Git 12 Son
Rüyada ölmüş babaanneyi görmek 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 9 kişi
 1. 1
  sufi Üye
  sufi
  Üye

  Üye No: 109368
  Mesaj Sayısı: 6
  Tecrübe Puanı: 1

  1 ay önce vefat eden babannemi rüyamda 2. kez görüyorum


  Merhaba rüyam şöyle rahmetli babannemin evinde oluyoruz evinde o yok ama resmi var resmi canlı ve resmine baktımda başını aşağı eğiyor yüzüme bakmıyor uzaklaşıyorum kafasını kaldırıyor yakınlaşıyorum eğiyor acaba anlamı ne olabilir.Onun hemen ardın şöyle bir rüya gördüm kayın validem yatak odamızın kapısının ödünde koridorda yatıyor ben neden burada yatıyon içeride yermi yok anne dediğimde içerisi çok soğuk evin en sıcak yeri burası diyor bu bana garip bir rüya bunların ikisini aynı gece gördüm hocam yorumlarsanız sevinirim şimdiden allah razı olsun :)

  İlgili Yazılar

 2. 2
  bana bak Üye
  bana bak
  Üye

  Üye No: 35892
  Mesaj Sayısı: 164
  Tecrübe Puanı: 3

  Yorum: 1 ay önce vefat eden babannemi rüyamda 2. kez görüyorum


  Yorumlamayı pek beceremem ama tavsiyede bulunayım.
  Rüyada geçmişlerini gördüğünde ertesi gün mümkünse onların adına sadka ver ve imkan varsa ziyaret et onlara dua et.


 3. 3
  ebruskae Üye
  ebruskae
  Üye

  Üye No: 110084
  Mesaj Sayısı: 1
  Tecrübe Puanı: 1

  Rüyada ölmüş babaanneyi görmek


  Hayırlı günler, bu rüyayı sabah 8-9 arasında gördüm. Babaannem 3 yıl önce vefat etti. Sağ iken bizimle aynı evde yaşıyordu. Hepimiz çok düşkündük babaannemde özellikle tüm torunları arasinda ablam ve beni çok severdi Rüyamda eski evimizdeydik, babaannemi bir komşumuz dövmüştü yanağının içi kanıyordu yüzüne bulaşmıştı. Babaannemin yüzü ağlıyor gibiydi ama gözlerinde yaş yoktu hemen babamı ve annemi çağırdim onu doktora götürmek için birde darp raporu almak istedim ama babam yanaşmadı ama içim acıdı. Babaannem hiç konuşmadı gözleriyle anlattı bana sanki canının yandığını. Biz bir arabaya bindik doktora gitmek için babaannem hep benim yanımda kaldı. Sonra beyaz duvarli bir yerden merdivenlerden inmeye başladık doktor için babaannemin yüzü birden bebek yüzü oldu sonra tekrar babaannem oldu.çok sıkıntılı zamanlar yaşıyorum ne zaman çok üzgün olsam babaannem rüyama geliyor ama bu sefer farklıydı.


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada ölmüş babaanneyi görmek


  Hayırlı günler. Allah rahmet eylesin. Bu rüya senin ona karşı olan düşüncelerine ve onu çok özlediğine yorumlanır. ayrıca onu bu durumda görmek ona çokça dua etmek ve ruhuna olmak üzere sadakalar vermek manasında yorumlanır. En doğrusunu ancak Allah bilir.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda annem Bi kaç kişi ve ayrıldığım erkek arkadaşım var açık Bi kapının önünden geçtim güya halamın eviymiş girmedim içeri ilerledim annemlerle erkek arkadaşım durdu gitmiycek misin girsene Dedi ben durdum öyle tamam gireyim dedim burası zaten benim halamın evi dedim içeri girdim halam yok vefat eden babaannemi gördüm 105 yaşında Vefat etti 3 hafta oluyor ama çok esmer yüzü ve üstü başı biraz kirliydi ve anne karnındaki gibi büklüm Bi şekilde yatağa uzandı biraz sitemliydi neden gelmiyorsun der gibi yorumlarsanız sevinirim saban namazından sonra gördüm


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Allah rahmet eylesin. Bu rüya babaannenle ilgili olarak yorumlanır. Bu rüya ona karşı hissettiğin vicdan azabına veya ona karşı keşke şunu da yapsaydım diye içinde kalan eksik yanlarına yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen elbette sadece Allah'tır.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamun aleykum,ben gördüğüm rüyayı değil de başka bi konu danışacağım.sürekli rüyada rahmetli babannemi görüyorum bu benim uzun zamandır kafamı karıştırıyor,ayda üç dört kere kesin görürüm,vefat edeli 5yıl kadar oldu,hiçbir husumetimiz yoktu beni severdi duaya ihtiyacı vardır dua et diyenler var fakat öldüğü günden bugüne kadar duasını Yasin'i Şerif okuyup ruhuna hediye etmeyi hiç eksik etmem.Babam bile kendi annesini bu kadar çok görmüyor ama bana hep gösterirler kendisini,bilgilendirirseniz Mutlu olacağım,Allah razı olsun


 9. 8
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Sık sık görülmesinin değişik nedenleri olabilir. Birincisi kişinin vicdan azabı duyduğu bazı şeylerin olduğundan dolayı denilmiştir. Diğer bir açıklaması ise, çok sık düşünmekten dolayı görülebilir. Yinede olumsuz bir anlamı yoktur için rahat olsun. Ona bol bol dua et, kabrini ziyaret ve eğer imkanın varsa zaman zaman ruhu için sadakalar verebilirsin. Allah rahmet etsin.


 10. 9
  Ümmüsultan Üye
  Ümmüsultan
  Üye

  Üye No: 114413
  Mesaj Sayısı: 1
  Tecrübe Puanı: 1

  Merhabalar, ümran ben bekarım. Rüyamda köydeki evdeydik herkes vardı sohbet ediyordu güzeldi ortam hatta kardesim de vardı (suan asker) sonra ben o sırada rahmetli babaannemi gördüm ama sadece ben gördüm digerleri göremedi bana görünüyordu sadece güldü. Güzeldi gözleri yüzü gülüyordu yeni giysileri vardı.cok güzel genc gibiydi sonra kayboldu. Tam bütün detayları hatırlamıyorum ama bi kisminda da okudugum kitabım vardı elinde içini acrım arasında 2 tane 5 liralık para vardı sonra cantamı actım orda da 2 5lik vardı. Bir yerde de anneme beni hiç dinlemedin anlamadın diye kızdım. Lütfen yorumlar mısınız rüya


 11. 10
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhabalar. Allah rahmet eylesin. Rüyan hayırlıdır. Beklediğin bir sevinçli haber almak anlamındadır. Ayrıca ölmüş babaanne görmek, onunla ilgili bir vicdan azabına da işaret eder. Allah'tan hayırlısını dilemek en güzelidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 12. 11
  Cansın Üye
  Cansın
  Üye

  Üye No: 114281
  Mesaj Sayısı: 2
  Tecrübe Puanı: 1

  Merhaba Efendim.Bir rüya gördüm ve sabah ezaniyla birlikte uyandım. Rüyamda gece annem kardesim ben ve bikac kişi kaybolmuş bir çocuğu arıyoruz. Bizimle beraber arayan kisilerde 4 gün önce çocuklarını kaybetti. Aradıgımız da oydu zaten. Sonra eve girmeye çalışırken gerçek hayatta ölmüş babannem çıkıyor karşıma ve bana seni de bekliyorum diyo. Daha sonra da cine dönüştü. O an da sabah ezaniyla uyandim. Lütfen ruyami yorumlayiniz. Ben panik atak hastasiyim. Bunu çok kafaya takarım hocam lütfen😢


 13. 12
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Bu rüyayı kafana takacak hiç bir olumsuz yönü yoktur. Ancak çok özel bir manası da yoktur. Çünkü henüz çocuklarını kaybeden bir olayın etkisinde olduğun için bu tamamen bir bilinçaltı olarak kabul edilir ve yorumlanmaz. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 14. 13
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Merhabalar rüyamda ben doğmadan önce ölen babaannemi gordum. babaannemin mezarını ziyarete gidiyorum fakat mezar mezarlıkta.değil de hastane yakınlarında ya da bahçesinde ve mezara gittiğimde babaannem kendi mezarının.üstünde kefenin içinde.yatıyor ve hic.çürümemiş herşey sapa sağlam. Ve ben bu durum.karşısında bağırmaya başlıyorum güvenlikleri çağırıyorum hic mi.girdiniz mezarın açıldığını falan diye ve orada uyanıyorum sanki toprak babaannemi kabul etmemiş gibiydi


 15. 14
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Allah rahmet eylesin. Bunun anlamı çok açıktır ve senin babaannen için bol bol dua etmen gerektiği anlamında tabir edilir. Bazende gören kimse için bir konuda yaşadığı vicdan azabı anlamında yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


Git 12 Son