Rüyada ikiz bebek görmek 5 üzerinden 4.33 | Toplam : 3 kişi
 1. 1
  eminee Üye
  eminee
  Üye

  Üye No: 111624
  Mesaj Sayısı: 18
  Tecrübe Puanı: 1

  Rüyada ikiz bebek görmek


  selamun aleyküm hocam ben bekar bır kızım.bugun rüyamda kucağımda ikiz bebeklerimin olduğunu gördüm aslında ıkız değiller ama ben ıcımden dıyorum kı ınsallah ikizdir biri kız bırı erkek olsa ne güzel olur dıyorum.bebeklerin ıkısıde kucağım da ıkısını de kokluyorum çok güzel kokuyorlardı.O an yanımda sözlümde vardı bebekler ıkımızden olmuş oluyordu.yorumlarsanız çok mutlu olurum hayırlı günler.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada ikiz bebek görmek


  Aleykum selam. Bu rüya gören kişiye iyiliklerin, güzelliklerin, bereketlerin ve dileklerin çifter şeklinde yani bol bol gelmesi manasındadır. Çok hayırlı ve çok bereketli manalarda yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  İstihare de ikiz bebek görmek


  Selamun aleykum. Ben erkek arkadaşımla evkikik kararı aldım. Hayırlı mı değil mi öğrenmek için istihareye yattım. Rüyamda kuzenim hastanede doğum yapmış ama bebekleri görmeye bir türlü gidemiyorum. Kuzenimin kocası beni kırmızı bir arabaya bindirdi. Araba çok hızlı gidiyor. Ben arabadan inmek istiyorum ve bir şekilde inmeyi başarıyorum. Arabadan inince bir yola çıkıyorum. Karşımda bir ev ve içinde genç bir kız var. Bana karşıdaki yemyeşil çimenlik alanı gösteriyor.orayı geçersem hedefime ulaşacağımı söylüyor. Geçmeye çalışıyorum ama her tarafta tuzaklar var. Bri kaç köpek var lakin bişey yapmıyorlar bana zincirlerle bağlı olduğunu görüyorum. Genç kız bana tüfek veriyor daha rahat geçmem için. Lakin nasıl olduğunu anlamadan kendimi hastane de buluyorum kuzenim doğum yapmış. Beklenmedik bir şekilde ikiz bebekleri olmuş. Ben çok şaşırıyorum. Bebekler beyaz tenli ve saçları baya açık sarı. Bana bakıyorlar beyaz bir çarşafa sarılmış bir şekilde. Cinsiyetlerini soruyorum biri kız biri erkek ve uyanıyorum. Çok kafam karıştı lütfen yardım edin


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada ikiz bebek görmek


  Aleykum selam. Öncelikle istişarelerin edilmiş olması gerekir. Yoksa bu açıdan ciddi adım atmadan istihare yapmanın bir manası olmaz. Rüyan bir yorum olarak, çok zor ve sıkıntılı bir dönemden sonra ulaşacağın mutluluğa işarettir. İstihare açısından ise eğer kalbin rahat etmemiş ise bir daha tekrar etmeni tavsiye ederiz.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda kendimi evlenmiş ve hamile gördüm ailemin evindeyim anneme karnımı açıp bebeği hissetsin diye karnımı elletiyorum sonra karnı kapatıp babam elletiyorum karnımı bebeği hissetsin diye sonra yüzlerine bakıyorum o kadar güzel gülüyorlardı annemle babam ağzı kulaklarına varıyor ikisininde daha sonra hastaneye gidiyoruz ben 1 tane bebek beklerken ikiz olduğunu öğreniyorum işte düşünüyorum nasıl bakıcam edicem diye daha sonra doğum yapıyorum şuanda konuştuğum adamı görüyorum rüyamda bebekler doğmuş emzirirken yanimda bebekleri seviyordu daha sonra konuştuğum adamın evine gidiyorum ev kalabalık onun annesi babası benim annem babam falan var daha sonrada konuştuğum adamla birlikte yatak odasına gidiyoruz bebekler de orda ve ben soruyorum işte iki çocuk var nasıl bakabiliriz diye konuşurken bi anda uyandım ve rüyanın etkisinde çok kaldım bu rüyamı yorumlar mısınız lütfen ve hayra vesile midir


 7. 6
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  İkiz bebek iki durum arasında kalmak anlamına gelir. Genel olarak karar vermek zorunda hissedeceğin iki olayla karşılaşman ve birini seçmek durumunda kalmana işarettir. Hakkında hayırlı olabilecek en iyi olanı seçmeye çalışacaksın. Çaresizlik içinde hissedeceğin bu durumu Allah'ın hoşnut olacağını düşüneceğin seçeneği seçebileceksin. Hakkıyla bilen bir tek Allah'tır.