Ne zaman öleceğim ? 5 üzerinden 4.76 | Toplam : 17 kişi
 1. 1
  dubdibudi Emekli
  dubdibudi
  Emekli

  Üye No: 89115
  Mesaj Sayısı: 11
  Tecrübe Puanı: 0

  Ne zaman öleceğim ?


  slm arkadaşlar ben istanbuldan emre 18 yaşındayım son 2 aydır üstümde ağır bir yük var çok sıkıntı çektim ölmekten korkuyordum 5-6 hoca dolaştık sende evham var dediler çare olmadı en son aydından çetin adlı bir üfürükçü geldi teyzemler aracılığıyla cinnileri varmış eve geldi önce sıkıntın ne diye sordu ben ölmekten korkuyorum deyince-yıldıznameyi açıp ömrünü söyleyimmi şurada- gülerek-sen 15 yaşında ölcektin 3 sene fazla yaşamışsın-dedi :) neyse sonra balkona geçtik oturduk kahvaltı filan yaptıktan sonra çantasını açtı ve kurşun dökme,havas kitablarına bakma vb. şeyler yaptı üstümde 3tane cinni olduğunu,bana su cinleriyle büyü yapıldığını söyledi(eve 1-3 ay arasında gelen bir hizmetçinin yaptığını söyledi gerçektende öyle bana bir bardak su içirdiğini hatırlıyorum 20mayısta ben o zamanlar üniversite sınavına hazırlanıyordum sınavım kötü geçti) ilginç sözleri vardı 8 saat sohbet ettik ben o kadar sıkıntıdaydım ki yerimde duramıyordum aklımda kalan bazı sözleri şunlardı :
  -*nerden duydun bunları(ben internetten deyince) bırak ya internet-korku filmleri-bilgisayar oyunları vb.hep bunlar senin bu hale gelmene sebep olmuş* -ölmeyecek insan var mı? -senden başka ölecek adam mı kalmamış bu dünyada- ölmek sana mı kalmış? - bırak yaşlılar düşünsün(bi yandan da gülüyordu sürekli %60 deli raporu varmış kimliğini gösterdi) - ölmezsin yaa genç adam ölürmü?-takma kafana-ahan şuraya biyere gömerler iki tane çiğnerler diğer tarafa-akıllı deliden aklını alır- -bakıyorum(bir yandan kitaba bakarak cinleriyle iletişim kuruyor) senin hiçbir hastalığın yok neden ölesin? - insanın cüzi irade ve külli iradesi vardır insan ömrünü kendi belirler yaratılmışların en üstünü insandır- -sen iki aydır ölecem diyorsun burda annen baban ben ve sen arabaya bindik üçümüz öldü sen kaldın hani ölcektin? - burada annenin babanın önünde söylüyorum daha önce hiç cinsi münasebette bulundun mu ya arkadaşların seni çağırdığında neden gitmedin (ki gerçekten gitmedim,masturbasyon muptelası olmustum ve bende takıntı yapmıştı çarpıntılarım vb.oluyordu 3 kardiyolog 5 psikiyatr dolaştık yani perişan olduk arkadaşlar) -yok yok onun hiçbirşeyi yok çok zeki çok akıllı - banada küçükken büyü yapılmıştı bende ölmekten korkmuştum -*anne babama dönerek*- bu çocuğun bu hale gelmesinde sizin de payınız var0 *babama dönerek sen bu çocukla ilgilenmemişsin gidin iki bira için pavyona gidin vb.şeyler söyledi.* -gitmeye yakın küçükken travma geçirdiğimi söyledi gercektende liseye başladığımda travma geçirdim hiç arkadaşım olmadı zor günler atlattım* -yaşa bu dünyayı ya bidaha mı gelecen bu dünyaya* vs.vs. daha anlatamadığım birsürü şey söyledi,sihri çözdü cinnileri helak etti(değişik yöntemleri var) 40 gün yas süresi verdi(şu anda 33.gün ve rahatladım allaha şükür) en sonundada bana dönerek çok ciddi bir ifadeyle şunu söyledi hiç unutmuyorum : 76 yaşından evvel ölmessin sen (aslan burcuyum doğruluk payı nedir acaba?) çok ilginçti gerçekten ömrümde böyle bir şey yaşamadım hiç aklıma gelmezdi beni tedavi etmek için eve hoca geleceği hayatım boyunca bu adamı unutmam herhalde aklımdan geçenleri okudu adam hala daha arıyor bazen aleme gittimi diye :))) neyse arkadaşlar sizin de başınızı şişirdim affınıza sığınıyorum bana akıl verebilecek olan var mı şu anda tam bir boşluktayım zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 1,061
  Tecrübe Puanı: 12

  Cevap: ne zaman öleceğim ?


  Kardeşim, ne zaman öleceğimizi Allah'tan başka kimse bilemez. Buna kim garanti verebilir! Bunu mutlaka aklından çıkarma. Öyle kişilere de rağbet etme, kafanı karıştırırlar. Kendini islama ver, namaza ver, Kur'an'a ver, ilim öğrenmeye ver. Böyle insanlar sırf para almak için her türlü yalanı uydururlar, inanma. Mü'min ölümden korkmaz, ölümü sever. Allah'a dayan ve gerisini takma kafana. Selametle...


 3. 3
  islamyolu Emekli
  islamyolu
  Emekli

  Üye No: 87477
  Mesaj Sayısı: 2,236
  Tecrübe Puanı: 0

  Cevap: ne zaman öleceğim ?


  Gaybı cinler dahi bilmiyor. kimse bilmiyor. Meleklerde bilmiyor . insanlarda. peygamberlerde bilmiyor. Gaybı Allahtan başka kimse bilmez.. Ama Kuluna bildirirse o kul bilir.. Hızır Aleyhiselama Ledün ilmini verdigi zaman. Gaybı da bildirdigi gibi..

  Ensar kardeşimin öğütleride yerindedir. güzel söylemiş..


 4. Reklam

 5. 4
  dubdibudi Emekli
  dubdibudi
  Emekli

  Üye No: 89115
  Mesaj Sayısı: 11
  Tecrübe Puanı: 0

  Cevap: ne zaman öleceğim ?


  teşekkürler :)))


+ Yorum Gönder