1. 1
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Cevap: Gavsin Günlüğü


  Siz aslında iyi anladınız diyen kardeşim.. Gel soralım.. Anladığımızı sizin değil büyüklerin dilinden tekrar dile getirelim..
  Ballar balını buldum.. Kovanım yağma olsun.. Diyen yunus emre dile getirsin..
  Bu kapı haccı ekber kapısıdır.. Diyen erzurumlu ibrahim hakkı dile getirsin..
  Bir veliye bende olmak cümleden ala imiş.. Diyen yavuz selim dile getirsin...
  Bir gönül sultanını huzuruna liyakatımız yetişmiyor.. Lala geçilmez denilen bizans surlarını aştık amma bir dervişin tahtadan kapısına takıldık... Diyen fatih sultan mehmet han dile getirsin..
  40 deve yükü okuduğum ilmi 4 hadiste topladım.. Fakat bununla amel etmek zordur. Sana kolayını söyleyeyim bir allah dostu bul muradına erersin... Diyen şakiki belhi dile getirsin..
  Bizim bildiğimizi bu çoban dediğin zat yaşıyor. Bu yüzden ona giderim... Diyen imam-ı şafii dile getirsin..

  İlgili Yazılar

 2. 2
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Gavsin Günlüğü


  ey Muhammed bu da nedir tövbe Allah'a yapılır günahlarımızı bağışlasın diye başka birisine değil Hristiyanlar yanılıyorlar Allah'ı aracı olmadan kendilerinin tövbe edemeyeceğini sanıyorlar. ALLAH tövbeleri kabul edendir.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Gavsin Günlüğü


  Hristiyanlar yanılıyorlar Allahı aracı olmadan kendilerinin tövbe edemeyeceğini sanıyorlar. ALLAH tövbeleri kabul edendir. Mevlana tövbeni bozsan da gel demiş. gel sana ALLAHA tövbe ettireyim dememiş ORAYA GİTTİĞİNDE DE ALLAHA AŞKI PEYGAMBERİ MUHAMMED E AŞKI ÖĞRETMİŞ. TÖVBE DİYE OKUDUKLARI NEDİR. .EY akıl sahipleri . başka birisi bizi affetsin diye Allah'a dua edebilir insanlarda bunun için o toplantıya gidiyor ama iyi araştırın Allah sadece zalimlere ulaşmakla yetinmeyen bir günle tehdit ediyor . benden söylemesi. Allah'ım ben senin için yazdım. şahit ol ya RAB.


 4. Reklam

 5. 4
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Gavsin Günlüğü


  o okudukları bizi affetmesi için ALLAH A dua ise tamam. ama anlaşılmıyor .Belki de sizi onlara bağlayan sözlerdir. istemeseniz de. Ben işimi ALLAH A tevekkül ettim .BANA ALLAH YETER O yüce arşın,yerdekilerin,göktekilerin TAMAMININ sahibidir.Yarattıklarının perçemi ALLAH ın elinde dir.Bana ALLAH yeter.O ne güzel dost,ne güzel yardımcıdır.O RAHMAN VE RAHİM dir.Allah tan ne istediysem verdi.Akıl edip İSTEYEMEDİKLERİMİ de bize hayrı olacak her şeyi.O geceyi gündüze katar,yağmurlar yağdırır,yedirir içirir.nimetleri sonsuzdur. ÇOK ŞÜKÜR YA RAB. Allah ın eşi, benzeri ,ortağı,yardımcısı yoktur. tüm eksiklikten,hatalardan,acizlikten,cahillikten,yanı lmaktan,unutmaktan,uyuklamaktan, döneklikten,yalancılıktan uzaktır.O MÜKEMMEL,HER ŞEYİ VE ER İŞİ HAKKIYLA YAPAN VE BİLEN,YORGUNLUK DUYMAYAN ve KADİR olan sonsuz ALLAH TIR. ALLAH ALLAH ALLAH ALLAH ALLAH ALLAH ALLAH ALLAH ALLAH ALLAH ALLAH ALLAH ALLAH ALLAHH ALLAH ALLAH ALLAH ALLAH CELLE CELALUH LAİLAHE İLLALLAH HU YA AŞK.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  ALLAH BİR DİR. BEN İŞİMİ ALLAH A TEVEKKÜL ETTİM.BANA ALLAH YETER. O TÖVBELERİ KABUL EDEN, YEDİREN,İÇİREN, SAYAMIYACAĞİMIZ KADAR ÇOK NİMET VERENDİR.En zengin,en cömert, en merhametli, en bilgili, en kuvvetli,en yumuşak,HALİM, kusuru olmayan ,acizliği olmayan ,yalan,yanılan,yanıltan olmayan, unutmayan şaşırmayan ,hükmü vaadi mutlaka gerçekleşen,kulunun yalnız kendisine kulluk etmesini yalnız kendisinden istemesini ve Ona eş ve ortak, yardımcı olmadığını bildirir. tövbeleri de çokça kabul eder. Sakın ALLAHTAN ÜMİDİNİZİ KESMEYİN ONA YAKLAŞTIRACAK SALİH AMELLER YAPIN. Bunun için aracıya ihtiyaç yok.KURAN SÜNNET ALLAH MUHAMMED


+ Yorum Gönder