1. 1
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Neden Müslümanlar birbirlerini öldürerek dinleri savunurlar


  insanlar daha doğrusu Müslümanlar birbirlerini öldürmezler birbirlerini öldürenler aslında Müslüman olduklarını söylerler ama değildirler. Çünkü bir insan başka birini dinini savunmak için daha doğrusu dinini savunduğunu söyleyerek hiçbir neden olmaksızın savaş çıkarmak için öldürüyorsa o kişi ya da kişiler zaten çoktan Müslümanlıktan çıkmışlardır. Çünkü Allah'ın verdiği canı ondan başka kimse alamaz . Onlar Müslümanlığı yani İslamı kötü göstermeye çalışırlar. Ve bu sayede insanlar arasında ayrımcılık olur . Biri eğer ben Müslümanım İslam dinine saygım var diyip birini hiçbir şey olmadan öldürüyorsa anlayın ki o Müslüman değildir.Dinini kaybeder , cehennemde kendine yer beğenir :

  İlgili Yazılar

 2. 2
  Şema Moderatör
  Şema
  Moderatör

  Üye No: 123
  Mesaj Sayısı: 5,721
  Tecrübe Puanı: 67

  Cevap: Neden Müslümanlar birbirlerini öldürerek dinleri savunurlar


  Gerçek Müslümanlar asla haksız yere bir insanı öldürmezler. Şu anki ölümlerin hepsi fitnedir/Müslüman olmayan ve İslam alemini sömüren devletlerin aramıza soktuğu fitnedir.
  Çoğu Müslüman bunun farkında fakat dünya sevgisi makam ve hırs bu kardeşliğin önüne geçiyor ve maalesef öldüren kişi tekbir alarak öldürüyor, öldürülen kişi de kelime-i tevhid getirerek öldürülüyor :(
  ne acı bir durum. Allah bize birlik ihsan eylesin.


+ Yorum Gönder