Git İlk 2456 Son
Rüyada ölmüş babayı görmek 5 üzerinden 4.44 | Toplam : 18 kişi
 1. 57
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada vefat eden babayı görmek


  Rüyamda vefat eden babamı gördüm çok kalabalık bir yerde bana bir araba yaklaşıyor içinden bir kız çocuğu iniyor bana doğru koşarken düşüyor ben çocuğu kaldırıyorum babamda arabadan inerek çocuğun elini tutuyor sonra banada gel gidelim diyor ben onunla gitmiyorum. Sonra nefes almakta çok zorlandığımı hissediyorum boğulacak gib oluyorum ardından rahatlıyorum.


 2. 58
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada ölmüş babayı görmek


  Rüyan iş hayatınla veya yapmak istediklerin konusunda çabalarının karşılığını en iyi şekilde alacağına, emeğinin boşa çıkmayarak alnının akıyla halledebileceğine delalettir. en doğrusunu bilen bir tek allahtır.


 3. 59
  İsimsiz85 Üye
  İsimsiz85
  Üye

  Üye No: 119591
  Mesaj Sayısı: 37
  Tecrübe Puanı: 1

  Rüyada ölmüş baba görmek


  Selamun aleyküm hocalarım. Geçen hafta rüyamda ölen babamı gördüm rüya çok aklımda değil ama babamı kötü görmedim sarıldım öptüm ve çok sevindim gördüğüme. Dün gece yine babamı gördüm ölmeden önce rahatsızlığından dolayı çok kilo vermiş, yüzü çökmüştü rüyamda kilo almış yüzü dolmuştu hiç konuşmadı benimle yüzü gülüyordu sadece. Birlikte bir organizsyona katılacakmışız ben hazırlanıyordum o esnada annem yanıma geldi biraz konuştuk rüyam sona erdi. Kendisini iki kere üstüste görünce hayır amaçlı minik bir bağış da yaptım sizden de anlamını rica edecektim. Allah razı olsun. İyi çalışmalar.


 4. Reklam

 5. 60
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada ölmüş babayı görmek


  Ve aleyküm selam. Öncelikle mekanı cennet olsun. Allah sabır ihsan etsin. Görmüş olduğun ilk rüyan babana duyduğun özlem ile tabir edilir. İkinci rüyanın ise iki türlü tabiri söz konusudur. Bir hastanın iyileşmesi ve sağlık sorunlarının son bulmasına ya da babanın durumunun yerinde ve huzurda olduğunu gösterir. Hakkıyla bilen Allah'tır.


 6. 61
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamun aleyküm rüyamda vefat eden babamı gördüm. Biri gelip bana babamın vefat ettiğini söylüyor bende babamı göreceğim diye diretiyorum. Bana tamam mezarlığa git diyorlar ama sırtımda çok ağır bir çanta var yürüyemiyorum. Tanıdığım biri geliyor yükümü alıyor ben koşarak gidiyorum ama bu sefer yoluma köpekler çıkıyor onları babamı görmeme engel olamayacaksınız diyerk taşlıyrm ve mezarlığa gidiyorum. Mezarlıkta babamın başında beyaz önlüklü adamlar var babamın organlarını çıkaryrlarmş. Bana gel dediler ben babamı öpüyorum bana saçlarını ve sırtınıda babana sür diyorlar ben dediklerini yapyrm.Allah rızası için yorumlar mısınız.


 7. 62
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Allah rahmet eylesin. Vefat eden babanın ahiretteki konumunun güzel olmasına, huzur içinde yattığına işaret eden alimler olduğu gibi hayır duası almak ve dualar edilerek ziyaretinde bulunulmak istendiğini açıklayan alimler de bulunmaktadır. Babana bol bol okuyarak yad etmeye çalışmalısın. Hakkıyla bilen Allah'tır.


 8. 63
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamün Aleyküm Hocam rüyamı yorumlarsanız çok ama çok sevinirim.Bu rüyayı babamı defnettiğimiz günün gecesinde gördüm.Rüyamda babam kalabalık bir yerde büyük köşeli bir sedirde yanında bir sürü insan vardı daha genç haliyle kafasında kasketi ve gri günlük elbiseleriyle oturuyordu. Sonra babam kollarını açtı ablam gitti ona sıkı sıkı sarıldı sonra kardeşim gitti ona da yarım yamalak sarıldı sonra ben sarılmak için kalkmaya yeltendim bana sarılmadı niye sarılmadı diye çok üzüldüm benim üzerimde de namaz kıyafetlerim vardı vakit namazı kılacağım ama çok üzgünüm kılamıycam deyip namaz elbisemi de çıkarıyorum sonra babamın bulunduğu yerde tavana bir bakıyorum her yere asılmış poşetler içinde bir sürü ekmek görüyorum ne kadar çok ekmek var diyorum.Bu rüyamı kimse yorumlamadı acaba babam benden razı mı değildi ona hayatımda hiç saygısızlık yapmadım ama bilmediğim bir şey mi vardı bilmiyorum yorumlarsanız çok mutlu olurum.Teşekkürler.


 9. 64
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Babanın senden razı olmadığı şeklinde düşünmemek gerekir ki rüyanın tabiri de bu anlamda değildir. Tabir hayatının iş konusunda başarılarla dolu bir seyirde ilerleyeceği ve güçlü bir duruş sergileyeceğin şeklindedir. Allah rahmet eylesin inşallah. Hakkıyla bilen bir tek Allah'tır.


 10. 65
  İsimsiz85 Üye
  İsimsiz85
  Üye

  Üye No: 119591
  Mesaj Sayısı: 37
  Tecrübe Puanı: 1

  Selamun Aleyküm hocalarım,

  Tüm site kullanıcılarının ve siteyi hazırlayanlarının ramazanı mübarek olsun. Rabbim kabul olunan dualarda birleştirsin inşallah.

  Hocam benim 2 adet rüyam var. 2 yıl önce babamı kaybettim kendisi ölmeden önce çok rahatsızdı alzhaimer hastasıydı ve son dönemleri yaklaşırken bastonla yürür haldeydi. Gece rüyamda onu o dönemlerindeki halinde gördüm. Köyde küçük bir evimiz var, babam köyü çok ama çok severdi, rüyamda annem , babam ve ben köye gitmişiz babam üst katta uyuyor annem de alt katta iş yapıyordu ben de merdiven başında alt kattayım anneme sesleniyorum "anne babam aşağı inmeye çalışırsa düşer"diyorum babamla konuşuyorum "baba inme tamam mı bak düşersin" diyorum. İnmem filan diyordu hatırladığım kadarıyla. O esnada gözüme küçücük evimizin büyüdüğü çarpıyor annem halamdan antika bir koltuk takımı, büfe ve kitaplık almış üst kata koymuş hem kızıyorum anneme halamdan bu eşyaları aldığı için hem de eşyaların güzelliğine hayran kalıyorum bunun yanında birim eve bu kadar eşya nasıl sığdı ev resmen büyümüş diye düşünüyorum. Rüyam bu şekildeydi hocam.


 11. 66
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Amin Allah razı olsun. Babandan sana kalan düşünce ve kişilik özelliklerini korumaya ve buna göre hareket etmeye çalıştığına işaret ettiği gibi geniş görüşlü ve açık sözlü bir mizaca sahip olduğundan bu özelliğine yeniliğin peşine düşebilirsin. Hayatını değiştirecek kararlar alabilir çalışıyorsan iş hayatında yeni atılımlar ile büyük başarılar ve maddi kazançlar sağlayabilirsin. Doğrusunu e iyi bilen bir tek Allah'tır.


 12. 67
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Merhaba bir kaç öncesinde evlilik kararımdan döndüm ve vefat eden babamın bana hayatta olup doğru mu yanlış mı bi karar için hep bi işaret bekledim bayram sabahı rüyamda vefat eden babamı gördüm çeyizlerimin bir kısmını ikinci elden satıcakmışım babam gelip kızım bunlara kaç para verdi biliyonuz mu diye ağlamaya başladı rüyamda bende omzuna baba daha var üzülme yenilerini alırız dedim ama ağlaması bana çok dokundu nasıl tabir edebiliriz bu rüyayı ..


 13. 68
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba.
  Bu durumun etkisi altında kalmış olabilirsin. Senin için hayırlı olmadığını düşündüğün bir konuyu sonuçlandırmışsan üzerinde düşünmen gerekmez. Kafa yormam bu şekilde rüyalarını etkiler. Babam içinse dua ederek adına sadaka verebilir ona hibe edebilirsin. Allah en iyisini bilendir.


 14. 69
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda vefat etmiş babamı gördüm gel dedi bana gittim nereye baba dedim del dedi gittim bende yerde bir ölü inek vardı onu götüreceğiz dedi arka tarafta aslanlar kaplanlar çakallar köpekler vardı baba dedim sen ineği götür ben şunları kovalayayım dedim babam ineğin yanına gitti yere yığıldı zir nefes alıyordu baba babam diye yanına koştum kaldırdım babamı babam ineği götürürken ben aslanları kovaladım korku içinde uyandım rüya anlamını bilen var mı


 15. 70
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Eğer rüyayı gören bir bayansa bu kendisi için bir evlilik kısmetinin doğacağı veya evliliği ile ilgili güzel bir haber, olay yaşayacağı anlamına gelir. Rüyayı gören bir erkekse mal, mülk, iş hayatı, ile ilgili adım atacağı bir projeye işarettir. Olacak duruma karşı etrafta iyi ve kötü insanların olabileceği ve bunları ayırt edilerek ona göre davranılması gerektiği ile ilgilidir. Allah en iyisini bilendir.


Git İlk 2456 Son