Rüyada çocuk yıkamak 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 4 kişi
 1. 1
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada çocuk yıkamak


  rüyamda tanımadığım bir çocuk altına kaka yapmış bana temizle dediler.O anda gözlerim bulanık görmeye başladı göremediğim için çocugun altını temizliycem diye uğrasırken çocugun kakası hem cocugun ustune hem kendı üstüme sürüldü.Çocugu aldım yıkamak için çeşmenin altına götürdüm çcocugu yıkarken sabun suya kaçtı su çoğaldı.Kızıma bağırdım sabunu suyun içine kaçırdım çabuk getir diye 8 yaşındaki kız torunum duyun içine girdi suyun içinde koşarken sabunu tuttu getirdi.Bu olanlar bir hastanenin içerisinde oldu.

  Ruyamda hastanedeyim.Bir tane çocuk altina kaka yapmis bana çocuğu verdiler bunu temizle dediler.O sirada gözlerim bulanik görmeye basladi.Cocugun kakasi hem benim ustume hem cocugun ustune iyice bulasti.Sonra çocuğu alip akan bir cesmeye goturdum orda sabunla yikadim bir tek kafasi kaldi .o sırada akan suya sabun düştü. Sabun duserken su cogaldi.Kizima bagirdim sabunu kos diye kucuk torunum kostu suya atladi sabunu buldu getirdi.sonra baktim sabunun bir ucu kirilmis.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada çocuk yıkamak


  Selamun aleykum bu rüya bazı konularda yanlış kararlar vererek uğraşmaman gereken işlerle uğraştığın için beceriksiz olmak manasındadır. ayrıca kendi yetenekleriniz doğrultusunda iş yapmadığınızın ve yanlış meslek seçtiğinizin göstergesidir. En doğrusunu Allah bilir.