Rüyada İş Sahibi Olduğunu Görmek 5 üzerinden | Toplam : 0 kişi
 1. 1
  sadkacarr Üye
  sadkacarr
  Üye

  Üye No: 122368
  Mesaj Sayısı: 1
  Tecrübe Puanı: 1

  Rüyada İş Sahibi Olduğunu Görmek


  Öncelikle kendimi tanıtayım. Ben askere gideceğim babamla abim ortak iş sahibi inşaat malzemesi yem gübre nakliyat vs. Benimde askerden geldikten sonra burada kalmamı bu işte onlarla çalışmamı istiyorlar fakat ben bunu istemiyorum başkasının yanında düşük maaşla daha zor yaşarım belki ama daha huzurlu hissedeceğimi düşünüyorum. Gelelim gördüğüm rüyaya. Öncelikle ortam iş vs çok farklıydı yani bi petrol istasyonu sahibiydik ve oraya lpg saati bağlatmıştık ben baya bi şaşkınlık içerisinde hâlâ oranın nasıl bizim olduğunu ve işlerimizin nasıl bu kadar iyi olduğunu anlayamıyordum ama şaşkın ve anlamsız bakışkarım kadarda mutluydum hatırladığım bu kadar yorumlar mısınız

  Öncelikle kendimi tanıtayım. 21 yaşındayım kasımda askere gideceğim babamla abimin dedemden kalan ve üstüne koyarak çalıştıkları iş var yani inşaat malzemesi yem gübre kömür nakliyat vs. işi yapıyorlar ve banada sürekli askerden geldikten sonra birlikte çalışalım yanımızda ol başkasının işinde çalışma yurtdışına gitme rahatın olmaz vs. diyorlar ama benim düşüncem bu yönde değil ben ya yurtdışına gitmeyi yada başka bir işte eleman olarak çalışmayı düşünüyorum rahatım olmasa param az olsa bile huzurumun daha fazla olacağı düşüncesindeyim. Gelelim rüyaya. ben rüyamda bi petrol ofisindeyim orası bizimmiş ve oranın gelişmesi için çalışıyoruz ilk baktığımda abimler petrola lpg saati taktırmışlar bi şaşkınlıkla düşünüyordum nasıl buranın sahibi olduk diye ama o şaşkınlık kadarda mutluydum. Rüyamda hatırladığım kısım bu kadar rica etsem yorumlar mısınız?

  İlgili Yazılar

 2. 2
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada İş Sahibi Olduğunu Görmek


  Hayırlı günler. Gördüğün rüyaya göre Allah niyetine ve isteğine uyacak hayırlı yollar nasip edeceği yönündedir. Hakkında çok hayırlı bir rüya olmakla birlikte iş ve özel hayatın ile ilgili mutluluğuna mutluluk ve huzur katacak yeni gelişmelerin olacağına ve bunun senin için müjde niteliği taşıyacağına delalet etmektedir. Her daim dua ederek Allah'tan dilemelisin. Hakkında neyin iyi olabileceğini ve gerçekleştirecek olan bir tek O'dur. Allah doğrusunu bilir.