Duaya İhtiyacımız var .. 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi
 1. 1
  Rabbe_Yolcu Hüküm Allah'ındır...
  Rabbe_Yolcu
  Hüküm Allah'ındır...

  Üye No: 40061
  Mesaj Sayısı: 138
  Tecrübe Puanı: 3
  Yer: ANKARA

  Duaya İhtiyacımız var ..


  Selamunaleyküm ilahiyat 2. sınıf ögrencisiyim .. sistem değişti yada yolumuza taş koyuldu diyelim ..ben bunda asla iyi niyet göremiyorum neden sadece ilahiyatta deneniyor aöf de başka bölüm yok mu .Yaz güz olarak ayrıldı kitaplar değiştikonular degişti sınav tarihleri değişti .. şubatta olacak sınav aralıga alındı ve ögrencilere bir haber bir bildiri dahi gönderilmedi..Büroya gidiyoruz kayıt yeniletmeye sistem değiştiğini ögreniyoruz.. 1.5 ayda nasıl bitecek 7 kitap hiç bu yetkililerde merhamet yok mu ..Hadi kitapları bitirdik diyelim elimizde soru yok çalışabilecegimiz ne kadar akılda kalıcı ve verimli olacak ..Tüm arkadaşlarım benim durumumda bu kul hakkıdır ALLAh sorar hesabını zaten başörtüsü sorunu sebebi ile normal ünv. okuyamıyoruz heryerde karşımıza çıkıyorlar eğitim eğitim diyorlar çalışıyoruz çabalıyoruz meslek sahibi olalım diyoruz ..Hak yolunda Hakkım olsun ALLAh hidayet versin !Nasıl bir zihniyet nasıl bi insanlıkdır bu ? Dua edin ALLAh rızası için gözümde dağ oldu nasıl yıldım şu bilançoda izahı yok.. Siz nasıl değerlendiriyorsunuz bu değişikliği???

  İlgili Yazılar

 2. 2
  islami17 Dua ibadetin kendisidir..
  islami17
  Dua ibadetin kendisidir..

  Üye No: 77262
  Mesaj Sayısı: 254
  Tecrübe Puanı: 4
  Yer: --ADANA--

  --->: Duaya İhtiyacımız var ..


  Öncelikle Allah kolaylık versin kardeşim. Gerçekten içinde bulunduğunuz durum çok zor. Bu sisitemle sözde ilgilenip ama gerçekte ilgilenmeyenleri, öğrenci kardeşlerimizin işini zorlaştıranları, Allah bildiği gibi yapsın!:mad: Siz çok hayırlı bir öğrenim görüyorsunuz ama dediğin gibi önünüze taş koyuyorlar. Hele şu baş örtü sorunu, benim yüreğimi öyle bir sızlatıyor ki..:agla: Onlar bunun hesabı sorulmayacak mı sanıyorlar, bu dünyada olmasa bile ahirette kesinlikle sorulacak..
  Siz bol bol dua edin. Allah sizin için herşeyi kolaylaştıracaktır...
  Rabbim yar ve yardımcınız olsun..
  Selametle... 3. 3
  altinkalp Aktif Değil
  altinkalp
  Aktif Değil

  Üye No: 80145
  Mesaj Sayısı: 61
  Tecrübe Puanı: 0
  Yer: Menzilli Yar...

  --->: Duaya İhtiyacımız var ..


  Allah Yar ve yardımcın Olsun kardeŞ. Her zorluğun SOnunda €lbet bi koLaylık vardır. inşAllah Sınavın başarılı geçer. Allah Yardım Eder inşAllah.


 4. Reklam

 5. 4
  Rabbe_Yolcu Hüküm Allah'ındır...
  Rabbe_Yolcu
  Hüküm Allah'ındır...

  Üye No: 40061
  Mesaj Sayısı: 138
  Tecrübe Puanı: 3
  Yer: ANKARA

  --->: Duaya İhtiyacımız var ..


  ..Birinci sınıfı onur belgesi ile bitirdim..birinci sınıf bitince bi tanıdıgımdan ikinci sınıfın kitaplarını alıp çalışmaya başladım ve 4 kitap bitirdim sırf 2 ayımı arapçaya ayırayım diye.. o çalıştıgım 4 kitap değişti bambaşka konular dersler geldi.. Kendi pisliklerinde bogulacaklar ahirette teslim bayragını çekmiş durumdayım ..Herkez aöf çok kolay diyor ama hiç öyle değil normal bi ünv ile asla aynı kefeye koyulamaz çok daha zor .. Ben bu sene kalır isem benim kaybolan bir senemin hesabını kim vereck ? Yada kime sormalıyım ? 4 senelige geçmekti hedefim 2 sınıfta takıldım kaldım .. benim istegimide azmimide kırdılar ..sınava 20 gün kaldı kitaplar bana bakıyor ben kitaplara..düşünmekten kafayı yiyecegim okudugumu anlamıyorum pekiştirmek adına bi test bi kaynak yok elimizde.


 6. 5
  Rabbe_Yolcu Hüküm Allah'ındır...
  Rabbe_Yolcu
  Hüküm Allah'ındır...

  Üye No: 40061
  Mesaj Sayısı: 138
  Tecrübe Puanı: 3
  Yer: ANKARA

  ALLAH razı olsun hepinizden ALLAH aşkı için dualarınıza bizide dahil edin..


 7. 6
  mematii Emekli
  mematii
  Emekli

  Üye No: 43562
  Mesaj Sayısı: 231
  Tecrübe Puanı: 0

  Allah (c.c) yâr ve yardımcınız olsun kardeş. Sistemin bozukluğu maalesef yer yöne yansıyor. Yine de sabır.. Sabır, bizlere verilen en güzel nimettir..

  Dua ile..


+ Yorum Gönder