Anasayfa
8 Haziran 2021, 16:52
admin
Yönetici


Rüya Tabirleri Yorumları ve Anlamları

Kayıtsız Üye
Selamun aleyküm hayırlı günler.
Rüyamda daha önceden aşık olduğum ve daha sonrasında beni reddeden kızı gördüm.
Bir oteldeydim ve 4 5 sene önceki arkadaşlarım onu takip ediyordu benim de yanımda şu anda çok yakın olduğum arkadaşım vardı. Daha sonra kızı köşeye çekip taciz ettiler. Ben müdahale etmek istedim ama arkadaşım bana engel oldu o kız için kendini yakma dedi. Bunu 2 kere gördüm. Yorumlarsanız sevinirim 🙂


arifselim
Aleykum selam kardeşim. Bu şekilde bir rüya gören kimse için önemli ve ciddi olaylara karşı olan ilgisine alamet eder. Yani bu kişi önemli olaylara karşı duyarsız olup olmadığına yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.
Kayıtsız Üye
Selamın aleykum Hocam ben bu gün rüyamda soyunumuş ve banyoya giriyorum banyonun giderinden su geriye Geliyor içinden bir çocuk çıktı aldım elimde canlandı baktım erkek ti Ev halkı banyoya girdi Beni çıplak gördüler çocuğu aldılar ben diyorum çocuk bizim olsun görümcem Kabul etmiyor gerisini de hatırlamıyorum…
Yorumlarsanız sevinirim Teşekkürler


arifselim
Aleykum selam bu hayırlı ve güzel anlamı olan bir rüyadır. Rüya sahibinin hayallerine ve istediği şeylere kavuşturacak çok güzel ve verimli bir döneme girdiğine yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
merhaba ben istişare yaptım eşimin ailesi ile ilgili beni onlardan uzaklastirir Allahim diye birde kan davası var onların sonu hayirlimi diye hece iyi rüya görmedim eşimden ayriliyrdum sanki goruncemi gördüm bide rezil olmuş dile dusmustu
arifselim
Merhaba. Bir şey olmasını dilemek için istihare değil, hacet namazı kılınır. Ama hacet namazı ancak helal olan şeyler için yapılabilir buna dikkat etmek gerekir. Bu namazla yani istihare ile ancak bir şey konusunda kararsız kalınca Allah’tan bir işaret dilemek için kılınır.


Kayıtsız Üye
Rüyamda geçen sene hoşlandığım bir erkeği gördüm. -ve bu hoşlanmanın sonu benim için iyi olmadı. Üzülen ben oldum- Aynı ortamdaymışız fakat farklı odalardaymışız. O, yan odadayken beni gördü. Bende onu gördüm fakat yüz vermedim. Sonra o yavaş adımlarla odaya girdi ama bana bakmadı. Üzerinde mavi-kısa ceket, beyaz tişört ve pantolondan vardı.
arifselim
Bu şekilde görülen rüyalar genellikle geçmişten kalan ve hala acıyla devam eden ve kapanmayan yaralara alamet eder. Bu rüyalardan Allah’a sığınmak gerekir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Rüya Tabiri Yorumları ve Anlamları

Kayıtsız Üye
Rüyamda dışarıdayım. Karlı bi hava vardı. Kar yağıyordu ve etraf karlıydı. Hava da karanlıktı. Elimde 3 tane kart vardı. Ben üçüne de rüyamı yazmışım ve birine yorum yapılmış. Yorum şu: Geçen yıl yaşadığın bu sıkıntı, kış ayına kadar sürecek. Sonra bu yorumu, bir adam sesli bir şekilde söylüyordu. -kartlar kırmızı, yeşil renklerini barındırıyordu-
arifselim
Allah’ın izniyle seni önünde bekleyen güzel ve hayırlı bir döneme işaret eder. Şunu bilmek gerekir; ne görülürse görülsün rüyalar asla kesin ve garanti değildir. Bunlar hayırla yorumlanmalı ve güzel dilekler dilenmelidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Rüyamda eşimle aynı mezardayız kayın validem geliyor mezarın etrafını kürekle düzeltiyor birden alevler çıkıyor kapatmaya çalışıyorlar ama bi ordan bi ordan çıkıyor ve biz bunların hepsini görüyoruz eşim ben bakım gelin diyor gidiyor bende uyuyorum.
arifselim
Bu rüyadaki mezar yaşanılan ev anlamındadır. Kayınvalide ise ondan göreceğiniz yardım, destek ve iyilikler olarak yorumlanır. Yuvanızın etrafında olabilecek fitne ve günahlara karşı dikkat etmelisiniz. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Rüyamda bahçe gibi boş bir yer vardı orda yeni taşıltığım bir çocuğa matematik sorusu soruyordum sonra ayakkabım ı ayağımdan çıkartmıştım o da ayağıma birşey batmasın diye beni kucağına aldı sonra beni hızla ayakkabımın olduğu yere götürdü ama beni götürürken kendi etrafında hızlıca döndü ve ben çok eğlendim mutluydum sonra evime gittim ve evde karga gördüm peşime takılmış ve beni o kişiden kısanmış bana onunla bidaha görüşmeyeceksin diyordu sonra odama girmeye çalıştı bende onu odanın dışına çıkardım o an elimi ısırdı çok acımadı sonra televizyonda şarkı açıktı o da evin içinde oynadı
arifselim
Bu rüya mutluluğuna engel olmaya çalışan ve seni rahatsız eden gizli bir düşmana veya yakın çevreden birisi olduğuna işaret eder. Bu rüya senin halinin rüyaya adeta bir yansıması şeklindedir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamın aleyküm hocam ben ablamın görmüş olduğu rüyayı yorumlatmak istiyorum ablamın kayınpederi 40 gün evvel rahmetli oldu ablam rüyasında ablamın evine 4 tane ekmek getirdiğini yere oturarak daha evvelden memleketten getirip hepsine dağıttığı peynirle birlikte yediğini.
Bir başka rüyasında da pide ekmeği getirdiğini ekmeğin ortasının delik olduğunu ve ablamın kaynanasının yani karısının kafasına attığını görüyor..
Ablam ekmekten yemediğini sadece evine getirdiğini görüyor…
İnternette baktığını ve kişinin ölümüne işaret olduğunu okumuş korkuyor hocam yorumlarsanız sevinirim..
ALLAH razı olsun


arifselim
Aleykum selam. Allah rahmet eylesin. Tam aksine bu rüya vefat eden kişi vesilesi ile bir çok hayırlara işaret eder. Çünkü ekmek rüyada nimet ve rızık demektir. Eğer yapılmasını istediği bir vasiyeti varsa onu mutlaka yerine getirmelerine tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamun aleykum hocam rüyamda kız arkadasımın benden cocugu oluyodu hastanede ben yanına giddim cocuguma baktım sarısin di ve uyandım anlamı nedir acaba


arifselim
Aleykum selam. Bu rüya tüm olumsuzluklara rağmen güzel ve mutlu başlangıçlar yapılması manasındadır. Çocuk sahibi olmak ve çocuğun güzel olması daima güzel ve hayırla yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Merhabalar ben rüyamda bir dolmuştayım bir çok insan vardı kimseyi tanımıyorum sonra kaza oluyor kazanın nasıl oldugu bilmiyorum ama herkes dışarı savruluyor dolmuşta sadece ben varım ama dolmuş dik bir durumda tepeye çıkıp aşşagıya bakıyorum ve dolmuş yere düşüyor o an yandıgımı ve çok derinden bir acı hissettim ama buna rağmen ölmedim dolmuşta sadece canlı ben çıktım normalde kolay kolay rüya görmen yani hatırlamam ama bu rüya beni çok etkiledi anlamını açıklarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.


arifselim
Merhabalar. Rüyasında trafik kazası geçirmek genellikle gerçek hayatta insanın bir tehlike geçirerek kurtulmasına yani kıl payı tehlikeyi atlatmak manasında yorumlanır. Allah’a havale ederek hayırlısını dilemek gerekir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Merhaba. Rüyamda sınıfımdayım ve aklımdaki kisiyle yan yana oturuyorum. Önündekilerle sohbet ediyordu. Bende çenemi onun omzuna yasladım. O da bana baktı. Konuşmaya başladık. ‘Senin gözlerin ne renk? Kahverengi desem değil, yeşil desem… İkisinin arasında bi renk galiba’ dedim. O da ‘yeşil’ dedi. Ya senin diye sordu. Bende ‘siyah’ dedim. ‘Siyah diye bi göz rengi yok’ dedi. ‘Koyu kahve o zaman’ dedim


arifselim
Merhaba. Bu şekilde görülen rüyalar güzel ve sevindirici rüyalardır. Ancak bu rüyaların özel bir yorumları olmaz. bunlar genellikle bilinçaltına yerleşen ve rüyalara yansıyan şeyler olarak yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
İstihare namazına yattım ilk defa bundan 1 yıl önce 4 senedir sevdiğim çocuk adına o zaman sevgili degildik ve rüyamda sihirli parıltılarla bembeyaz bir at oluşuyor ve atın üzerinde aynı şekilde bir insan oluşuyor o da bembeyaz ve parlıyor bu rüya aklımdan hiç çıkmıyor ve şuan o çocukla ciddi bir ilişkim var


arifselim
Evlilik için istihare yapmadan önce evlilik için adımlar atılmalıdır. Örneğin bu kişinin uygun olup olmadığı hakkında araştırma yapılmalı ve bilen kimselere danışılmalıdır. Bütün bunlara rağmen kararsız kalırsa işte o zaman istihare yapabilirsin. Yoksa bunlar olmadan yada zaten evlilik için bir sorun görünmeyen durumlarda istihare yapmanın bir anlamı da yoktur. Gördüğün rüyan ise istihare için olumlu ve güzel bir rüyadır.


Kayıtsız Üye
Merhabalar. Dün istihare duasını okudum. Niyetimi edip benim için hayırlı mı hayırsız mı, olup olmayacağını sordum. Niyetim sevdiğim kişiyle ilgili. Rüyam net değildi fakat iki rengi hatırlıyorum. Lacivert ve kırmızı. Laciverti nerede gördüm hatırlamıyorum ama kırmızı tükenmez kalemimle kitapta gördüklerime tik atıyordm.


arifselim
Merhabalar. İstihareden önce istişare edilmesi gerekir ve istihare en son yapılacak bir şey olduğunu unutmamalısın. Ayrıca istihare rüyasından bir işaret alabilmek için mutlaka rüyanın çok açık olması gerekir. Bu rüyandan bir işaret alınamaz. Eğer için rahat etmemişse tekrar yapabilirsin.


Kayıtsız Üye
Selamün aleyküm. Rüyamda küçük bi çocuğun peşinden gidiyorum ama sürekli gözden kayboluyor insanların arasında başka bir tarafa dönüyorum görüyorum yanına gidiyorum yine gözden kaçırıyorum arkası sürekli dönük başında şapkası olan küçük bi çocuk. Hava güneşli etrafta bol bol yeşillik var çocuğun yanına bi türlü gidemedim en son bi bahçenin ortasına geçip Rabbena dualarını okuyorum. Ayrıyeten aynı gün içinde rüyamda Fatiha suresinin ardına İhlas surelerini okuduğumu gördüm gözümü açtığımda son kalan ihlas suresini devam ettirdiğimi farkettim. Yorumlar mısınız hocam Allah razı olsun.


arifselim
Aleykum selam. Bu şekilde rüyasında bir çocuğu kovalamak, gerçek hayatta faydasız ilim öğrenmeye, bilgisiz kişilerin arkasından gitmeye, boş işlerin peşinden koşmaya tabir edilir. Ancak sonu hayırlı olacak şekilde ders almaya ve kendine çeki düzen vermek manasında yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamunaleykum Rüyada domuza taş attım ve birisi bana domuza karışma sana saldırır dedi ve ben bir daha attım ve domuza doğru koştum domuz ve domuz aniden dönerek beni kovaladı


arifselim
Aleykum selam. Rüyada görülen domuz, kişiye çok zararlı bir düşmana işaret eder. Senin taş atman o düşmanı rahatsız ederek kendine zarar vermene neden olacak bazı durumlara alamet eder. Bundan bir ders çıkarabilirsin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
S. A. Rüyamda sevipte kavuşamadığım kızla evli olup çocuğumuz olacağını gördüm, bir birbirimize bakıp gülümsediğimizi gördüm kısa bir rüyaydı ama çok etkilendim, ama bu kız realde beni sevmediğini söylüyor, yorumlarsanız çok sevinirim


arifselim
Aleykum selam. Bu rüya etkilendiğin bir şeye, unutulamayan birine ve kapanmayan geçmeyen bazı acılara tabir edilir. Bu rüyalar çoğunlukla psikolojik açıdan değerlendirilen rüyalardır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamın aleyküm hocam ben bugün rüyamda boşanmak üzere olduğum eşimi gördüm başka bir yerde oturuyoruz yanımdakileri tanımıyorum ve orda ağlıyorum sonra düğünün ortasında mıyım yoksa televizyonda mi izliyorum tam hatırlamıyorum halay çekiyorlar ve eşim de takım elbise li ve gayette gülerek halay çekiyor bu kadar…


arifselim
Aleykum selam. İlk rüyanın yorumu, eskiden kalan ve halen kapanmayan ve unutulmayan şeylere delalet eder. Bazende bu rüya mutluluğunun önündeki bazı engeller manasındadır.

Diğer rüyanın ise, eğer eşiyle barışma ihtimalin varsa bu tekrar barışmaya işarettir. Ayrıca bunun dışında ise kişinin yaşadığı günlük sıkıntılarından kurtulmasına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamın aleyküm hocam bugün rüyamda boşanmak üzere olduğum eşimin ailesi tümüyle bizim evsahibine geliyordu abdest aldım elimde çoraplarım camın karşısındayım onlar geldi hepsi sonra bir baktım kapı açık ve ortanca kaynım içeri girdi şaşırdım oturdu konuştuk abi bunların yaptıkları nedr dedim oda ne diyeyim ki dedi sonra bir baktım yerde sofra büyük kaynım ve kaynanam yanında içeri girdim toplamaya kaynanam kolumdan tutup akıllı ol bir şey söyleme dedi ben de kızgınım kaynımla tartışmaya başladık kaynım gülüyordu bana da laf sayıyordu ben de cevabını veriyordum büyük kaynım ve kaynanam yıktı yuvayı hocam ben onları Rabbime havale ediyorum o bilir ne yapacağını….
Yorumunuz için çok teşekkür ederim


arifselim
Aleykum selam. Allah sıkıntılarını gidersin. Evet şüphesiz Allah adalet sahibidir. Bu rüyan, yaşadığın olayların, sıkıntıların adeta rüyana bir yansımasıdır. Olumlu veya olumsuz bir özel yorumu yoktur. En doğrusu Allah’a havale et ve ondan hayırlısını ise. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selâmün aleyküm
Ben rüyamda hz yusuf dizisini gördüm. Zindan da kolelerle birlikte idi hz yusuf rüyamda 3 defa Öleceksin dedi sonra zindan boşaldı herkes dışarı çıktı acaba bu rüya neye işaret


arifselim
Aleykum selam kardeşim. Yusuf aleyhisselamı görmek bedenen ve ruhen güzellik anlamındadır. Hakkı ve gerçeği görmeye ve kalbinin mutmain olmasına tabir edilir. Bu rüya temizlik ve manevi sağlamlık anlamındadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Bir dağın tepesine çıktım ,otobüs şoförü çoğunluğu erkek yolcular vardı,içlerinde sevdiğim adam vardı önce beni farketmedi ,başım açık önlerinden geçerken dikkatle baktığını gördüm,senin yüzünden açıldım der gibi ona baktım içimde ona karşı hem büyük öfke,hemde tamiri mümkün olmayan kırıklık vardı,onu önemsemediğimi,benim için bir şey ifade etmediğini göstermekti tüm amacım
(Gerçektede öyle zaten)
Bir an kendimi annem ile birlikte çok ağaçlı bir evin bahçesinde abdest almaya çalışırken buldum,yerler çamurluydu lakin berrak temiz ve tadı güzel sular vardı bir kaç kabta,o sularda annemle biraz zorlanarak abdestimizi aldık ama ayaklarımızı bir leğene birikmiş biraz bulanık,içine ağaçlardan yeşil,kahverengi yapraklar dökülmüş yağmur suyunda yıkadık
Çamurlu bahçede annemin namaza durduğunu ve secde ettiğini,bende aynı yerde namaz kılmak için hazırlandığımı gördüm

Rabbim rüyanın hayrını bana nasip et,şerrinden sana sığınıyorum…
Amin


arifselim
Allah rüyanı mübarek eylesin. Görmüş olduğun otobüs ile dağın tepesine çıkmak hayat akışı içerisindeki değişikliklere ve yeniliklere işaret eder. Aynı zamanda günah işlendiğine ve buna vesile olan şeyi terkedeceğine işarettir. Abdest alma bölümü ise çok temiz ve çok iyi işlere bazı haram ve yanlışların bulaşması anlamındadır. Genel olarak çok hayırlı ve ders alınması gereken bir rüyadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
hayırlı günler hocam.. rüyamda bir koyun sürüsü gördüm peşine takıldım biri kaldı onu biraz yeşillikle besledim .bulunduğum yerde küçük bir akarsu vardı besledikten sonra karşıya geçmek istedim ..geçerken ayağımı bastığım yer ıslaktı ,ayağım çamur oldu. karşıya geçtim ayağımı temizlemek için küçük küçük su birikintisi vardı. onunla temizledim yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler…


arifselim
Hayırlı günler. Bu rüya bekar bir erkek için çok hayırlı ve saliha bir eş anlamındadır. Kurulacak olan mutlu bir yuvanın adeta bir işaretidir. Hem kadın hemde erkekler içinse saliha bir kız evladına sahip olmaya veya hayırlı bir kimseni olmasına yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Kayıtsız Üye
Hocam rüyamda eve hırsız girmiş ben odamda yatıyodum sonra uyandım rüyamda telefon etmeye çalışıyodum ama edemedim balkona koştum bağırcaktım hırsız geldi uyandım ve çok etkisinde kaldım uyuyamıyorum


arifselim
Rüyada evine hırsız girdiğini görmek, kendisine yakın olan, çok güvendiği ve saygı duyduğu birisinden üzücü bir hareket görmesine ve bunun etkisinde uzun süre kalmasına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamın aleyküm hocam bugün rüyamda orta okul öğretmeninimi gördüm bana gel okula diyor ben de gidiyorum sonra benimle yalnız kalmaya çalışıyor herkes çıktıktan sonra bana sarıldı ve beni seviyor musun dedi ben öperek hemde okadar çok seviyorum ki dedim onun da gözlerinin içi güldü resmen sonra sordum neden boşandın diye oda karım istedi dedi sonra başka bir yerde annem var yanımda başkalarıda var abim biraz uzağımda elimde sigara içiyorum kimseden saklamadan ayriyeten de sandık gördüm içinde kıyafetler var yengem benden alıyor sonra alamıyor bırakıyor.. bu kadar hocam…
Hocam şu anda eşimle boşanıyoruz yarın bitiyor…
Yorumunuz için çok teşekkürler


arifselim
Aleykum selam. Bu rüya gelecekle ilgili olarak doğru kararlar almaya, çevresinden destek görmeye ve işlerinin yolunda yürümesi ile sıkıntı çekmemesine tabir edilir. Allah’tan daima hayırlısını dilemelisin. Şüphesiz herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamun aleyküm
Bir kaç yıl önce görülmüş olan rüya yorumlanır mı ?
Bilmiyorum,o vakitler kız kardeşime anlatmış kendim yorumlamıştım lakin sık sık aklıma geliyor kimseye anlatmamıştım,benim için çok önem arzeden iki rüyamdan birini sizin de doğru ve hayra yoracağınıza inanarak anlatmak istiyorum.

2013 Abdülkadir mollanın şehadetinden bir gün önceydi
O vakitler halı dokuma kırmızı seccademin üzerinde,yüzüm kıbleye dönük, rahlemide alır her fırsatta Risale-iNur okurdum,bu şekilde kendimi medresede gibi hisseder,muhteşem huşu duyardım.
Rabbime içtenlikle gizli dua ediyordum ve halada duamdır,sevdiğim insanı bana helal etsin,onu dünya ve ahirette kaderime yazsın.

Hakkınızı helal edin hocam şimdi rüyamı anlatıyorum.

Aynı şekilde hatta o günkü aynı sayfayı okuyordum,sevdiğim kişi elinde hiç açılmamış bir top kefen,arasında gelinlik olduğunu düşündüğüm,hissettiğim beyaz tül,gülümseyerek içeri girdi “bunları sana hediye getirdim ” dedi,bende hiç kendimi bozmadan büyük bir sevinç ve tebessümle sağ elimi uzattım,sağ taraf yanıma bıraktım,kitabımı okumaya devam ettim,oda iki rekat namaz kılacağım dedi kıbleye doğru yönelip namaza durdu,bende onu seyre dalmıştım

Allah’a zor,güç,imkansız yoktur “kün feyekün ”
Rüyam size,siz Allah’a emanetsiniz


arifselim
Aleykum selam kardeşim. Geçmişte görülen rüyalarda yorumlanabilir lakin en isabetli yorum zamanında yapılan yorumdur.

Rüya yorumcuları kefeni aynı zamanda gelinlik olarak da yorumlamışlardır. Rüyan evlilikle ilgili olarak atılacak adımlara ve çok az kişiye nasip olacak birisi ile evlenilmesine alamet eder. Bir diğer yorumu ise hak yolunu terk etmeyen, namazında, niyazında, edebiyle yaşayan, harama göz dikmeyen, namuslu kişi olmak manasında tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır. Sende Allah’a emanet ol.


Kayıtsız Üye
Merhaba ben rüyamda sozlumle büyük bir kapıdan geçtim hemen denizle birlesti deniz baya yükselmişti ve çok berraktı ayaklarimiz falan ıslandı yorumlayabilir misiniz şimdiden teşekkür ederim


arifselim
Merhaba. Manevi açıdan güçlenmeye, dünyevi işlerinin de yoluna girmesine alamet eder. Bir diğer rüya tabirine göre denizde ayakların ıslanması ise sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Ayse61
Hocam selamun aleyküm rüyamda hastane gibi bir yerdeyiz benim kalbim ağrıyor biranda nefes almakta zorlanıyorum ve doktor çağırıyorlar doktor kalbi şişmiş diyor kalbime iyice basınç oluyor biranda doktor bıçakla kalbimi açıyor kalp ameliyatı yapıyor bana ama o acıyı hissediyorum sonra uyandım hocam


arifselim
Aleykum selam. Hayatındaki olumsuzlukları bertaraf etmeye ve küçük pürüzler çıksa da kişinin hayal ettiği yaşama kavuşacağına, sabırlı ve çalışkan olmaya devam ederek planlara uymak gerektiğine tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamın aleyküm hocam ben bugün rüyamda eski eşimi gördüm daha dün kesin olarak bitti boşandık. Rüyamda eşim çıplak sadece baksır var üstünde bana sarıldı ve öpmeye başladı Cinsel organının büyüdüğünü gördüm sonra babamın evinde oturuyorum camdan dışarı bakıyorum kar yağdığını gördüm sanki yağmurla karışık gibi sulu yağıyordu ardından yerde yatak var kız yeğenim uzanmış üzerine yanına uzandım yatak sanki araba gibi vitesi gaz pedalı falan var yatağı ileri geri sürüyorum…
HAYIRLI CUMALAR hocam yorumunuz için çok teşekkür ederim


arifselim
Aleykum selam. Bu hayırlara alamet eden bir rüyadır. Rüya sahibinin sıkıntılarının geçmesine, başarılı olmaya ve hayırlı bir döneme alamet eder. Daima Allah’tan hayırlısını dilemek gerekir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Hayırlı günler hocam… Dün gece rüyamda kuzenime kazak alıyoruz, bir sürü yazlık kışlık üst kıyafeti var, tek tek bakıyoruz iki tane deniyor, biri beyaz diğeri kahverengi.. Ben kahverengi daha hoş bunu al diyorum ama deneyince beyaz kazağın daha çok yakıştığınna karar veriyoruz. Rüyamı yorumlarsaniz sevinirim teşekkürler ??


arifselim
Hayırlı günler. Rüyada kazak almak genellikle arkadaş çevresinde bulunmak ve verilmemesi gereken sırlarını onlarla paylaşmak manasında tabir edilir. Bazende kısa sürecek olan sıkıntılar yaşamaya işaret eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Hayırlı günler. Rüyam da düğün için sanırım köye gidiyorum yürüdüğüm yol üzerinde bi ağacın yanında duruyorum meyvelerini toplayacak oluyorum sonra vazgeciyorum yürümeye devam ediyorum sonra bi taş köprü var direk eve çıkıyor ucu o taş köprüden geçiyorum dedem karşılıyor beni ama şuanki halindan daha genç ve dinç sarılıyor beni seviyor niye geldiniz düğün mü var diye soruyor odanın birinden annem de çıkıyor ama annem benden sonra yola çıkmış benden önce varmış oraya şaşırıyorum. Lütfen rüyamı yorumlarmısınız. Teşekkür ederim şimdiden.


arifselim
Hayırlı günler. Bu rüya güzel gelişmelere neşelenmeye ve keyiflenmeye vesile olacak olaylar yaşamaya, müjdeli haberler almaya tabir edilir. Bazende bu rüya çok istediği bir planını gerçekleştirmeye işaret eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
S a değerli hocalar ben rüyamda eşimle kavga ediyorum ve eşimle bir türlü orta yolu bulamıyoruz ve sonunda ben bir yeşil renkte elbise giyiniyorum düğün için başımda esarp var sonra bu eşarbı biri açıyor yorumlar için sağolun


arifselim
Aleykum selam. er ne kadar hoş olmayan bir rüya gibi gelse de bu asıl olarak hayırlı bir rüyadır. Aile içerisinde meydana gelecek olan muhabbete tabir edilir. Ayrıca sıkıntılardan uzak bir hayata tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Ozlem.a
Rüyadamda azraili gördüm. Ben ondan kaçıyordum o beni takip ediyordu. Sonra yine uzaklaşmaya çalışırken karşıma çıktı. Karşı karşıya geldik. İlla beni alacaksın değil mi gibi bir şey geçti ama içimden. O da onayladı ama o da içinden konuştu. Hançeri yoktu. Sonra daha görünmedi. Bunun anlamı nedir? Bir şey aynı rüyada böyle kendisine bir şeylerin musallat olduğu bir kadın vardı ve beni etkisi altına almıştı. Sonra güçte olsa etkisinden kurtuldum kadının. Azrailde solunda görünmez şekilde oturuyordu. Sadece varlığını hissetmiştim. Yorumlarsanız sevinirim.


Kayıtsız Üye
Selamun aleykum hocam.
Rüyamda gece vaktiydi. Çift kişilik bir yatakta gerçekte tanıdığım bir adamla yatıyordum. Bu kişiyle konusuyorum ama sadece arkadaşım.Farkli sehirlerdeyiz zaten.Ya uyanık duruyorduk ya da uyuyorduk şuan hatırlayamıyorum.Sonra fark ettim ki ikimizde ciplagiz ama ciplakligimizi görmedim sadece hissettim. Üzerimizde pike vardı. Daha sonra bu kişinin cinsel organını gördüm sadece pikenin altından. Daha sonra uyandım. Yorumlar mısınız hocam çok ilginç bir rüya


arifselim
Aleykum selam. Evli yada bekar olduğunuzu belirtmeniz gerekir ki ona göre yorum yapabilelim. Maalesef bir çok kişi bir iki bilgi dahi vermeden rüyasını yorumlatmak istiyor. Bu rüyanın genel bir yorumu, uzun zamandır kişinin çektiği sıkıntılarından kurtulmasına delalet eder.


Kayıtsız Üye
Selamun Aleyküm Hocam.
Ben lise son sınıf öğrencisiyim. Bu sene sınavlara gireceğim.


arifselim
Aleykum selam. Rüyada gördüğün ilk olaylar yorumlanabilir ancak diğer kısmını ise biz yorumlamıyoruz çünkü bildiğimiz kadarıyla bunların özel bir manası olmaz. Bu rüya kişinin zorluklar karşısında sergileyeceği çabanın, fedakarlığın ve her türlü girişimin işaretidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Bu kategoride yer alan Evleneceğin kişiyi rüyada görmek için dua başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.


Bir Yorum Yazın.Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Rüya Tabirleri Yorumları ve Anlamları Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.