1. 1
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada kendini köyde görmek


  rüyamda kendimi köyümde görüyorum ölmüş olan babaannemde eskisi gibi sağ ve oradaki evinde yaşıyor günlük işlerini yapıyormuş, bende babaannemi kayınvalideme gösteriyorum

  İlgili Yazılar

 2. 2
  Desert Rose Bayan Üye
  Desert Rose
  Bayan Üye

  Üye No: 5
  Mesaj Sayısı: 8,039
  Tecrübe Puanı: 131

  Cevap: rüyamı lütfen tabir edebilirmisiniz


  Rüyada büyük annesini gören kimse, uzun ömürlü olur ve zengin bir şekilde yaşar.
  Diyanet...


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyamı lütfen tabir edebilirmisiniz


  Merhabalar. Ben ruyamda çanakkale savasinda cephede savastigimi goruyordum silahimda bir kursun kalmisti Allahim bana şehit olmayi nasip et diyerek kalkip dusmanlarin basinda bulunan komutani alnindan vuruyordum. Sonra yanimda ki askerden mermi alip silahima dolduruyordum. Icimdende canakkale savasinin nasil zorluklarla kazanıldığını dusunuyordum .


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyamı lütfen tabir edebilirmisiniz


  Merhabalar kardeşim. Bu hayırlı ve güzel bir rüyadır. Bu rüyaları gören kimselerin vatan ve milletlerine faydaları dokunacağına ve önemli hizmetler yapacaklarına tabir edilir. Allah'u tealadan her daim hayırlısını dilemek gerekir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  selamu aleyküm, rüyamın başımda dedim ve babannem bizim üniversite okuduğumuz yerdeki evimize geliyor, sonra biz onlarla birden bir yere gidiyoruz, arkadaşım da geliyor sonra bakıyoruz bir şeyler olmuş gittiğimiz yer ağır ceza mahkemesi. kapıda bekleyen adama soruyorum girebilirmiyiz tabi diyor giriyoruz önden sonra bir şeyler oluyor o kısımları hatırlayamıyorum, bu seferde memleketteyim teyzemin kızı geziyoruz bir adam teyzemin kzıını seviyormuş sürekli peşimde dolaşıyor biraz riskli bir adam sonra biz kendimizi eski bşr hastane içinde buluyoruz saklanmak için muhtemelen adam peşimizden geliyor ama hastanedeki birini öldürüyor bizde bir şekilde vuruluyoruz heralde bunu fırsat bilerek öldü taklidi yapıyoruz adam bakıyor bize öyle görünce çıkıp gidiyor.pencereden kontrol ediypruz elinde bir el arabası gibi bir şey sürerek gidiyor.

  sonra biz bir müddet saklanarak yaşayalım diyoruz yıkık döküp bir bina buluyoruz uzakta oraya gidiyoruz. orada bir kız bize sinir oluyor tam o kavga başlatmaya çalışırken ben komik espri falan yapıyorum aramız düzeliyor kızda dersim var deyip gidiyor. orada biraz duruyoruz sonra tekrar eve geçiyoruz amcamların evine, teyzemin kzııda banyoda evde kimse yok karnımızı falan doyuruyoruz sonra diyorumki o adam belki buralarda geziyordur dikkatli olalım tam o arada pencereden beni görüyo falan ama adam birden amcamın oğlu oluyor sonra yanımıza geliyor biz sanıyoruz ki bizi öldürecek ama teyzemin kızına sarılıp bi daha seni sıkmayacağım affet falan diye ağlıyor. şimdiden teşekkürler


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,472
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Bu karmaşık olan ve bir çok olayın iç içe girdiği bir rüyadır. Bu tür rüyalar genelde tabir edilmezler. Bir yoruma göre ise, insanın gerçek hayatta olan endişe ve korkularının rüyasına bir şekilde yansıması anlamında kabul edilebilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  S.a ben kendimi köyümde gördüm köydeki ahıra giriyorum gündüz fakat ahırda canlı sarı ışıklar yanıyor yeğenlerimi ineklerin arasında otururken görüyorum ve sesleniyorum yanıma bir tane yeğenim geliyor ve ona gündüz ışıklar neden yanıyor diye soruyorum ve ona beyaz doktor eldiveni veriyorum oda yengemin inekten sağdığı sütü onun içine sağdığını yani eldivenin içine sağdığını görüyorum süt buharlı idi kovaya boşaltıyorlardı ne anlama geliyor acaba çok etkilendim


 9. 8
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Hayırlı bir rüya olmakla birlikte gen el itibari ile maddiyata ve maddiyata birlikte gelebilecek hayırlı ve seni mutlu edecek değişimlere delalettir. Çevren ile ilişkilerinin sağlıklı olmasına, şifanın eksik olmamasına, bolluk ve bereket içinde yaşamaya kısaca ferah, aydınlık, huzur veren olaylar yaşama olasılığına alamettir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.