Ayak Fetişi Günah Mıdır 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
 1. 1
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Ayak Fetişi Günah Mıdır


  öncelikle herkese merhaba sorum şu olacak bu ayak fetişstleri falan oluyor ayak yalamak vs. istiyorlar bende ayak fetişi seven biri olduğumu keşfettim ama bazıları kadar asla ileri gitmem kendimi sınırlamayı bilirim sadece merak ettiğim şey internetten ayaklarla ilgili video izlemek veya fotoğraf aynı şey sayılır günah mıdır? sadece izliyorum izlerken ismini kullanmak istemediğim şeyler de yapanlar olduğunu fark ettim onlar gibi değilim sadece bakıyorum fotoğraf,video'ya
  nikato yazdı

  İlgili Yazılar

 2. 2
  seyit gazi Üye
  seyit gazi
  Üye

  Üye No: 121129
  Mesaj Sayısı: 625
  Tecrübe Puanı: 7

  Yorum: Ayak Fetişi Günah Mıdır


  güzel kardeşim ayak fetişistleri de varmış dersen, nasıl bir şeymiş dersen, izlersen, bunları düşünürsen tabi ayak fetişisti olur çıkarsın. daha açıkca şeyler izlemediğin için de bununla uğraşmayı uygun ve masum görürsün. kadının her şeyi güzeldir, en güzeli de imanı ve ahlakıdır. abuk subuk işlere bulaşma. sen yarın bir gün kendini hanımının yerine koy, kalkıpda ayağına taktığını, ayak fetişisti olduğunu görse : ne yapıyor bu der.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Ayak Fetişi Günah Mıdır


  34 yaşında evli ve üniversite mezunu ayrıca tam bir kitap kurdu olan bir hanımım ama ayak fetişi diye bir şeyi ilk defa duydum . Ne olduğunu öğrenmek için internete baktım .Allah siz erkekleri ıslah etsin size eşrefi mahlukat olduğunuz bilincini nasip etsin . islam alimleri kadınların bedenleri ve cinsellik hakkında bu kadar fazla konuşunca siz erkeklerin çıkıp bu alimlere biz erkeklere potansiyel sapık muamelesi yapmayın demeniz gerekirken siz ayak fetişinden söz ediyorsunuz . demek ki ortalıkta patlamaya hazır balonlar gibisiniz .Erkeklere potansiyel sapık muamelesi yapılmasına sebep oluyorsunuz .KENDİNİZE GELİN .Allahın helal kıldığından şaşmayın .Hz adem nefsine uyup yasaklı meyveyi yiyerek insan ırkının felaketi oldu .Bundan ders alın .Önce siz ahlaklı olun sonra huyu güzel ahlaklı bir kadın bulun adam gibi o kadının elinden tutup dünyanızı cennete çevirin . sapıkça fantazilerden vazgeçin .


 4. Reklam

+ Yorum Gönder