1. 1
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Psikopatın Allahı demek


  Lütfen yardim edin.. şarkıda psikopatın Allahı diye söz geçiyordu bende bu sözü söyledim yanlışlıkla sonra çok pişman oldum küfre girdim mi? napmam gerekir? lütfen yardim edin..

  İlgili Yazılar

 2. 2
  yasemin Mum Ve Merhem Olabilmek..
  yasemin
  Mum Ve Merhem Olabilmek..

  Üye No: 104691
  Mesaj Sayısı: 957
  Tecrübe Puanı: 10
  Yer: Allah'ıma Seferdeyim..

  Cevap: Psikopatın Allahı demek


  Tevbe edin vesvese ye düşmeyin . Kasıtlı yaptığınız bir durum yok ama bu konularda sozlere dikkat edin . Sizi etkileyecek veyahut fikirlerinizle degerlerinizle size ters dusen yararsiz seylerden uzak durmak daha iyi.


 3. 3
  Venüs Üye
  Venüs
  Üye

  Üye No: 107406
  Mesaj Sayısı: 84
  Tecrübe Puanı: 1

  Cevap: Psikopatın Allahı demek


  Resûlullah (aleyhissalâtu vesselâm) buyurdular ki:

  "Kıyametten hemen önce karanlık gecenin parçaları gibi fitneler var. Kişi o fitnelerde mü'min olarak sabaha erer, akşama kâfir olur; mü'min olarak akşama erer, sabaha kâfir çıkar. O fitnede oturan, ayakta durandan hayırlıdır. Yürüyen koşandan hayırlıdır. Öyleyse yaylarınızı kırın, kirişlerinizi parçalayın, kılıçlarınızı da taşa vurun. Sizden birinin evine girerlerse, Hz. Âdem'in iki oğlundan hayırlısı olsun (ölen olsun, öldüren değil)."

  Ebu Davud, "koşandan" kelimesinden sonra şu ziyadeyi kaydetmiştir: "Yanındakiler, "Bize ne emredersiniz (ey Allah'ın Resulü)?" dediler. "Evinizin demirbaşları olun!" buyurdu."

  Ravi(r.a): Ebu Musa
  Kaynak : Ebu Davud, Fiten 2, (4259, 4262); Tirmizî, Fiten 33, (2205).


 4. Reklam

+ Yorum Gönder