Anasayfa
18 Ağustos 2021, 11:17
admin
Yönetici


Rüya Tabiri Yorumcusu

Kayıtsız Üye
Ben yeni doğum yapmış 40 lı bir kadınım. Rüyamda görümcemin Nişanı oluyordu. Nişanlısı uzun ve çok çirkindi. Görümcem çok ağlıyordu. Nişanlısını istemiyor gibiydi. Kaynanasının kucağında ağlıyordu. Daha sonra ben gelip kaynanama görümcemin istemediği biriyle niye nişan yaptırdığını soruyordum. Kaynanamda pişman olmuştu. Keşke Kızımın nişanına karışmasaydım diyordu. Daha sonra görümcem içeri girdi mutlu bi şekilde iyi ki annemi dinleyip onunla Nişan yaptım diyordu. Şimdiden teşekkür ederim.


arifselim
Zorla nişanlandırılan kimseye hiç beklemediği yerlerden nimetler kazanır, bereketli ve bolluk dolu günlerin geleceğine, sıkıntıdan sonra feraha erileceğine işarettir. Bu hayırlı ve güzel bir rüyadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.
Kayıtsız Üye
Selamın aleyküm hayırlı cumalar hocam ben bugün rüyamda annemle birlikte yeşillik bir yerde bizim oralarda yemlik derler yeşillik topluyoruz ben de telefonda görüntülü konuşuyorum ehliyet aldığım kurstaki kızlarla ve bana bizede getir diyorlar topladığından diye ben de annemle götürüyorum baya çok annemin kucağında yeşillik yolda giderken deniz var kenarında üç tane kadın oturuyor ikisinin başı kapalı az ilerde üç tane ayakkabı teki var herhalde bu kadınların deyip geçiyoruz yanından denizin suları okadar çok ki taşlara basarak geçiyoruz sonra tekrar yeşillik bir yerden geçiyoruz annem kucağında ki yeşilliği bana veriyor ben de birazını yiyorum sonra kursa varınca elimde dört tane kalıyor onları veriyorum bu kadar…
Yorumunuz için teşekkürler hocam…


arifselim
En açık tabiri ile bu rüya hayallerinin gerçek olacağına işaret ederken, eğer hastaysa sağlığına kavuşacağına, borçluysa borcunu ödeyeceğine, üzgün ve mutsuzsa çok mutlu olacağı haberler alacağına alamet eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Rüya Tabiri Yorumcusu Sayfası

Kayıtsız Üye
sonra hoca birden sol elimi tutarak bana gel ben seni korurum diyerek çekti tabi ben hala hocadan korkuyor ve çekiniyordum ama cumhurbaşkanı sağ elimi hiç bırakmamışti ve hayır ben onu korurum dedi ve benim elimden tutup çekti bir müddet sonra ölüler ustumuze doğru bize kötülük yapmak için gelmeye başladılar ve havada zifiri karanlık olmuştu bir anda cumhurbaşkanı bana kalk kacacagiz diye elimden sıkıca tuttu ve biz hızla kaçmaya başladık sol taraf omzunun üstünden hafif beyaz bir ışık geliyordu bende cumhurbaşkanına verin telefonu ben tutayim ışık öyle gelsin dedim o da yok dedi baktığımda ışığın telefondan gelmediğini gördüm
arifselim
Aleykum selam hanım kardeşim. Rüyanı dikkatlice okudum. İstihare açısından tam olarak net ve açık bir işaret olarak yorumlanamaz. Ama istiharede en açık işaret senin içine doğan hissin olur. Yani içine gelen huzur yada huzursuzluk hissi daha doğru bir işaret olarak kabul edilir. Rüyan içinde karmaşık şeyler olmakla birlikte kişinin hayatının olumlu yönde ilerlemeye başlayacağına, yaşamının yoluna gireceğine, işlerinin açılacağına, kazancının çoğalacağına alamet edilir. Elbette herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Hocam selamın aleyküm neredeyse her gördüğüm rüyayı size yazıyorum yorumlarınız için çok teşekkür ederim Allah razı olsun…
Bu gün de rüyamda tanımadığım bir yerdeyim başka insanlar var yanımızda eşimle beraber bir odadayız eşim benle konuşmuyor kızgın kızgın bakıyor yüzüme sonra havuz gibi bir suyun içine giriyorum hızla içine batıyorum sonra yüzerek yüzeye çıkıyorum suyun üstünde oturuyorum sonra top gibi bişeyin üstünde suyun üstünde duruyorum eşimde beni suya düşürmek için uğraşıyor ama düşmedim bu kadar hocam…
Eşimle boşanma aşamasındayız şuan…
Yorumunuz için teşekkürler
arifselim
Aleykum selam. Allah senden de razı olsun ve Allah sıkıntılarını gidersin. Bu rüyayı gören kişinin sıkıntıları manasındadır. Yaşadığı kötü günler nedeni ile çok bunaldığına, sorunları çözmek için koşuşturmaktan, düşünmekten ve çareler aramaktan yorulduğuna alamet eder. Bu rüyayı ve içeriğini bu şekilde kabul edebilirsin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamın aleyküm hocam bugün rüyamda açıklık bir yolda yürüyorum arkamdan bir adam üç tane çocuk getiriyor çocuklar benim çocuklarım birini kucağıma alıyorum yürümeye devam ediyorum sonra oda gibi bir yerde biraz da dar bir oda orada ortaokul arkadaşımla sarılıyoruz birbirimize bırakmıyoruz sarılarak konuşuyoruz o sırada büyük eltim geldi içeriye bize bakınca bizde ayrıldık sonra çok geniş bir yerde kaynanam ve eltim çay içiyorlar ben de yanlarına oturuyorum kaynanam benle gülerek konuşuyor bende onunla.
Hocam eşimle ayrıyım boşanma aşamasındayız…
Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim
arifselim
Aleykum selam rüyan hayırla tabir edilir. Bu rüyayı gören kişi manevi yönden kendisini huzura kavuşturacak dostluklar edinir, iş hayatında yeniliklere giderler yada maddi gelirleri bereketlenir manasındadır. Allah’tan hayırlısını dilemelisin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamun aleykum hocam birkaç yıl evvel Efendimizi rüyamda gördüm . Turbedeydik ufak bir çocuğun elini tutmuştu ve bende arkalarındaydım . Efendimiz yuzunu bana donmuyordu ne yapsam da ne desem de donmedi . Neden bakmıyorsunuz diyordum cvp vermiyordu yuzunu görmek için onune geçmeye çalısıyordum yine arkasını donuyordum . Birkaç kişiye sordum ama net bir cevap alamadım. Yıllardır aklımdan çıkmıyor bu rüya .
arifselim
Aleykum selam. Peygamber aleyhisselamı bu şekilde görmek, kişi için kendisine çeki düzen vermesi gerektiğine, nerde hatalar yaptığına bakması gerektiği manasında tabir edilir. Güzel ve hayırlı bir rüyadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
İnşAllah hocam güzel gelişmelere mutluluğa o kadar ihtiyacım var ki
En büyük dileğim eşimle yuvamızı kurtarabilmek ama eşimin umrunda bile değil ailesinin bir sözüyle yıktı yuvamızı rabbime her gün dualar ediyorum inşAllah kabul olur… Allah sizden razı olsun
Allah yar ve yardımcınız olsun hocam…
arifselim
Aleykum selam. Genel olarak para ve maddi sıkıntıları aşacağına, hoşa gidecek durumlar yaşamak, keyifli zamanlar geçirmek ve kişinin yaşamında sevinçle karşılayacağı çok sayıda gelişme yaşanacağı anlamına gelir. Elbette herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye

Hayırlı akşamlar hocam ben çok kısa bir rüya gördüm rüyamda esimle konuşuyoruz ve ben esime hamileyim diyorum o da cok mutlu oluyo ve ben tekrar ikiz bebeklere hamileyim hemde erkek bebeklere diyorum ve rüyam bu sekilde bitiyo yorumlarsaniz sevinirim hocam tekrardan hayırlı akşamlar


arifselim
– Hayırlı akşamlar. Allah’ın izniyle kısa bir süre sonra elde edilecek olan başarılara ve maddi kazançlara işaret eden hayırlı bir rüyadır. Aynı zamanda aile içerisinde huzur ve mutluluğun olması manasındadır.

– Hayırlı akşamlar. Bu çok güzel bir rüyadır. Allah’ın izniyle güzel günlerin ve art arda gelecek olan müjdeli haberlerin bir işaretidir. Aynı zamanda neşe, sevinç ve mutluluk, bunların yanında müjde ve sevindirici haberdir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Ruyamda ağzımdan birsürü elmasgibi parlak camkiriklari çıkartıyorum bogazimaca doluydu

Rüyam’da azımın için den kan geldiğini gördüm dilimin ucun’da cam gibi birşey mi analayamadım ama ucun’dan kan pırtısı geldi ağız dolusunca kan kustum durmamaksızın … Kan aktığını gördüm ama
Yorumlarmısnınız …. ?


arifselim
– Bu rüya kafandaki karışıklıkları gidermeye, sorunları çözmeye ve rahat etmeye alamet eden güzel bir rüyadır.

– Var olan sıkıntılar ve sorunların daha fazla artmasına ve ağzının tadının kaçmasına tabir edilir. Allah’tan hayırlısını dilemelisin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Hayırlı günler hocam ben rüyamda eşimin köyünde onların evindeyim rüyamda öyle görüyorum ama orası normalde onların evi değil, rüyamda evin üstüne kat gidilmiş evin içi cok güzel sonra bi anda evin ici o güzelliğini yitiriyo ve eski bir ev haline dönüşüyo… Rüyamı Yorumlarsanız sevinirim hocam hayırlı günler


arifselim
Hayırlı günler kardeşim. Ev ne kadar büyük güzel ve iç açıcı olursa bu aile saadetinin o kadar güzel olması manasındadır. Ev,n eski veya kötü bir hale gelmesi ise ailede yaşanacak huzursuzluklara alamet eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamın aleyküm hocam ben bugün rüyamda evde tv izliyorum ve ilişkiye giriyorlar bir kanalda o sırada kapı çaldı camdan dışarı baktım kargo gelmiş ve benim adıma aldım kapının önünde açtım iki tane küçük valiz gibi elime alıyorum çok ağır dı bu kadar hocam…
HAYIRLI GÜNLER


arifselim
Aleykum selam. Hem cinsel ilişkiye girenleri görmek hemde kargonun gelmesi hayırlı olarak yorumlanır. Ticaret yada maddi açıdan kazanmaya ve rakiplerini geride bırakmaya işarettir. Eğer bu rüyayı gören kadın ise zarar etmesi manasındadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Hocam selamın aleyküm yengemin gördüğü rüyayı yorumlatmak istiyorum yengem yemek pişiriyor arkadaşı da evi süpürüyor yengem soruyor süpürdünmü diye o da kızım durmadı ağladı anca bitirdi diyor sonra abim geliyor pencereden yengeme altın ve para veriyor birine borç vermiştim aldım diyor bu kadar…


arifselim
Aleykum selam. Rüyayı gören kişinin ailevi durumunun iyi olup düzeleceğine, kişinin durgun olan işlerinin açılacağına, borçlarının biteceğine ve hayırlı adımlar atmaya tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Rüyamda uzun siyah saçlı beyaz kirli elbiseli yüzü gözükmeyen kadına benzer birisi elinde bebek vardı uzerime doğru ayaklarını açarak geliyordu bir yerden silah buldum o varlığı vuramadim elindeki çocuğu vurdum gözümü açtım uyandım o varlık yatak odasının aynanın oradan bana bakiyordu


arifselim
Genellikle böyle görülen rüyaların yorumu gören kişinin girdiği bir işten ya da bir çalışmadan büyük bir maddi zarara uğrayarak çıkacağına ve çok sıkıntı ve zor bir dönem geçirip üzüleceğine rivayet eder. Bunu bir uyarı olarak da kabul edilebilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Rüyamda eve giderken dayım iki karpuz verdi birisi diğerinden pahalı diyo yani birisi güzel karpuz diyo bende onu eve giderken yarısını yiyiyorum bu karpuz kabak mış diyom karpuz kırmızı ama karpuz tadı yok


arifselim
Mevsiminde görülen ve tadı da güzel olan karpuzun yorumu farklıdır. Bu gördüğün rüya ise deyim yerindeyse kişinin olmamış duaya amin demesini işaret eder. Yani çok aceleci davranmak ve işin sonunu düşünmeden hareket etmek gibi manalara gelir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Merhabalar. Ben eşimi kayb ettim yakin arada, bu arada hameliyim 10 haftalik ilk cocugumuz. Ruyamda ben ona gelmisim ustumde onun esortmani vardi, o da bi evde disari cikti ben ona bak dedim senin esortanini giydim sana geldim dedim o beni aldi uzaklastirdi git burdan dedi, yuzu de mutsuz benim param yok sanada veremem diyodu


arifselim
Merhabalar hanım kardeşim. Allah rahmet etsin ve sana sabırlar versin. Bu rüya eşin açısından ona çok dua etmen gerektiğine ve bu olayın seni derinden etkilediğine tabir edilir. Allah’a onun için bol bol dua et. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Dinen evli olduğum kadın hakkında tanımadığım 2 bayan bana hayrete kalacağım şeyleri anlatıyorlar. Evin etrafinda beni öldürmeye çalişan 20kişi filan görüyorum evin bahçesine kadar giriyorlar tanımadığım bir adam silah sıkıyor onlara ve kaciyorlar. Evin uzağında bekliyorlar evin bahçesinde 3 yada 5 kişiyle birden yemek yerken görüyorum kendi mi sonra birden kendi mi tekrar evin icin de buluyorum evin duvarlarının içinden böcekler çiyanlar çıkıyor evin heryerimi satarken kendimi dışarı zor atıyorum vede uyaiyorum


arifselim
Böyle bir rüya gören kişi gerçek hayatta var olan endişelerine ve korkularına alamet eder. Çekindiği ve rahatsız olduğu bazı olaylar yaşadığına ve bunlardan kurtulmak istediğine işarettir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Handans
Merhaba ben istihareye yattım sözlüm Benin için hayırlı mı diye rüyamda bir köprünün üzerine su taşmış gördüm ordan geçtim bir balık havuzu olan mekan ama içindekileri görmüyorum sonra tepelere çıktım gözümün aldığı kadar ormanlık yeşil ağaçlarla kaplı asfalt yol birden köyüme iniyoruz tepeden beyaz arabadayız köprüler yanımızdan geçen renk renk arabalar gördüm araba içinde 10 aylık yeğenim ablam eniştem ve iki kız kardeşim vardı yeğenim su istedi biz ona yeşil bezle ağzına su akıttık hayırlara vesile olur inşAllah yorumlayandan Allah razı olsun hayırlı geceler


arifselim
Merhaba kardeşim. İstihare için gerekli olan şartlar yerine getirilerek olması gerekir. Bu anlattığın rüya hayırlı ve olumlu manada yorumlanır. İstiharedeki en güzel yorum senin içine bu konuda gelen hislerindir. Bu his en açık işaret olarak kabul edilir.


Kayıtsız Üye
Hayırlı günler hocam ben rüyamda ablamın evini elektrikli süpürge ile süpürüyordum dip bucak temizlik yaptım köşelerde biriken saç ve tozu süpürge ile çektim hocam ne mana acaba bu şimdiden teşekkürler


arifselim
Hayırlı günler. Bu rüya evini temizlediğin kişi ile de ilgilidir. Yani maddi açıdan yaşadığın sorunlarını abine başvurarak çözdüğüne veya çıkacak maddi sorunları çözeceğine tabir edilir. Bu rüya o kişinin maddi imkanları kullanılarak sorunlarını çözmek manasındadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamünaleyküm, Aynı işyerinde çalıştığımız ve kendisine talip olmayı düşündüğüm bir bayan var. Rüyamda, kendisini arayıp sormadığım için bana kızkın olduğunu söylüyorlar. Daha sonra kendisini bir kapının önünde dururken görüyorum. Bana durduğu yerden bir kutu uzatıyor. Kutunun içinde yeşil renkli bir ip yumağı vardı ve bana bu ip yumağı ile kazak ölecekmiş.


arifselim
Aleykum selam. Bu rüya dağınık olan ve sorunların olduğu bir hayattan kurtularak düzenli ve huzurlu bir hayata geçiş yapmak üzere olmaya alamet eder. İlla da bu rüya o kadınla ilgilidir diyemeyiz ama senin için çok hayırlı ve güzel anlamları olan bir rüyadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Merhabalar ben rüyamda bi arkadaşımla mezarlıga gidiyorum ve mezarlıgın yanında türbe var gittiğinizde bu türbe cok kalabalık içeri giriyorum ve bu türbede erkek yatıyor bu adam cok büyük ve cok uzun dev gbi birseydi elleri ayakları cok büyüktü ve üzerinde eski atlet gbi yıpranmış sararmış birşey vardı ve yatıyordu oradaki insanlar namaz kılıyordu türbede sonra çıktım ben tam çıkarken orda bi kadın bna bi parça ekmek ve cay verdi bunu yede öyle git dedi ve ben giderken camdan içeri baktığımda gözlerini dikmiş bna bakıyordu Böyle bir rüya gördüm yorumlarmısınız .


arifselim
Merhabalar. Türbeye gitmek ve türbenin içini görmek hayırla ve isteklerinin kabulüne alamettir. Diğer gördüğün şahıs ise gerçek hayattaki korku ve endişelerine alamet eder. Allah’ın izniyle sıkıntılarından kurtuluş manasındadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Hayırlı geceler ben eşimle boşanma aşamasındayım istihareye yattım rüyamda eşim dantel örtü yıkamış ipe sermiş baştaki danteller sarı sona doğru beyazliyordu bunlar temizlenmemis dedim eşim bukadar temizliyebildim dedi yorumlarsaniz sevinirim


arifselim
Hayırlı günler. Bu rüya istihare için yeteri kadar açık bir işaret olmaz. Böylesi önemli konularda istihare en son şey olabilir ama mutlaka danışarak bir karara ulaşmak gerekir.


Sivas
Selamun aleyküm,ben daha önce iki rüyam hakkında soru sordum ama yayınlamadiniz.
Birincisi koyumuzdeki türbeyi görüyorum ve diyorumki durun dua okuyayım ellerimi açıp sanırım fatihaydi okumaya başlıyorum bir yandan da türbenin yanından ayrılıyorum.
İkincisi camiye Hayır yapıyormuşuz ama sanki bir kapı pencere gibi bişey tamir edip parasını camiye Hayır verecekmişiz ve daha sonra Teyzemin torunlarinin çocuklarınin eline kağıt para sıkıştıriyorum zorla.Allah razı olsun.


arifselim
Aleykum selam. Birinci rüyan Allah’ın izniyle dua etmeye, dilek dilemeye ve bu dilek ve isteklerin kabul edilmesine alamet eder. İkinci rüyan ise, Borcu olan bir kişinin, sorunlarından ve borcundan kurtulmasına delalet edilir. Eğer borcu olmayan birisi bu rüyayı görmüş ise, yardıma muhtaç olan kişilere yardım edeceğine ve Allah katında çok sevap alacağına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamın aleyküm hocam ben eşimden ayrıyım boşanma aşamasındayız bugün rüyamda babamın evinde oturuyorum tv izliyorum ve ilişkiye giriyorlar kanalın birinde evde bir misafir var babamın akrabası kızın bavulları da var bavulları alıyorum altından su akıyor birini açıyor bende yanındayım bir paket sigara çıkıyor ben de sen sigara içiyormuydun dedim cevap vermedi sonra kaynım bana mesaj atıyor boşanma çok uzayacak diye yazışırken kapı çaldı açtım bir asker bana bekle gelicem birazdan dedi sonra nasıl olduysa o kadar büyük bir at geldi ki korkumdan içeri kaçtım evdekiler de korktu at kırmızı renkliydi heralde sonra at adama döndü ve bana benden neden korktun ben seni istemeye geldim dedi adamın boyu o kadar uzunduki benim iki katımda bu kadar hocam…
Yorumunuz için teşekkürler Allah’a emanet olun


arifselim
Aleykum selam. Bu rüya en açık yorumu ile içinde bulunduğun sıkıntılarının hayatına çok etki ettiğine alamet eder. Bu sorunlardan sonra önüne fırsatların çıkacağına ve rahata ulaşacağına alamet eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Merhaba,
Bir kaç gün önce, rüyamda ablamın düğününü gördüm. Tam ilk danslarını başladılar ve birden salon boşaldı ve tek ben, ablam ile eniştem ve kuzenim kalmıştı salonda.
Onlar dans ediyorlardı ve kuzenim bana bir bakış atı, çıkmasınlar diye, yani ben onları orda tutmam lazımdı, salonun boşandığını görmesinler diye. Ve tabi ki ablam anlamıştı birşey ters döndüğünü… gözleri dolmuştu o an ablamın.
Bir den dışarıda bulunduk (araba park yerine) ve tam girişte.. Bir araba vardı, iki tekerine üstünde yatıyordu, yani araba devrildi, ve herkes arabaya bakıyordu, ben ise arabaya doğru yürüdüm ve halamın oğluğunu ve amcamın oğlunu gördüm, vefat etmişlerdi… o görüntü aklımdan çıkmıyor… gözleri açık, beden ler yerinden kıpramış (kemer leri yoktu)…
Ne anlama gelir diye çok düşünüyorum… ve ablamın düğünü için korkuyorum daha doğrusu…


arifselim
Merhabalar. Rüyada bu olumsuzluklar Allah’ın iznile tam tersi olarak yorumlanır. Bu rüya çocuk sahibi olmaya, mezuniyete, nişan veya söz gibi durumlara delalet eden rüya, kişinin mutluluktan oynayacağını ve maddi manevi her anlamda feraha kavuşacağını anlatır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Hayırlı günler hocam ben rüyamda sürekli sercan ismini duyuyorum bir tane tanıdığım var ama görmeyeli bir yıl olacak neredeyse ne demek bu acaba


arifselim
Hayırlı günler. Bu tür rüyalardan özel bir mana çıkarılamaz. Belki bilinçaltına yerleşen bazı düşüncelerden dolayı görülmüş olabilir. Allah’a havale et ve hayırlısını dile.


Kayıtsız Üye
ben ölmüş anneme rüyamda yemek hazirliyordum o yemegini yerken ona anne sen şehit mi oldun diye soruyordum oda evet diyordu bende ondan yemin etmesini istiyordum oda bana yemin ederim ben şehit oldum bana kıyamet gününde yeşil elbiseler giydirecekler diyordu


arifselim
Allah mekanını cennet eylesin. Böyle rüyalar aynen olduğu gibi youmlanır. Allah’ın izniyle ordaki durumlarının çok iyi olduğuna alamet eden hayırlı bir rüyadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Rüyamda iki tane ceviz ağacı ve ikisinin de üstünde bol bol ceviz gördüm.Agaçlardan birisinin altında oturan teyzem bu cevizleri kendi çocuklarına ayırdığını ve yarısını bana vermekte tereddüt ettiğini yani çok da verme taraflisi olmadığını hissettirdi.Bense ısrarla yarısını almak istiyordum.Agaclar da cevizler de yemyeşildi.lutfen acil yorumlar mısınız ruyami


arifselim
Böyle bir rüyanın en doğru yorumu mutlaka gören kişnin durumuna bakılarak yapılmasıdır. Genel bir yorum olarak ise, rüyada görülen ceviz ağacı kişinin çeşitli zaman dilimleri içerisinde çeşitli mal kazanımları yapacağına ancak bu malları kolay bir şekilde elde etmeyeceğine alamet eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Hayırlı sabahlar ben 9 aylık hamileyim bugün rüyamda babaannemi gördüm normalde öldü ama rüyada yaşıyordu ve onu ziyarete gitmiştim ceviz içi vardı önünde ve bana da ikram ediodu sonra diodu kalbim skısıyor ve aslında ben onun iki gün sonra ölcebini biliodm kafam çok karıştı yardımcı olursanız çok sevinirim


arifselim
Hayırlı günler kardeşim. Bu rüya senin için feraha ve rahatlığa kavuşmak anlamına gelir. Babaannen içinse ona dua etmen gerektiğine ve ruhu için bir sadaka vermek manasında tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamın aleyküm hocam annem rüyasında su doldurmak için çeşmenin başında nöbet bekliyor yanında da bir erkek var arkalarından bir uzun boylu bir erkek elinde büyük bir bıçakla yanındaki erkeğin sırtına vuruyor sonra da annem gördü diye annemin peşine düşüyor ve sağ bacağının arkasına saplıyor annem onun acısıyla uyanıyor bu kadar hocam yorumunuz için teşekkürler


arifselim
Aleykum selam. Böyle bir rüya genellikle psikolojik açıdan yorumlanır. Rüya sahibinin psikolojik olarak çok etkilendiği bir şeyin dışa vurumu hatta yaşamaktan en çok korktuğu şeyin başına gelmesi olarak değerlendirilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamün aleyküm hocam ; rüyaları her zaman hayra yormak veya kötüye yormamak gerekir diye düşünüyorum fakat yinede içimizde biz insanoğlu mutlaka bir merak ediyoruz. Hocam ben de rüyam da tabut gördüm yanıma getirdiler ailemden bir kaç kişi ve yanım da olduğum yerde yıkayaçak la rinı söylediler ama kim di bilmiyorum öyle uyandım.Allah razi olsun inşAllah Selamun aleyküm


arifselim
Aleykum selam kardeşim. Evet aynen dediğin gibi rüyaları hayra yormak sünnettir. Bu anlattığın rüya ise hayırlı bir uyarı olarak kabul edilebilir. Rüya sahibinin eksik kalan yanları olduğuna, gerek iş gerekse özel hayatta biraz daha pişmesi ve biraz daha sorumluluk alması gerekeceği şeklinde tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye

Annem de benim eşimin ailesiyle barıştığımı görüyor ben tertemiz giyinmişim saçlarım uzun ve temiz onlarla konuştuğumu gayet iyi bir şekilde görüyor benim onlarla ne ara barıştığımı düşünüyor kayınpederimi de başından aşağısı kokmuş et gibi görünüyormuş ve durmadan küfür ediyormuş. Bu kadar…
Yorumunuz için teşekkürler


arifselim
Aleykum selam. Yengenin görmüş olduğu rüya hayırlı bir rüyadır. Bu rüya şu dönemde içinde bulunduğun sıkıntılarından kurtulacağına ve rahata kavuşacağına alamet eder. Annenin görmüş olduğu rüya ise yine senin açından hayırlıdır ama karşı taraftan üzücü haberler alınacağına işarettir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Rüyamda kendimi askeriyede asker olarak ve koğuş binasında gordum.Benden başka askerlerde vardı birde sanırım rütbeli olanlar vardı bir iki kişilerdi ve onlar koğuşta ( afedersiniz ) bayanlarla cinsi münasebet halindelerdi.Sonra sanırım adım seslendi mektubum gelmiş gittim fakat mektubumu bulamadı çağıran asker muhtardan geldiğini söyledi sonra da uyandım.


arifselim
Rüyada kendisini bu şekilde görmek, sabırlı, güçlü, iradeli ve sağlam bir yapıya sahip olmak anlamındadır. Rüyada cinsel ilişki yapanları görmek yardım etmek şeklinde tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Rüyamda cehennem de azap edilenleri ve azap çığlıklarını duydum.cehennem de bir ateş çukuru vardı ve orada azap edilenleri çığlıklarını kuyunun başında dinliyordum.


arifselim
Bu gören kimse için bir uyarı olarak kabul edilebilir. İnsan için tövbe etmesine, hata ve günahlarından tövbe etmesi gerektiğine alamet eden bir rüya olarak tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Hayırlı akşamlar hocam ben rüyamda büyük bir gemideydim bir yere yolculuk edecekmişim ama bir şey unutmuşum. ilkokul öğretmenim da paket yapmış o unuttuğum şeyi. sonra onu gemiye attı daha sonra ben kendimi evde buldum ilkokul dan sevdiğim erkek bir arkadaşımın öldüğü haberini aldım cenazesine gittim çok kalabalıktı ve sonra taziye için cumhurbaşkanımız gelmişti siyahlar içinde ve suratı asıktı yorumlarsanız çok makbule geçer hocam şimdiden teşekkür ederim


arifselim
Hayırlı günler kardeşim. Bu rüya gören kişinin ruh haline göre yorumlanır gören kişi eğer mutlu ise gerçek hayatta da mutlu ve huzurlu olma anlamına gelir. Sıkıntılı ve üzgünse o kişiye gelecek üzüntü ve kedere işarettir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamun aleykum hocamBu rüyayı göreli iki üç ay oldu ama etkisinde kaldım. Rüyamda ezan okunuyor yanımdada genç bir erkek yüzünü görmedim.Camiiye doğru gidiyorduk. El ele tutuşarak rüyamda diyorumki ben ne yapıyorum elini tutuyorum. Sonra yanımda bir tane daha erkek vardı.sonra camiiye girdim camiideki herkes yatıyordu uzanıyordu ananemde uzanıyordu bende boş bir yer bulup namaz kılmaya çalışıyorum yorumlarsanız sevinirim hocam..


arifselim
Aleykum selam. Zor bir dönemde yardım görmeye, dua ve dileklerinin kabul olmasına işarettir. Ayrıca ahlak ve dürüstlük açısından da gören kimsenin güzel ahlak ve sözünde durması manasında yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Merhaba hocam rüyada süt kaynatıp yogurt mayalamak ama yogurdun tam tutmamis olmasi ne anlama gelir?selametle

Merhaba dun mesajimi yazmıştım yayınlanmadı.rüyada süt kaynatıp yogurt mayalamak ve yogurdun tam tutmamasi ne anlama gelir


arifselim
Merhaba. Bu rüya aslında kişinin durumuna bakılarak yorumlanması gerekir. Öbür türlü ancak genel bir yorum yapabiliriz. Yoğurt mayalamak, bekarlar için evlenmeye, atılım yapmaya, kazanmaya ve berekete işarettir. Mayanın tutmaması olumsuzluklar yaşamaya işarettir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Iyi akşamlar hocam.rüyamda abimin omuzunda sopaya asılı 4 kova kaymaklı yogurt vardı toplamda 20 kg kadar.sonra omuzundan indiriyor ve cok yorgun görünüyordu.sonra annemi ve küçük abimi gördüm.2 inek almışlar ineklerden biri çok semiz diğeri normal.borularla bir sistem kurmuşlar süt fabrikası olacakmış.ruyamin anlamı nedir


arifselim
İyi günler. Rüyanın her iki bölümü de hayırla yorumlanır. Yeni başlangıçların yaşanacağı olaylara, mutluluklara ve bereketler elde ederek ferah bir hayat yaşanmasına alamet eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Hayırlı günler
Hocam ben rüyamda denizin üstünde salıncakta sallanarak denizi seyrediyordu bir taraftan mavi denizde dalga vardı denizin içinde ucurum gibi ama yeşil alan vardı. Manzara muhtesemdi


arifselim
Hayırlı günler. Bu rüya kişi için mutlu bir evlilik, aile içinde saadet dolu zamanlar anlamına gelir. Maddi ferahlık müjdesi de veren rüya, borçları olanların borçlarından kurtulmasına alamet eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Merhaba hocam geçen gün rüyamda cumhurbaşkanını gördüm düğündeydi konuşma yapıyordu sonra yanıma yaklaştı elini elimin üstüne koydu ben ona görüşürüz dedim gülümseyerek o da görüşürüz dedi..


arifselim
Merhaba. Bu hayırlı bir rüyadır. Genellikle devlet nezdinde işlerinin yoluna girmesi ile içinde bulunduğu sıkıntıları varsa bunlardan Allah’ın izniyle kurtulması manasında tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Meraba rüyamda sevdiğim kişiyi gördüm yaninda birisiyle bize misafirliğe gelmişlerdi mutfakta masada oturuyordu bnde mutfak topluyordum


arifselim
Merhaba. Bu rüyayı gören kişi için çok hayırlı olarak yorumlanır. Evlilik niyetinde olanlar için atılacak adımlara işaret eder. Diğer yorumu ise sevinçli ve mutlu olacağın gelişmeler yaşanacağına işaret eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamun aleykum hocamRüyamda gelinlik giymiştim başım açıktı sonra ben başı açık dışarı çıkıyorum diyorumki ben niye böyle çıkıyorum sonra dışarıda her yerde kazanlar var ateş yakılıyor kazanlarda bir sürü insan kazanlarda ateş yakıyordu şimdiden teşekkürler hocam..


arifselim
Aleykum selam. Örtülü bir bayanın kendisini rüyada başı açık olarak görmesi hata ve günahlarına alamet eder. Bu evlilik ve benzeri bazı durumlar için günahlardan sakınmaya alamet eden bir rüya olarak kabul edilebilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Hayırlı geceler ben rüyamda bir dükkana giriyorum dükkanda bir sürü yorgan ve yastık görüyorum hepsi çok güzel dantelli olanlar kanaviçeli olanlar boncuk işlemeli bir sürü yorgan ve yastiga bakıyorum almak için ruyami yorumlarsaniz çok memnun olurum hakkınızı helal edin hayırlı geceler.

Selamunaleykum hayırlı geceler ben dün rüyamda bir mağazadayim bir sürü ev eşyası var ve onlara bakıyorum sonra bir yerde kumaşlar görüyorum ve kumaşlarin yanında boydan uzun siyah Çiçekli çok güzel bir elbise görüyorum bende o elbisenin aynı kumaşına benzer kumaşlar alıyorum 2 3 tane elbiseden dikmek için annemde biraz bana kızıyor parasını kim verecek diye.simdiden teşekkür ederim hayırlı geceler


arifselim
– Hayırlı günler kardeşim. Bu rüya hayırlı, huzurlu ve bereketli olacak bir evlilik yapılacağına tabir edilir. Evli kimse görmüş ise yine hayırlıdır ve bereket mutluluk manasındadır.

– Aleykum selam. Bu rüya genel olarak yorumlanabilir. Büyüklerinin veya anne babanın sözünü dinlemek gerektiğine işarettir. Zor ve sıkıntılı durumlara düşmemek için bir ikaz olarak kabul edilebilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Bu kategoride yer alan En iyi Rüya Tabirleri Sitesi başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.


Bir Yorum Yazın.Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Rüya Tabiri Yorumcusu Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.