1. 1
  İsrâ İsrâ
  İsrâ
  İsrâ

  Üye No: 59972
  Mesaj Sayısı: 617
  Tecrübe Puanı: 14
  Yer: Almanya

  Rüyada Sandık Görmek (imam nablusi)


  S ANDIK

  Sandık görmek, rüya sahibinin evine, hanımına ve dükkanına yorumlanır. Sandık görmek bekar kimse için evlenmeye, fakir için de zenginliğe yorumlanır.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  Hoca Moderatör
  Hoca
  Moderatör

  Üye No: 11
  Mesaj Sayısı: 14,854
  Tecrübe Puanı: 188

  Cevap: Rüya Tabiri: Rüyada Sandık Görmek (imam nablusi)


  RÜYADA SANDIK
  Sandık, nereden geldiği belli olmayan kısmettir. Rüyayı gören bekarsa, kısa zamanda evlenir. Rüyada türlü eşyayı sandığa yerleştiren kendine ev alacaktır.Rüyada içi dolu sandık görmek, zenginliğe işaret eder. Dolu bir sandık satmak veya başkasına vermek, gizli olayları ortaya çıkaracağına yorumlanır. başkalarına ait sandığını açmak, evlenemeyeceğinize yorumlanır. Boş sandık kıymetsiz şeylerle ilgilendiğinize, işaret eder. Kırık sandık, yakında gelecek güzel bir habere işarettir. Boyalı ve işlemeli sandık, çok güzel ve mutlu bir hayat yaşamaya işarettir. Demir sandık, yüksek makamlara yükselmeye işarettir. Tahta sandık, yakında bir evliliğe yorulur. Kapağı kapalı sandık, üzüntüye yorumlanır.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Sandık Görmek (imam nablusi)


  Hocam rüyamda annemle karşılıklı ayakta duruyoruz annem seneler önce elden çıkarmış olduğum çeyiz sandığım için kızım çeyiz sandığını bana versene diyor bende düşünüyorum evde odada duruyor diyorum şimdiden çok teşekkür ederim ALLAH RAZI OLSUN HOCAM


 4. Reklam

 5. 4
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Sandık Görmek (imam nablusi)


  Zorunlu fakat sonu umutlu ve mutlu olacak bir yola girme ihtimaline işaret etmektedir. Kendi tercihin olmasa da hakkında hayırlı olduğunu gösteren bir olay yaşayabilirsin. En iyisini bilen bir tek Allah'tır.


 6. 5
  Gülizar Elmas Misafir
  Misafir

  Selam aleyküm . Ben rüyamda kaynanam ve görümcelerimin gizlice sandığımı açıp ceyizime bakmışlar sanki hiç ellememişler gibi yerleştirmeye çalışmışlar . Ben sandığın kapağını açıp bakıyorum birilerinin sandığımı karıştırmış diyorum . Kaynanam ve gorumcelerim (birlikte yaşamıyoruz )onlar bu odada uyuyorlar onlar yapmış sandığın anahtarı yok (gerçek hayatta da yok ) gece yapmışlar bunu diyerek içimden geçiriyorum ve gidip kayinvalideme kızıyorum annem de orda ve hiçbir şey söylemiyor .kızarak evden cikiyorum komşuya gidiyorum . Komşuda ellerimi yıkıyorum lavabonun giderlerinden pislikleri görüyorum . Beni çağırıyorlar çağıran kızları tanımıyorum(rüyada tanıyorum güya )nasıl oluyorsa bir tepsi borekle evime gidiyorken uyandım . Yorumlarsanız sevinirim . Hayırlı günler


 7. 6
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Değer verilen bir işe veya çok önemli bir görev üstlenmeye sandığın içinin dolu olması kısmet ve şansının açık evindeki olumlu yanların olumsuz yanlardan çok daha fazla olduğuna ve bu bakımdan bahtının aydınlık karşına çıkacak olan zorluklara ise bu güçle karşı koyabildiğine işaret etmektedir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.


 8. 7
  Zek Üye
  Zek
  Üye

  Üye No: 123109
  Mesaj Sayısı: 11
  Tecrübe Puanı: 1
  Yaş: 22

  Rüyada İci Dolu Sandık Görmek

  Hocam hayırlı günler. Rüyamda Evde uyuyorum yanıma kuzenim geliyor halamın Kızı senin hazineyi buldum diyor birlikte bizim evin yanındaki incir ağacının oraya gidiyoruz bana bir kaç tane Demir parçası gösteriyor bende bunlar değil diyorum sonra o yanımdan gidiyor ben tek başıma evin arka tarafında arsa var bizim zeytinlik tarlayı sürülmüş görüyorum ve orada toprağın üstünde Mermerden veya başka bir şeyden de olabilir ama taş bir sandık görüyorum ve alıp içini açıyorum içinde altın götürüyorum yarısına kadar dolu altın kadehler felan var içinde alıp sandığı saklıyorum karşıma dedem çıkıyor ona söylüyorum bulduğumu , sonra babamı aramaya başlıyorum söylemek için evin önüne doğru yöneliyorum babamın bütün kardeşlerini görüyorum evin önünde ve rüyam bitiyor. ( Hocam bu rüyayı sabaha karşı gördüm heycanlı bir şekilde uyandım. Ben 21 yaşındayım bekarım. )


 9. 8
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 5,373
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Gerçek manada da mala sahip olmak, zengin olmak anlamına gelmektedir. Çok geniş ve büyük güzel bir eve nail olabileceğine, bekar kimseler için ise hem zengin olmak hem de çok sevip bağlanacağı biriyle evlenebileceğine işaret etmektedir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.