Eşimin ilk eşinden bir kızı var onu hiç sevmiyorum ne yapmalıyım 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi
 1. 1
  Misafir Misafir
  Misafir

  Eşimin ilk eşinden bir kızı var onu hiç sevmiyorum ne yapmalıyım


  Merhaba
  2 yıllık evliyim. Eşimin boşandığı eşinden 7 yaşında bir kızı var, babaannesinde kalıyor. Onu hiç sevmiyorum, eşimin onu öpmesini sevmesini bile istemiyorum, 2 yıllık kocamın 7 yaşında kızı var. Buna tahammül edemiyorum.Babasının evine gelmek istemiyor. Eşim benim yüzümden gelmediğini söylüyor ben ona sıcak davransaymışım ona sevgi gösterseymişim bizim eve gelir diyor. O da haklı olarak kızını evinde görmek istiyor.


  Eğer babaannesi yaşamını yitirirse ben bakmak zorunda kalacağım. İslami hassasiyetim var, ne yapmam gerekiyor, görevlerim nelerdir.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  imam Özel Üye
  imam
  Özel Üye

  Üye No: 2034
  Mesaj Sayısı: 5,444
  Tecrübe Puanı: 59
  Yer: minallah-ilelllah

  Cevap: eşimin ilk eşinden bir kızı var onu hiç sevmiyorum ne yapmalıyım.


  Alıntı
  Merhaba
  2 yıllık evliyim Eşimin boşandığı eşinden 7 yaşında bir kızı var, babaannesinde kalıyor Onu hiç sevmiyorum, eşimin onu öpmesini sevmesini bile istemiyorum, 2 yıllık kocamın 7 yaşında kızı var Buna tahammül edemiyorumBabasının evine gelmek istemiyorEşim benim yüzümden gelmediğini söylüyor ben ona sıcak davransaymışım ona sevgi gösterseymişim bizim eve gelir diyor O da haklı olarak kızını evinde görmek istiyor
  Eğer babaannesi yaşamını yitirirse ben bakmak zorunda kalacağım İslami hassasiyetim var, ne yapmam gerekiyor, görevlerim nelerdir
  Farzetki kimsesiz yetim bir kıza bakıyorsun.
  Eğer sabreder ve bakarsan inşallah karşılığını dünyada ve ahrette kat kat alırsın.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Eşimin engelli kizina bakmak istemiyorum .


  Selam benim eşimin engelli bir kizi var . Kizi seviyorum ama bir süre sonra tahamül edemiyorum nevsime çok ağır geliyor. 18 yaşinda 80 kg var ve alti bezleniyor . Bezi değiştirirken heryer batiyor kokuyor ve çok ağır . Babasıda bikmiş ve kizla kim ilgilense hemen onun üzerine yıkıyor yani elini veren kolunu kaptırıyor Allah rizasi için geldiği zamanlar bakiyorum ama benim misafirim varken eşim hemen ortadan kayboluyor maç izliyor ve çocuğu gettirtin özlemiştin dur yanında dediğimde onun bana değil değişikliğe kalabaliğa ihtiyaci var diyor . Ve daha önce bu kızcağız geldiğinde iki bebek karnimda öldü . Ve bunlar bana çok ağır geliyor . Mesela eşim o zamanlar içiyordu dişarıdaydik bende 4 aylık hamileydim ve kizini eve birakalim sen sarhoşsun dedim kizi bende kaldirip indiremem dedim olay çikardi benim ilk eşimden 9 yaşinda bir kizim var onu itti kaktı ve ben kalp sıpazmı geçirdim bebek öldü karnimda . Şimdi de sürdkli benim alip bakmam için beni zorluyorlar .şimdi yeni gitti heryer bo.. kokuyor ve piskolojim alt üst oldu . Bu çok zor birşey biriyle evlendim diye bunlara katlanmak zorundamiyim . Hem yarın öbürgün kız epilepsi geçiriyor birşey olsa beni suçlayacaklar ve annesi dururken ben neden bakmaliyim insan huzurlu bir hayat ve yuva için evleniyor kölelik için değil . Ve sürekli kullanildiğimi hissediyorum ve çok üzülüyorum. Bu arada çok şişman diye diyet yapması gerekiyormuş ve iki üç aydır hergün öğle akşam yemeklerini yapıp yolluyorum . Annesi dururken ben niye yapmaliyim dediğimde yapmiyor diyor ve bana ters davraniyor .


 4. Reklam

+ Yorum Gönder