Doğumdan öncesini hatırlamak 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi
 1. 1
  Moustaphe Üye
  Moustaphe
  Üye

  Üye No: 112418
  Mesaj Sayısı: 2
  Tecrübe Puanı: 1

  Doğumdan öncesini hatırlamak


  Normal mi bilmiyorum ama bunu sormadan duramayacağım.Ben 2 yaşımdaki olayları daha dün gibi hatırlıyorum.Doktorlar çocuklarda hafıza 2 yaşında oluşmaz diyorlar ama ben hatırlıyorum.Dahası da var. Hafızamda bir anlık bir görüntü var öncesi ve sonrası yok.Bu dünyada değilim iyi biliyorum.3 veya 4 yaşındayım.ben gibi çocuklarla oyun oynuyoruz.Çimenlik bir yerdeyim ama otluk değil çimenlerin hepsi aynı boy. Güneş yakmıyor ama gölgede yok durduğum yerde.Yanımdaki çocukların oyun oynarken gülüşmeleri hala kulağımda.Dünya ya geldiğimde bu dünya hoşuma gitmediğini geri dönmek istediğimi hatırlıyorum.Zaten doğduğumda ölü doğmuşum annemin dediğine göre.Bu dünyaya gelmeden öncesi ile ilgili pek birşey bulamadım ben. acaba bu hatırladıklarım beynimin bir oyunu mu. Reankarnasyon değil kasteddiğim.Doğmadan önce ruhlar varmıdır yoksa ilk anne karnına düştüğümüzde mi ruhlar üflenir .

  İlgili Yazılar

 2. 2
  mumsema Admin
  mumsema
  Admin

  Üye No: 129
  Mesaj Sayısı: 5,458
  Tecrübe Puanı: 86
  Yer: Türkiye

  Yorum: Doğumdan öncesini hatırlamak


  Doğmadan öncede ruhlar var ama işlevsizdirler.
  Bende iki yaşımda olan bazı anları hala hatırlarım bu normal.. hafıza vardır ama genelde unutulur, çok nadir de olsa bazı çocuklar unutmazlar ben sen gibi


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Doğumdan öncesini hatırlamak


  Normalde dün ne yediğimi hatırlamam ama Doğmadan önce yanımda hissedebildiğim iki varlık vardı. Dünyaya gelmekten çok korktuğumu hatırlıyorum bir tanesi telkin veriyordu. sanırım bir kaç aylıkken fiziki olarak ve nefes alırken çok acı cektiğimi hatırlıyorum birde kanepeye tutunarak yürümeye çalışıyordum ancak ayaklarım basamıyordu yana dönüyorlardı.. lütfen gülmeyin. ciddiyim..


 4. Reklam

+ Yorum Gönder