1. 1
  *ÜSTÜNBAŞ* Üye
  *ÜSTÜNBAŞ*
  Üye

  Üye No: 77032
  Mesaj Sayısı: 258
  Tecrübe Puanı: 4
  Yaş: 78

  Bayburtlu Lokman Hekim Münir Bozkurt


  Münir bozkurt kimdir

  Çalışmalarını zaman zaman ulusal basın aracılığıyla Cumhurbaşkanlığına, Başbakanlığa, Sağlık bakanlığına, YÖK'e, bilim dünyasına duyurdu, üst düzey kurum dışında ilgilenen olmadı. 1994 yılında bir çalışması Almanlar tarafından araştırılıp incelendi. Önemli bir para karşılığı formülü talep edildi. 2004 yılında yine bir çalışması Avusturyalı'lar tarafından kapsüle dönüştürülmek üzere "toz" olarak talep edildi. Formülü kaptırır düşüncesiyle talepleri reddetti. ABD'den bir üniversitemizin tıp fakültesi hastanesinden Prof. tarafından bu karışım istendi, Türkiye'nin mevzuatı buna müsait olmadığı için teşebbüs sonuçsuz kaldı.

  Daha sonra ballı-bitkisel macun ve karışımlarına "gıda takviyesi" olarak bakanlık onayı aldı ve insanlığın hizmetine sundu.

  Bütün insanlığın faydasına sunduğu buluşlarının Türkiye'de ilgili Kurumların kabul etmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Bütün arzusu bitkisel tedavinin yasal hale gelmesi.

  1955 yılında Bayburt il merkezine bağlı Çerçi Köyü'nde dünyaya geldi. İlköğrenimini Trabzon da tamamlayarak Bayburt'a döndü. 1986 yılından beri de balla-bitkiyle ilgili araştırmalarını sürdüren Münür Bozkurt çalışmalarına Trabzon ve Bayburt'da devam etmektedir.


  İlgili Yazılar

 2. 2
  meryemgül1 ~~Medinenin Gülü ~~
  meryemgül1
  ~~Medinenin Gülü ~~

  Üye No: 48911
  Mesaj Sayısı: 1,351
  Tecrübe Puanı: 52
  Yer: Türkiye

  Yanıt: Kanser Tümörünü Yok Ediyor ! ( Bayburt'lu Lokman Hekim Münir Bozkurt)


  (Şifa olan şeyden biri de bal yemektir.)
  [Buhari]
  Bilgi paylaşımı için Allah c.c.razı olsun üstünbaş kardeş. 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Bayburtlu Lokman Hekim Münir Bozkurt


  Almanlar Avustralyalılar ve bir Prof un çalışma sı prosedür gereği olmadığı cümleleri çok yavan geldi.alman Avustralyalı ve Prof 600 TL ye bu macundan birer kavanoz alır veya aldırır, inceler ve bal oda zencefilimde sinemaki,zerdeçal,anason, keçiboynuzu,kimyon,rezeneli,damlasanıza,Yen'i baharı alır ve macunu yapar ,40 TL ye mal eder.hayırlısı,


 4. Reklam

 5. 4
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Bayburtlu Lokman Hekim Münir Bozkurt


  bay münir bozkurt a açık mektup.bursa internette" http:arşiv.ajans5.com "mesajınızı ve müşterilerinizin yorumlarını"üzülerek
  okuduk,ne acıdırki ticaretinize şeyhinizi yazmanız.,ne ahlaki nede insani değildir.,utanç verici.


+ Yorum Gönder