Rüyada haber almak 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
 1. 1
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada haber almak


  Kardeşim rüyasında benim öldüğümün haberini almış yani kimden nerden nasıl aldığını bilmiyorum ama anneme benim öldüğümü söylemiş annemde öyle deme kızım öyle şey olmaz demiş
  Hem haber aldığını varsayarak hemde haber aldığını varsaymayarak rüyayı yorumlar mısınız özel bir tabiri var mıdır

  İlgili Yazılar

 2. 2
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada haber almak


  Rüyada ölüm haberi almak iyi olarak yorumlanmaz. Rüya sahibinin hiç memnun olmayacağı haberler alacağına, canının sıkılacağına ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine tabir edilir. Daha isabetli bir yorum ise ancak gören kimseye özel yapılırsa mümkün olabilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada haber almak


  Hocam kusuruma bakmayın anlayamadım rüya sahibi derken kız kardeşim için mi geçerli yoksa benim için mi geçerli bunu size zahmet söylersiniz çok güzel olur.
  Allah Razı Olsun.


 4. Reklam

 5. 4
  ACİLSERVİS Admin
  ACİLSERVİS
  Admin

  Üye No: 1
  Mesaj Sayısı: 3,672
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada haber almak


  Zaten yazılmış. Cevapta rüya sahibi (gören kişi) yazıyor.


 6. 5
  mustafaharput Üye
  mustafaharput
  Üye

  Üye No: 120335
  Mesaj Sayısı: 10
  Tecrübe Puanı: 1

  bu sabaha doğru rüyamda gavsı sani şeyh abdülbaki hazretlerini ziyarete gitmiştim. camideydi , kendisiyle görüşmek istedim birazdan alacaz dediler. sonra beni çağıran kimse bi yere gitti ve şeyhin yanında da fazla kimse yoktu, yanına gittim elini öptüm ve bana anlamadığım bi şekilde dua etti tabi arapça ve türkçe değildi farklı ve anlamadığım bi şekildeydi bu dua, sonra bana eğilip sarıldı ve peygamber efendimiz (s.a.v) seni çok seviyor ve sen gönlünden geçen biri ile evleneceksin dedi ama ismini vermedi. sonra yanından kalktım arka tarafa geçtim orda masalar vardı annem de ordaydı ve yanımızda bi buzdolabını bir sürü kutuda dondurma ve pastalar vardı. tabir ederseniz sevinirim.


 7. 6
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Dünya ve ahiret hayatını tesis etmen olanağı gerçekleşecek. İmani noktada bulunacağın hayırlı yollar hem dünyanı güzel yaşamanı sağlarken hem de ahiretini kurtarmaya çalışacaksın. Örnek bir insan, ilim peşinde koşan, insanlara ve kendine hayırlı işler yapmayı kendine hedef edinmiş kararlar alacak ve uygulamaya koyulacaksın. Bekar kimseler için evlilik ile ilgili gerçekte de aynıdır. Yanı hayırlı bir izdivaç gerçekleştireceğini gösterir. Allah en iyisini bilendir tabi.