Erkek çocuk için adak adayıp yerine getirmemek 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
 1. 1
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Erkek çocuk için adak adayıp yerine getirmemek


  Selamun aleyküm yakın bi akrabam ilk evlendi eyup sultana gitmış dua etmış yarrabi burdaki yatan kışinin yüzü suyu hürmetine bana bi erkek çocuk nasip et kurban keseyim demiş 1 sene içinde bi erkek çocugu olmuş ama adagını unutmuş çocugu 3 yaşina gelince ruya gormuş rüyasında oglunun bogazını kestigini kanîda yuzune fışkırdıgı gormuş hemen hanımının anne babasına para gondermiş onlarda keskik adagını yerine getirdik demişler ama son 1 senedir 4 5 kere aynî ruyayı görmus oglu 5 yaşinda rüyasında eyup sultan hazretlerini göruyomuş eyüp sultan hazretleri ona allahtan erkek bi evlat istedin adak diledin bir çocugun oldu beni ziyarete gel demiş benim sorcagım 2 husus var hocam karîsının anne babasî para karşılıgı verdiler kızı ve ayrıl diye çok ısrar ediyolar tuaf insanlar merak ettigim acaba adagı yerine getirmemiş olabiler mi ruyasında adagını yerine getirdin dememiş o zat bide rüyanın yorumunü merak ediyorum allah razî olsun hocam

  İlgili Yazılar

 2. 2
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Erkek çocuk için adak adayıp yerine getirmemek


  Aleykum selam kardeşim. Bu kişinin kurban için birilerini vekil tayin etmesi ve onlarında kestik demeleri ile onun üzerinden sorumluluk kalkmış olur. Bir delil olmadığı sürece sadece bu bir zan olur. Eğer içi rahat değilse ve istiyorsa bir kurban daha kesebilir.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Erkek çocuk için adak adayıp yerine getirmemek


  Selamun aleykum merak ettigim kısım ruyanın yorumuydu asıl ben varsayımda bulundum amacım ruyayı kendimce yorumlamakta deil başka bişeyde az çok tanırım eşinin anne babasını ondan dolayı o şekilde düşünebildim rüyanın yorumu için allah razı olsun şimdiden.


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Erkek çocuk için adak adayıp yerine getirmemek


  Aleykum selam. Bu rüyanın sahih olup olmadığı kesinlikle belli olmayan ve büyük ihtimalle sahih olmayan bir rüyadır. Buna uyması gerekmez ve endişe etmeye de gerek yoktur. Önemli olan sadece Allah için adadığı adağı yerine getirmektir. Bunuda birilerini vekil tayın ederek yapmışsa artık ondan sorumluluk kalkmış olur.