Cübbeli Ahmed hoca güvenilir bir ehli sünnet alimi midir görüşünüz nedir? 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 16 kişi
 1. 15
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Cevap: cübbeli Ahmed hoca güvenilir bir ehli sünnet alimi midir görüşünüz nedir?


  Beğenmiyoruz? Tüm insanların hatas olabilir hatasız kul olmaz, dini parçalamayalım dinimizi lütfen


 2. 16
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Cevap: cübbeli Ahmed hoca güvenilir bir ehli sünnet alimi midir görüşünüz nedir?


  cübbeli hocan onlarca bidatı insanlara aşılamaya çalışmakta. "islamda olmayan budizmdeki yogayı rabıta adıyla katması ayrı bir tartışma konusu.". dualarında sıkça kullandığı üçler yediler ondörtler kırklar dedikleri ruhani varlıklarda ehlisünnet değil şia inancında olan bir inanç olmakla birlikte tevhide ters yani şirktir. Allaha ortak ruhani varlıklardır. google'dan "cübbeli gavs üçler beşler ne demektir" diye arattırıp youtube'da cübbeli hocayı dinleyip kararınızı "tevhid - birlik" kelimesi aklınızdan çıkmadan bir dinleyin.


 3. 17
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Cevap: cübbeli Ahmed hoca güvenilir bir ehli sünnet alimi midir görüşünüz nedir?


  Selamın Aleyküm;
  Cübbeli Ahmed Hoca Efendi hakkında olumsuz önyargı ile yaklaşanlar sünnet nedir ehli sünnet nasıl olunur bi zahmet biraz araştırsın isminin başına prof.dr. gelmeyle alim olunmuyor imanın altı şartından kadere imanı inkara kadar sapıklaşan, Hz. İsa gelmeyecek diyen, Hz. İsa gökte nasıl yaşar oksijen yokki orada diyen, sahabeye küfreden, Hz. Ebubekir r.a. Efendimize Hz. Ömer r.a. Efendimize Hz. Aişe r.a. annemize iftiralar atan hakaretler eden ki onlar Efendimiz S.A.V. in en yakınlarıydı, hayızlı kadına camiye girme ruhsatı veren, kabir azabı yoktur diyen, (şu anki) hristiyanda yahudide cennete girer diyen, son günlerin modası hadis inkarcıları ve daha bunlara benzer türlü türlü sapkın görüşler,kendini alim sanan profesörler şia ve vahhabi akımını ülkemizde aktif hale getirmeye çalışıyorlar herkes menfaati bi kenara bırakıp biraz düşünsün ve Efendimizin hadisi şerifini hatırlasınlar; Ümmetim, 73 fırkaya ayrılacaktır. Bunlardan 72’si, Cehenneme gidecek, yalnız bir fırka kurtulacaktır. Cehennemden kurtulacak olan tek fırka, benim ve Eshabımın yolunda gidenlerdir.) [Tirmizi, İbni Mace] HADİSLERİ İNKAR EDENLER zaten bu hadise de itibar etmezler sanırım, peki mahşerde ne yüzle şefaat bekleyecekler bunlar, doğruyu bizim tekrardan çizmemize gerek yok zamana göre dinde yok Efendimiz Hz. Muhammed S.A.V. dünyayı şereflendirdi ve dini tamamladı bu din bundan kıyamete kadar o haliyle korunmalı doğru yolu sahabesine gösterdi ve tatbik etti bize düşen onun peşinden islam nuru ile nurlanmaktır. Allah cümle islam ehline doğruyu bulmayı birleşmeyi nasip etsin ben şahsen cümle ümmete duacıyım akıllanıp hep birlikte doğruyu tatbik edelim bize ALLAH yeter, bize KUR-AN yeter, bize Efendimiz S.A.V. in sünneti yeter bunların hepsi birbirine bağlıdır.


 4. Reklam

 5. 18
  Katade Üye
  Katade
  Üye

  Üye No: 100895
  Mesaj Sayısı: 391
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: cübbeli Ahmed hoca güvenilir bir ehli sünnet alimi midir görüşünüz nedir?


  Bu cübbeli denen sapık insanları cehenneme sürüklüyor! Allah bu gibi sapıklardan islam ümmetini muhafaza buyursun !
  MUSTAFA İSLAMOĞLUNA VE DİĞER ALİMLERE iftira eden cahillerden başkası olamazsınız


 6. 19
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  güvenmiyorum birçok yanlış sözü var hatta yanlış sözlerinin ardından ilgili ayetlerin yer aldığı videolar var youtube' da


 7. 20
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Guzel kardesim birakalimda bu adamlar milleti kaydirsinmi ?


 8. 21
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Sufiliğin ehli sünnette yeri olmadığı gibi cükkalı ahmedin değil ehli sünnet islamla bile alakası yoktur


 9. 22
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Neyse beyler fazla hararetlenmeden acin Mahmud Esad coşan hoca efendi yi dinleyin


 10. 23
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Cübbeli Ahmet hoca hocalar arasında en kalitelisidir.Kesinlikle dinlenmelidir


 11. 24
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yaşar Nuri Öztürk' ü kimileri pek sevmez ama'' islam nasıl yozlaştırıldı'' adlı kitabı okumadan cübbeliye yönelmemek gerekir derim.

  ''Hakkında bilgin olmayan şeyin ardına düşme; çünkü kulak, göz ve kalb, bunların hepsi ondan sorumludur.'' İsrâ Suresi 36.


 12. 25
  Molla_Efdal ملا افدال
  Molla_Efdal
  ملا افدال

  Üye No: 106610
  Mesaj Sayısı: 644
  Tecrübe Puanı: 7
  Yer: tabiki ev :)

  Cübbeli Hoca efendi ehl-i sünnettir. İtikada dair Allah razı olsun hiçbir zaman Ehl-i sünnet ten taviz vermemiştir. ONA RABITA ÜZERİNDEN SALDIRANLAR, KENDİ HOCALARININ KİTAPLARINI OKUMUŞLAR MIDIR? HZ. ADEM'E BABA İSNAD ETMEYİ NASIL KARŞILAYABİLİRİZ? KADERİ İNKAR ETMEYİ NASIL KARŞILAYABİLİRİZ? "HZ ÖMER EZANI DEĞİŞTİRDİ" SÖZÜNÜ NASIL KABUL EDEBİLİRİZ? PİS BİR ÇAMURDAN YARATILMAKTANSA MAYMUNDAN GELMEYİ YEĞLERİM SÖZÜNÜ NASIL KABUL EDEBİLİRİZ?! anlayacağınız Cübbeli hocaefendinin yaptığı hatalarla bu kendisini alim zanneden zatı kıyaslar isek aralarında AĞRI DAĞI KADAR FARK VARDIR!!!


+ Yorum Gönder
Git İlk 12