Git 12 Son
 1. 1
  reyna89 Es Rahmet Rüzgarı
  reyna89
  Es Rahmet Rüzgarı

  Üye No: 49643
  Mesaj Sayısı: 205
  Tecrübe Puanı: 4
  Yaş: 31

  Rüyada Polis Görmek (imam nablusi)


  sabah namazına kalktım fakat rahatsızlığımdan dolayı kılamadım birkaç gündür namazımı hiç kılamadım üşengeçliğimden

  rüyamda radyodan bir arkadaşıma şaka yapıyorum daha sonra beni arayıp yaptığım şakayı bana dinletiyorlar ve rüyamda kapıyı polisler çalıyor hapise götürmek için. babamı çağırıyorum babam şaşırmıyor birşey demiyor bana bakıo baba sen de gel ne olr die ağlıorm o da gelio ne anlama gelio lütfen

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İsrâ İsrâ
  İsrâ
  İsrâ

  Üye No: 59972
  Mesaj Sayısı: 617
  Tecrübe Puanı: 14
  Yer: Almanya

  Rüyada Polis Görmek (imam nablusi)


  POLİS

  Rüyada görülen polis memuru, Azrail'dir. Bazı yorumcular, şiddet ve gamdır demişlerdir. Rüyada polis memurunun yardımcıları ile beraber geldiğini görmek, feryat, hüzün, korku, azab, tehlike, şerli ve hile sahibi bir kimseden gelen bir zarardır.


  bir saniye sonra dahi daha yasicagimizi bile bilmiyoruz ki üsengenclik sebebinden dolayi Allahin emrinden vazgececek gaflete düsüyoruz kardesim, her ne olursa olsun istersen iki elin kanda olsun ki sahabelerimiz, Efendimizle savas esnasinda bile namaz kildiklari olmus, namazimizi kilalim.

  “Savaşta mü’minler arasında bulunup da onlara namaz kıldırdığın zaman, onlardan bir kısmı seninle birlikte namaza dursunlar ve silâhlarını da yanlarına alsınlar. Onlar secde ettikten sonra geri çekilip düşmana karşı dursunlar ve yerlerine henüz namaza durmamış olan diğer topluluk gelsin. Onlar da tedbirli şekilde ve silâhlarını yanlarına alarak seninle beraber namaz kılsınlar.” (Nisa Sûresi, 102)

  Yorumun icin saglam kaynaktan yani imam nablusi`den polis görmenin yorumu buyur kardes.

  POLİS

  Rüyada görülen polis memuru, Azrail'dir. Bazı yorumcular, şiddet ve gamdır demişlerdir. Rüyada polis memurunun yardımcıları ile beraber geldiğini görmek, feryat, hüzün, korku, azab, tehlike, şerli ve hile sahibi bir kimseden gelen bir zarardır.


 3. 3
  YAZGÜLÜ Bayan Üye
  YAZGÜLÜ
  Bayan Üye

  Üye No: 103208
  Mesaj Sayısı: 560
  Tecrübe Puanı: 6

  Cevap: Rüya Tabiri: Rüyada Polis Görmek (imam nablusi)


  Rüyada polis görmek beklenmeyen bir ölüm haberi alacağınıza acı ve üzüntüyü bir arada yaşayacağınıza ve bir mal kaybınızın olacağına işaret eder.


 4. Reklam

 5. 4
  NuN Özel Üye
  NuN
  Özel Üye

  Üye No: 1953
  Mesaj Sayısı: 1,192
  Tecrübe Puanı: 14

  Cevap: Rüyada Polis Görmek (imam nablusi)


  Rüyada Polis Olduğunu Görmek

  Rüyada polis olduğunu görmek, iyi değildir. Kazalara ve belalara yakın olmaya, illet hastalıklara yakalanmaya, çaresiz ya da çözümsüz hallere düşmeye rivayet edilir. Rüyayı gören kişi için büyük bir uğursuzluk olarak kabul edilir. Kötü günlerin yaşanacağı anlamına gelir. Bu rüya bir diğer yandan da rüya sahibinin resmi kurumlardaki bir müracaatının olumlu sonuçlanacağına yorumlanmaktadır.

  Rüyada Polis Memuru Olduğunu Görmek

  Bu rüya iki şekilde yorumlanır. Tıpkı rüyada polis olduğunu görmek gibi, hem hayır olarak hem de şer olarak açıklanır. Rüya sahibinin başına gelecek tatsız ve üzücü konulara alamet ederken bir diğer yandan da mesleğinde basamak atlayacağına yorulur.

  Rüyada Sivil Polis Olduğunu Görmek

  Rüyasında sivil polis olduğunu gören kişinin mesleğinde önemli ve yüksek noktalara geleceğine rivayet edilir. Kişi, her yerde adı ve sözü geçen, kendisinden çekinilen ama bir o kadar da saygı duyulan kimse olacak demektir. Rüya sahibinin karşısında kimsenin yalan yanlış konuşamayacağı kadar yüksek bir makamı olacaktır diye yorumlanır.

  Rüyada Arkadaşının Polis Olduğunu Görmek

  Rüya sahibinin bir konuda yardıma ihtiyacı olacağı anlamına gelir. Kişinin, devlet kapısında olan ve kendisini uğraştıran bir işini halletmek için torpil bulmak adına bazı insanları devreye sokmak zorunda kalacağına rivayet edilir.

  Rüyada Oğlunun Polis Olduğunu Görmek

  Rüyayı gören kişinin gerçek hayatta da eğer oğlu varsa oğlundan ya da diğer çocuklarından birinden yana yüzünün gülmesine ve göğsünün kabarmasına vesile olacak gelişmeler yaşayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin evladının başarısı olarak kabul edilir.

  Rüyada Polis Görmek

  Rüya sahibinin güvende olduğuna, çevresinde sırtını dayadığında kendisini zor durumda bırakmayacak kimselerin bulunduğuna ve kendisi için canına ve de malına zarar gelecek hiçbir tehlikenin ortaya çıkmayacağına delalet eder.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Ruyamda annemle carsida dolasiyorduk daha sonra kendimi carsida annemin yaninda polis üniforması icinde gordum bende polis oldum diye anlatiyordum ne anlama geliyor açıklarmisiniz


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  İyi kademelere gelmek için çalışmak, hedeflerine ulaşmak için hayallere kurmak anlamlarına gelir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, ister istemez şiddete meyil göstereceği manasında da yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Günaydın. Rüyamda anneannemlerin evindeyız ben annem ve anneannem oturuyoruz. Pasta yıyoruz bırkac kez sözde erkek arkadaşımdan pasta gelıo ve gece yiyoruz..ertesı sabah kardesım birini ölduruyo ve hısımla eve gelıp Teleflnla polısı arayıp ceset var dıye ihbarda bulunup polısle ters konuşuyor. Derken ıclerinde tanıdığım ve önceden aynı ilçede görev yaptıgım ve su an çalışmayan bir polıs memuru ve uç dört polıs daha tank sıfatıyla bizi dinlemeye gelıo.. Yorumlarsanız sevıbırım hayırlı günler


 9. 8
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Bu rüya manevi açıdan gören kimse için bir ikaz gibidir. Rüya sahibi için hal ve hareketlerine biraz dikkat etmesi yani kendisine çeki düzen vermesi gerektiğine tabir edilir. Allah'tan hayırlısını dilemek en güzelidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 10. 9
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamün aleyküm annem dün hastaydı dün geç saatte bir rüya görmüş. Rüyasında ekmek almaya gittiğini, alıp dönüncede polislerin bazı kadınları yakaladığını görmüş. Polisler annemi de yakalayıp elindeki ekmeği yere atmışar bu arada ekmek ıslakmış, annem nimeti yere atmayın demiş ve besmele çeke çeke ekmek parçalarını toplamış.


 11. 10
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Rüya sahibinin maddi sıkıntıları olduğuna ve bunları çözmek için başkalarından yardım ve destek istediğine alamet eder. Allah'ın izniyle sıkıntıların geçmesi ümit edilir. Bunlar sonuçta birer rüyadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 12. 11
  umut29 Üye
  umut29
  Üye

  Üye No: 116695
  Mesaj Sayısı: 1
  Tecrübe Puanı: 1

  Hocam selamun aleykum
  İstihare namazı ile kiz arkadasimin benim icin hayirli olacak mi diye niyetlenerek ilk gunku ruyama yorum yapip fikir edinirsem Allah razi olsun. Soyle ki; polis arabasinin ustunde ki polis araba çakarına yogunlasmis bi ruya oldu aksam hava karanliginda mavi renk agirlikli ve kirmizi renkli yanip sonen isiklara baktigimi gordum. Zaman ayirdiginiz icin cok tesekkur ederim.


 13. 12
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Bu konuda istihare yapabilmek için ilk önce evlilik için ciddi adımların atılmış olması ve danışmalar yapmasına rağmen kararsız kalınmış olması gerekir. Böyle kararsız kaldıktan sonra da istihare yapılabilir. Bu gördüğün rüyanda sana açık bir işaret olarak yorumlanmaz.


 14. 13
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Ben rüyamda çocukluk arkadaşımın polis olduğunu gördüm biraz oturup uzunca sohbet ettikten sonra üzerime yanındaki arkadaşıyla beraber silah sıkmaya başladılar ben kaçıyordum onlar ateş ediyordu ama bana isabet etmedi kaçarken ağızlarında tatlı bulunan etrafa kaçışan bir sürü köpek gördüm.Yorumlarsanız sevinirim.


 15. 14
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Hiç hesapta yokken bir anda değişiklikler yaşayacağına ve hoşuna gitmeyecek olayların meydana geleceğine, zarar göreceğine, üzüleceğine ve sorunlarla boğuşacağı bir döneme gireceğine tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


Git 12 Son