Rüyada seçim görmek 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
 1. 1
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada seçim görmek


  Rüyamda genel seçim yapılacakmış. Oy kullanmak için kayıt yaptırmak gerekiyormuş. Ben de bir kuruma gidiyorum büyük bir yer. Bilgisayar başında oturan bir çok görevli var. Oturduğum mahallenin ismi yazan tabelayı görüp oraya gidiyorum. Bir bayan bilgisayar başında. Seçim için kayıt yaptırmak istediğimi söylüyorum. Hangi mahallede oturduğumu soruyor ben de Atatürk mahallesi diyorum. Elimde kağıtlar var onlara bakıyor. Benim bu mahallede kaydımın bulunmadığını söylüyor. Şaşırıyorum biraz çünkü İzmir Atatürk mahallesinde oturuyorum. Bana kaydımın Selimiye mahallesinde olduğunu söylüyor. (Selimiye; benim evlenmeden önce yaşadığım memlektin bir mahallesi. Annemle o mahallede yaşıyorduk.) Bana Selimiye mahallesi kaydına bakan tarafı gösteriyor bakıyorum büyük bir tabelada Selimiye yazıyor. O tarafa doğru gidiyorum. Genç bir adama soruyorum o da ikinci katı gösteriyor orada diyor. Bakıyırum ikinci kata çıkabileceğim bir merdiven göremiyorum. Bana hemen şurdan dönün ve bu kapıdan çıkabilirdiniz diyor ve bana eşlik ediyor. Ama kapı yok sadece kapıda kalın grimsi bir perde vardı. Onu açıyorum ve içeri giriyorum. Sonra ikinci kata geliyorum. Orda birilerine soruyorum onlar da elleriyle bu tarafta diyorlar. Gerisini hatırlamıyorum ya bitti ya da uyandım. Teşekkürler.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,791
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada seçim kayıt başvurusu yaptırma


  Rüya sahibinin önemli bazı konularda yol ayırımında olduğuna, bir karar vereceğine ve atacağı adımlara dikkat etmesi gerektiğine işaret olarak tabir edilir. Bazı yorumculara göre belirsizliklere, karar verememeye ve arada kalmasına yorumlanır. Her halükarda Allah'tan hayırlısını dilemek gerekir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 3. 3
  Ozgekandemir4 Üye
  Ozgekandemir4
  Üye

  Üye No: 121515
  Mesaj Sayısı: 1
  Tecrübe Puanı: 1

  İstiharede seçim


  Bir arkadaşım benim için istihareye yattı ve şu şekilde görmüş fakat iyi mi kötü mü anlayamadım yardımcı olur musunuz '' Seçim varmış beni bi okula götürdüler arabayla Arabanın rengi kırmızıymış orda ben sadece imza attım bide muhtarlık seçimi olcak diyolar zarfın içinden düğün kağıdı gibi bişey çıktı resim baskılı bunuda kullan dediler kullanıp imza attım çıktım ordan ama karanlıktı gündüz değildi'' görülen rüya


 4. Reklam

 5. 4
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,422
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada seçim görmek


  Hayırlı günler. Gördüğün renkler olumluya işaret etmez. Tabiri ise hayatınla ilgili tercih yapmak istediklerinde yaşadığın zorluklar ve kararsızlığının göstergesidir. Bulunduğun içinden geçen düşüncelerinin yansımasıdır. Rüyanı kesinleştirecek olan işaret ise hislerdir. Güzel ve hoş duygularla uyanmışsan hayırlı olduğu anlaşılır. Allah doğrusunu bilendir.