1. 1
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  İfrit Cininler Kadın Vucudanda Yaşaması Ve Aşık Olması


  Herkese iyi akşamlar aylardır bu konuyu arastırıyorum ve yaşıyorum , ifrit bir cinle baş etmeye çalışıyorum 3 ay olmak üzere konu hakkında ehil bir hoca ve tüm ailem ondan kurtulmaya çalışıyoruz , 35 yaşındayım ve 2 yaşından beri vücudumda olduğunu söylüyor bahsedilen dualar binlerce kere okundu canı çok yandı ama gitmedi ve ölmedi hala süreç devam ediyor , hayatımın en zor günleri işyerindekiler ve çevrem anlamadan kurtulmaya çalışıyorum , sizlerden ricam bu konu hakkında bildiğiniz herşey , yaptıklarımızdan farklı bişey belki bizi sonuca taşıcak , bilmiyorum inanılmaz güçlü yaptıklarını anlatsam inanamazsız, ben bu olaya kadar pek inançlı biri değildim hatta bildiğim tek dua bile yoktu ve din hakkında konuşulduğunda nefes bile alamaz hale geliyodum 3 ay dır çok yol katettim ama hala sonuca ne kadar yakınım bilmiyorum , kaldiki onun ölmesi ve gitmesi yetmiyor ona bağlı cinlerin intikam alacağı konusunda tehditler ediyor , yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

  İlgili Yazılar

 2. 2
  YaZaROW Emekli
  YaZaROW
  Emekli

  Üye No: 77650
  Mesaj Sayısı: 764
  Tecrübe Puanı: 0

  --->: Ifrit Cininler Kadın Vucudanda Yaşaması Ve Aşık Olması


  Hiçbir varlık insanın kontrolünü ele geçiremez. (Allah'tan başka) Bence vesveseleriyle sizi ele almış ve bir kişilik bahşetmiş bir şeytandan bahsediyoruz. Devamlı zikir yapın ve kendinize sorun: Ben bu kadar güçsüz müyüm diye. Şeytanın peygamberimizle (s.a.v.) konuşmasında söylediği bir söz: Ben sadece onlara vesvese veririm ey Muhammed. (a.s) Onların kontrollerini elime geçirebilsem, biliyorsun ki dünyada iyi bir insan bırakmazdım. Sen onların kontrollerini ele geçirsen sende kötü insan bırakmazdın. Fakat ben sadece vesvese veririm. Onları şüpheye sokarım. Kontrol edemem.

  Bu da demek oluyor ki öncelikle bir doktora görünüp düşüncelerinizi ayırt etmeyi öğrenmelisiniz. Onun haricinde de sürekli zikir yapmalısınız. (Yok din hakkında konuşunca nefesiniz kesiliyormuş falan filan bunlar hep sizin kuruntularınız haline gelmiş- etkilenmekten.)

  Bence bu tür şeylere hiç aldırış etmeyin. Dünyaya neden geldiğinizi anlamaya bakın. ( Allah'a ibadet etmeye) Böyle saçmalıklarla uğraşmak için geldim ben diyorsanız kimse size engel olmaz fakat böyle şeyler anca filmlerde görülür. Belki sizi etkileyen o filmlerdir ve size vesvese veren tarafından size hazırlanan bir oyun bu.

  Bu farkı kavrarsanız olmak için doğduğunuz kişi olursunuz. 3. 3
  osyy Üye
  osyy
  Üye

  Üye No: 80669
  Mesaj Sayısı: 1
  Tecrübe Puanı: 1

  --->: Ifrit Cininler Kadın Vucudanda Yaşaması Ve Aşık Olması


  cevabınız için teşekkür ederim lakin yazdıkalarınızdan konu hakkında pek bir bilginiz olmadığını düşünüyorum , defalarca doktora gittim tabiki , kaldiki istediği zaman benim ağzımdan kendi sesiyle konuşabilen bir varlıktan bahsediyorum ve bunu ben diil yanımda bulunan herkez dıyabiliyor , ve inanının bu tür şeylere inanabilcek son kişiydim taki kendi el yazısıyla yazmaya ve konuşmaya başlayalı bu gerceği malesef yaşıyorum, film izleme konusuna gelince bu konuda izldeğim tek film kutsal damacanaydı ondada sadece gülmüştüm .....size ütopik gelebilir çok normal , yaşamayan bunu anlayamaz sanırım


 4. Reklam

 5. 4
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Cevap: Ifrit Cininler Kadın Vucudanda Yaşaması Ve Aşık Olması


  Arkadaş haklı ifrit insanı delirtir. Psikoloğa falan gidip ilaç almayin sakin isin ehli bir hocaya gidin


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  osyy adlı arkadaş haklı buna benzer bir olayı ben de yaşıyorum..dediği gibi yaşamayan birinin bunları anlaması çok zor ben de çok çare aradım psikiyatr medyum hoca dualar vs ne varsa ama bendeki de bana aşık olan çok kuvvetli bir ifrit eziyeti yok ama etrafımda özellikle erkek cinsinden eş dost hepsini uzaklaştırdı..ilk olarak insan suretinde gelmişti ve 2.gece onla evlendiğimi gördüm..bunlar bir süre sonra arafa alıyorlar musallat oldukları insanı o zaman herşey bitiyor işte aklınızı oynatmakla eş bu araf..ayrıca araftayken ölürseniz diğer dünyaya dinsiz olarak gidiyorsunuz..ayrıca diyelim şu anki musallatınızı yollattınız herhangi bir şekilde olay bunla bitmiyor başka varlığın gelip aynı kişiye musallat olma ihtimali %90..Musallat çok zor bir olay ama musallattan kurtulmak daha da zor..bana yardımcı olmak için aracı olan insanlara bile eziyet etti bendeki ifrit..yani çok zor bu tarz olaylar Allah düşmanıma bile vermesin..Bendeki ifrit ossy adlı arkadaşın musallatının yaptıklarını yapmıyor yani ağızdan konuşma el yazısıyla yazma vs..günlük hayatımda benimle birlikte olması dışında bir sıkıntı yaşamadım ama sonumuz iyi değil


 7. 6
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Benimde başıma geldi Allahın belası bir pislik kafayı bana taktı on dört yaşındayım kimseye söylemiyorum bana deli diyebilirler ayetel kursu felak okuyorum pislik gitmiyor onunla bir kez konuştum sesi insanın kulağını acıtıyor ve tiz bir sesi var bide hızlı konuşuyor.


 8. 7
  Omer Faruk Üye
  Omer Faruk
  Üye

  Üye No: 115673
  Mesaj Sayısı: 1,718
  Tecrübe Puanı: 18

  Alıntı
  Benimde başıma geldi Allahın belası bir pislik kafayı bana taktı on dört yaşındayım kimseye söylemiyorum bana deli diyebilirler ayetel kursu felak okuyorum pislik gitmiyor onunla bir kez konuştum sesi insanın kulağını acıtıyor ve tiz bir sesi var bide hızlı konuşuyor.
  Güzel kardeşim

  Psikolojik sorunların var vakit kaybetmeden bir psikoloğa git. İslam'da hiçbir cin insanla bu şekilde ilişki kuramaz. CİN suresi bunun için inmiştir. Bu tür vesveseleri de açıklamak için Felak ve Nas suresi inmiştir.

  Allah bize Felak ve nas'da vesvese verenlerden bana sığının diyor biz de bu sureleri anlamak yerine habire okuyarak vesveseden kurtulacağımızı zannediyoruz. Bu şuna benziyor, siz birine borçlarını ödemesi için ticari yollar gösteren bir rehber veriyorsunuz. Adam bu rehberi okuyup hiçbirşey yapmadan zengin olacağını zannediyor.

  Allah CİN suresini indirmiş ki Mekke Müşriklerinin olduğu dönemde de olan üçkağıtçı cinci hocalardan korunmanın yolunu anlayasınız diye. Adam Kur'an okuyup anlamak ve gereğini yapmak yerine ÜÇ HARFLİ diyerek yardım istiyor.

  Bu tamamıyla cehaletten kaynaklanan bir durum. Tıpkı beyaz insanın afrikaya vardığında gösterdiği ve onların görmediği teknolojik araçlardan korkup beyaz insana tanrısal özellikler atfetmesi gibi...


 9. 8
  162E (Cezalı)
  162E
  (Cezalı)

  Üye No: 119292
  Mesaj Sayısı: 31
  Tecrübe Puanı: 0

  Ömer Faruk Bey bu durumlara yakinen tanık olmuş biri olmasam söylediklerinize daha yakın düşünebilirdim belki.Evet bu gibi durumlar psikolojik problemlerden kaynaklı
  da oluyo psikolojik bir durum olmayıp cinlerle alakalı da oluyo.Bunun belirtileri birbirine çok yakın olduğundan genelde inanmama durumunu secebiliyolar ki psikolog veya psikiyatrsa psikolojik sorundur, inanmayın fikrine daha yakin duruyo insanlar.Sahabelerden şu an ismini hatırlamadığım birinin cinleri görmesi, korkması,konuşması, Efendimizin onu korumak icin dua etmesi gibi şeyler de bunu ispat ediyo zaten.Maalesef durum her zaman psikolojik sorundan olmuyo. Birebir bilmesem belki diyebilirdim.


 10. 9
  Omer Faruk Üye
  Omer Faruk
  Üye

  Üye No: 115673
  Mesaj Sayısı: 1,718
  Tecrübe Puanı: 18

  Alıntı
  .Bunun belirtileri birbirine çok yakın olduğundan genelde inanmama durumunu secebiliyolar ki psikolog veya psikiyatrsa psikolojik sorundur, inanmayın fikrine daha yakin duruyo insanlar.Sahabelerden şu an ismini hatırlamadığım birinin cinleri görmesi, korkması,konuşması, Efendimizin onu korumak icin dua etmesi gibi şeyler de bunu ispat ediyo zaten.
  Güzel kardeşim,

  Kur'an ve islami kaynaklardan öğrendiğim bunlar. Bunun dışındakiler hurafe ve vesvese sınırına giriyor. Cinler hiçbir insanla bu şekilde ilişki kuramaz. Rasulullah ve Kur'an'ın sundukları bunun dışında bir bilgi sunmuyor. Hele hele aşk meşk ilişkisi asla olamaz. Tamamen hurafeden ibaret.

  Ben sana tecrübelerimden kaynaklı olarak acil olarak bir psikoloğa gitmeni tavsiye ederim. Avrupa'da yaşayan bir büyüğünüz olarak aynı şeylerin hristiyanlar arasında da hurafe olarak dolaştığını söyleyebilirim.

  Kur'an ve Rasulullah'ın sahih hadisleri, bir konuda bilgi vermiyorsa bu alan diğer bilimlerin alanıdır. Diğer bilimler ise deney, gözlem ve ispat üzerinden çalışır. Allah bu tür hurafe ve vesvese sahasını açıklamak için FELAK ve NAS suresini CİNLERLE ilgili inanışları açıklamak için de CİN suresini indirmiştir.

  Lütfen CİN suresinin anlamını ve tefsirini okuyunuz. AYrıca Diyanet islam ansiklopedisinden (online var) CİN maddesini okuyunuz.

  Selametle... Allah sağlık sıhhat versin.


 11. 10
  162E (Cezalı)
  162E
  (Cezalı)

  Üye No: 119292
  Mesaj Sayısı: 31
  Tecrübe Puanı: 0

  “Ben, Hz. Peygambere gelip bir cinnin bana musallat olduğunu söyledim. Peygamberimiz de ona

  'Bana dokunan iyi veya kötü bütün cinlerin şerrinden, yeryüzündeki bütün canlıların şerrinden, yer/toprak altından çıkanların şerrinden, göğe çıkan ve oradan inenlerin şerrinden, -hayırla çıka gelenlerin dışında- yanıma gelen her şeyin şerrinden, Allah’ın tastamam kelimelerine sığınıyorum, ya Rahman!'

  duasını oku dedi. Ben bunu okudum ve o hastalıktan kurtuldum.”
  Eshab-ı kiramdan Ebu Dücane hazretleri anlatır:
  Yatıyordum. Değirmen sesi gibi ve ağaç yapraklarının sesi gibi, ses duydum ve şimşek gibi, parıltı gördüm. Başımı kaldırdım. Odanın ortasında, siyah bir şey yükseldiğini gördüm. Elimle yokladım. Kirpi derisi gibi idi. Yüzüme, kıvılcım gibi şeyler atmaya başladı. Hemen Resulullaha gidip, anlattım. Buyurdu ki: (Ya Eba Dücane, Allahü teâlâ, evine hayır ve bereket versin!)

  Kalem ve kağıt istedi. Hazret-i Ali'ye bir mektup yazdırdı.
  Benim öğrendiklerimle sizin soyledikleriniz uyuşmuyo.Epilepsi rahatsızlığına bile sebep oluyorsa ve Efendimiz e büyü yapıldığında bundan tebliğ görevi dışında, yapmadığını yapma, görmediğini gördüğünü sanma gibi durumlar oluşturuyorsa demek ki cinlerin etkisi var.Cin suresini daha önce okumuştum tekrar okudum.Sizin söylediklerinizi savunan bir açıklama yok. Ben size ne fayda verebilirim ne de bir zarardan bahsediyosaniz bu Hz Muhammed e söyleniyo. Diyanet İslam Ansiklopedisini de ilk kez inceledim.Burda cin zarar veremez gibi bir açıklama yapılmış başka bir sitede de zarar verebilir diye açıklamış. Ki insan mantığını kullanarak cin suresinin mealinden bile böyle bir çıkarım yapamaz. Burda daha öncesinde de okuduğum gibi cinlerin Kuran dinlemeleri, cinlerde hayranlık uyandirmalari gibi durumlardan bahsediyor. Sizin savunduğunuz cinler size zarar veremez anlamı çıkarmadım. Tefsirden de. Üstelik bir konuda iki güvenilir kabul edilen isim bile farklı düşünebiliyo sadece bu konu için söylemiyorum.Ve bahsettiğiniz gibi deneysel ispat dediğiniz konu zaten bir fizik kanunu gibi ispat edilebilecek bir durum deil.Hem psikolojik konular hem bu tarz dini konular aynı belirtileri gösterdiği icin sadece bu PSİKOLOJİK tir diyemezsiniz. Evet psikolojik olabilir ama cinlerle de ilgili olabilir. Bu ayrım konusunu da birebir kizkardesimin tanıdığı hatta kardeşimin evine de gelen bir ablanın yaşadıklarından dolayı bu kadar net şekilde ifade ettim.Asla onun sözlerine inanmam evet sıkıntıları var diye düşünebilirdim belki ama o evde kardeşim ben kardeşimin birkaç arkadaşı daha vardı.Ve o ablanın söylediklerini onaylayan görsel şeylerdi.Ustelik aynı kattaki apartman komşusu da bunu yaşadı ve ertesi gün bize sormuştu. Hatta okuluna yakın bir yerde ablanın yasadiklarini kardeşimin sınıfından birçok erkek sınıf arkadaşından da birebir duydum. Bunlar gözle görülen ispat edilen biseydi ve tek kişi yaşasa evet ona sorunları var diyebilirsiniz.Ve o abla daha önce inanmayan biriydi sizin gibi.Ve simdi bir Psikiyatr.Hatta şizofreni veya psikoz tanısı koyulmustu daha önce yanılmıyosam.Arkadaslari da psikiyatriste gidip gördüklerini anlatınca inanç açısından daha yakın bir psikiyatr dini bir yere gitmesini SÖYLEYİNCE ortaya Çıkmışti durum. Bu konuyu bu nedenle belirtmiştim.Emin olduğunu düşündüğünüz konuyu yaşasaydıniz inanirdiniz bence. Ask konusunu Efendimiz bahsetti mi bilmiyorum.AYRICA Herşeyden bahsedip günümüze de güvenli şekilde geldiğini de bilemeyiz.Belki bahsetti ama direkt aşık olma demedi de benzetme yaparak veya üstü örtük bir şekilde belirtti.


 12. 11
  162E (Cezalı)
  162E
  (Cezalı)

  Üye No: 119292
  Mesaj Sayısı: 31
  Tecrübe Puanı: 0

  Ve bunu bahseden kişi için senin psikolojik sorunun yok ve cinlerden kaynaklıdır demek için yazmadım bu da zaten benim yorum yapabileceğim bir alan deil.Belki bu kişinin bahsettiğiniz gibi bir sorunu var belki de benim bahsettiğim gibi. Sadece tanık olduğum bir olaydan dolayı yanlış düşündüğünüzü ifade ettim.


 13. 12
  Omer Faruk Üye
  Omer Faruk
  Üye

  Üye No: 115673
  Mesaj Sayısı: 1,718
  Tecrübe Puanı: 18

  Alıntı
  Diyanet İslam Ansiklopedisini de ilk kez inceledim.Burda cin zarar veremez gibi bir açıklama yapılmış başka bir sitede de zarar verebilir diye açıklamış.
  Diyanet ansiklopedisi MASAL anlatmaz, kaynaklara itibar eder. Siz buna itibar edin... Ayrıca internette bilgi çok ama hangi bilgiyi kullanacağınızı bilmeniz için metodolojiye ihtiyacınız var. Mesela, hastalıklar konusunda bilgi çok ama tıbbi bir rehberlik almadan yapacağınız tedavi sizi öldürebilir.

  Bu şu anlama gelmiyor. Siz bilemezsiniz birilerine sorun"! Hayır. Mesela islami bir bilginin doğru olup olmadığını bilmek için öncelikle;

  1- Kur'an'dan MANASI açık bir ayet olmalı yoksa;
  2- Hadisten SAHİH olan bir hadis olmalı (her hadis sahih değildir)
  3- Eğer ne Kur'an'da ne de SAHİH HADİSTE aradığımız yoksa bu ictihad konusudur. Ancak bu konuda yapılan ictihad KESİNLİKLE, AYET VE HADİSLERE ters düşemez.

  Yukarıda anlatılan hadisler tamamen zayıf ve masallardır. Bu olayın dini hiçbir tarafı yoktur. Din ile ilgili ilişkisi ise bunun hurafe olduğunu ANLATAN CİN suresidir. Bir de bu alandan faydalanan ÜÇKAĞITÇI hoca taslaklarıdır.

  Niyetiniz üçkağıtçı hocalara para yedirmek ise paranızı dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz bu sizin seçiminiz. Ama kandırılması olası insanları uyarmak bizim görevimiz. Allah yaptıklarımıza ve söylediklerimize şahittir.

  Dileyen dilediğini seçir, "dinde zorlama yoktur"


 14. 13
  162E (Cezalı)
  162E
  (Cezalı)

  Üye No: 119292
  Mesaj Sayısı: 31
  Tecrübe Puanı: 0

  1.Cin suresinin Türkçesinde hurafedir asla zarar veremez anlamina geldiğini düşündüğünüz ayet veya ayetlerin kısaca numarasını yazarsaniz çok daha kısa şekilde bağlantı kurmuş oluruz. Ben de bunu daha kolay ifade edebilirim.
  2.Üçkağıtçı gibi sözleri hak eden kişiler her meslekte var. Ve hiçbir ücret talep etmeyip yapan kişiler için ne dusunuyosunuz
  3.Ben bir tanıdığımın yaşadığı benim ve başka birçok kişinin şahit olduğu olayı anlattım.Ihtimalsizliklerde bile ihtimal kurarak ilerlersem diyelimki bu kişilerden birinin sorunları var herkes
  nasıl aynı şeyi görebilir? Ve buna en az 25 kişi birebir şahit oldu.Ben çok sorgulayan ve kolay kabul edebilen biri deilim. Sahih dediğiniz hadisi de hemen kabul etmem.Ben Kuran da böyle birşey yok yorumu deil Kuran da ve sahih hadislerde açık şekilde belirtirse evet diyebilirim ve diyanetin sitesinde de gözden kacirmadigimi düşünüyorum cin suresinin mealinde herhangi bir hadis de açıklanmamış. Ki zaten surenin meali de bariz şekilde böyle bir ifadede bulunmuyo.Su ana kadar böyle bir para harcama durumum olmadı ama uckagitcilik yapan insanlar veya nerdeyse hiçbir fayda veremeyen Psikiyatrlar da taniyorum. İşini iyi yapan veya uckagitcilik yapmayan Psikiyatr lar da. Buna sadece dini anlamda yardımcı olmaya çalışan veya dediğiniz gibi üçkağıtçı olan insanları da dahil edebilirim.Karsinizdaki kişinin zekası ve düşünce yapısını bilmeden keşke para yedirme ifadesinde de bulunmasaydiniz.Asla o kendinden bahseden kişiyi hedef alıp bir yorum yapmam yapamam ben yaşadıklarımla sizin sözlerinizin uymadığını ve ayetlerde de bunun bağlantısını kuramadığım gördüğüm için yazdım. UMARIM anlarsınız Selametle


 15. 14
  Omer Faruk Üye
  Omer Faruk
  Üye

  Üye No: 115673
  Mesaj Sayısı: 1,718
  Tecrübe Puanı: 18

  1- Cin suresinin tamamını okuyunuz...
  2- CİN meselesiyle kağıt yazan, dua okuyan herkes üçkağıtçıdır, çünkü rasulullah ve ashabı böyle bir uygulama yapmamıştır, Kur'an böyle bir uygulama önermemiştir.
  3- 25 kişi değil yüzlerce kişi de şahit olsa Kur'an'da Firavun'un Musa ile mücadelesinde sihirbazlar da binlerin önünde sihir yapıyor ve insanları aldatıyorlardı. Cin denilen hadiselerin hepsi de psikolojik rahatsızlıklardır. Cinler insanlarla bu tür ilişki kuramazlar.
  4- Yukarıda yazdıklarınıza cevap verdim, Rasulullah'ın büyüden etkilendiğini söylemek müşriklerin iddiasını doğrulamak demektir. Büyüden etkilenen bir peygamber konusunu aynı zamanda Oryantalistler de kullanarak ayetlerin büyü ile karışık olduğunu iddia etmişlerdir. Bu ise müslüman eliyle kafirlerin eline koz vermektir.

  ARaştırmaya ve anlamaya devam kardeşim...


+ Yorum Gönder
Git 12 Son