulunan adamdır diyor.O adam ben miyim.Tamam geçmişte günahlarımız oluyordu.Ama şimdi Namaz kılan birisiyim olabildiğince iman sevgisi ile yaşamaya çalışıyorum.Tevbe ediyorum


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Maymun görmek (İmam Nablusi)


  Maymun görmenin genel yorumları öyle kabul edilir ancak her rüya ancak kişiye özel tabir edilirse doğru bir yorum yapılabilir. Bu rüyanın seninle ilgilidir veya falanca kişi ile ilgilidir dememiz zaten mümkün değildir. Sadece gören kimse için hayırlıdır ve şerli kimselerin şerrinden Allah'ın izniyle korunması manasındadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Hayırlı günler
  Rüyamda bilmediğim bi odadayım İçeriye bi hayvan giriyor Önce başka bi hayvan sanıyorum (köpek gibi sıradan bi hayvan sanıyorum) ama maymunmuş. Uzun kuyruğu var. Önümden geçiyor. Sağ tarafıma doğru. O esnada ben ona o bana bi elle mücadele gibi bişey oluyor. Geriden geriye. Ben kuyruğunun ucu ile gıdıklar gibi maymuna doğru sallıyorum kuyruğunu.. O anda uyandım.

  Cevap için şimdiden teşekkür ederim.


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Genellikle çok kötü ve ahlaksız bir adamla yorumlanır. Rüya sahibini sürekli takip eden, fırsat kollayan ve art niyetleri olan bir düşmana işaret eder. İlk önce onu köpeğe benzetmen ise onun adeta bir köpek gibi takip etmesi anlamındadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Bende rüyamda maymun gördüm baktım bir maymun şeftali ağacın dallarında durmuş. Bende maymundan seftali istedim bana kocaman olgunlaşmış seftali verdi kabul ettim . Tabire baktım ahlaksız bir adamdan bahsediyor da kim olduğunu bilmiyorm sonuçta erkek arkadaşım yok yanisi sevgilisi olmayan da gördü bunu bence o adam sen olmayabilirsin diyorum...


 9. 8
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Maymun görmek pek hayırlı sayılmaz. Günah işlemeye veya günahkar birine delalet eder. Rüyayı gören kişi ile alakalı olup kişinin günahlardan uzak daha itinalı davranarak hareket etmesi yönünde bu rüyayı değerlendirebilir. Yine de Allah daha iyi bilir elbette.


 10. 9
  Selva Misafir
  Misafir

  Rüyada kahvaltı için bu yere gidiyoruz ama biraz çok güzel bir yer değil sonra bende ayıp olmasın düşüncesi ile mekandan kalmıyorum sonra dışarı fotoğraf çekmeye çıkıyorum güzel manzaralı bu yer var sonra birden sanki orası hayvanat bahçesi gibi güzel beyaz bir maymun ve gri bu maymun bunlar fakat maymun kar büyük birde yerde küçük beyaz köpek görüyorum maymun kardan korkuyorum çıkarken dışarı ve beyaz maymun bacaklarımın arasından geçip gidiyor


 11. 10
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Açığını bulmak ve sana zarar vermek için kol gezip etrafında dolanan niyeti kötü birinin varlığına ve bu kimseye karşı tedbirli olup gözün açık olması gerektiğine delalet etmektedir.


 12. 11
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda bi kaç tane kızla bi evde yaşıyoruz onlar dışarı çıkmıştı bende onları kapıda beklerken bi maymun evin etrafında geziyordu zorla eve girmek için fırsat kolluyor sonra kızlar telaşla tırmanarak yada merdiven den çıkarak eve giriyorlar sonra maymun eve giriyor hepimiz korkuyoruz evi dolanıyor bişeyler alıyo sonra bende kızıyorum ne istiyorsan al git falan diye öyle çekip gidiyor


 13. 12
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Fırsat kollayıp etrafında kol gezen ve zararı dokunabilecek bir kimsenin varlığına işaret etmektedir. Bu kimseye karşı temkinli ve dikkatli olman gerekir ki her türlü alışkanlığı olan bir kimse olabilir. Allah doğrusunu bilendir.


 14. 13
  Dicle Misafir
  Misafir

  Merhabalar. Rüyamda küçük yavru bir maymun etrafimda dolanıyor kendini sevdirmeye çalışıyor benden ilgi bekliyor kucağıma gelmek istiyordu, küçük bir bebek gibi sevimli ve ürkütücü olmamasına rağmen ondan ürküyor ve kucağıma almaktan çekiniyordum ama o çok sırnaşıkti ve kucağıma geliyordu. Uyandığımda tuhaf hissettim. Şimdiden yorumunuz için teşekkür ederim.


 15. 14
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhabalar. Kötü olduğu halde iyi, zarar vermek istediği halde bunu sana göstermekten uzak duran, senin iyiliğini istemeyip bunu kendine sır gibi saklayıp gün kollayan birinin varlığına ve senin daha dikkatli davranarak etrafındaki insanları iyi seçmene delalettir. Allah doğrusunu en iyi bilendir.


Git 12 Son