1. 1
  Asd123321 (Cezalı)
  Asd123321
  (Cezalı)

  Üye No: 119881
  Mesaj Sayısı: 3
  Tecrübe Puanı: 0

  Birine küfür ettim çok üzülüyorum


  Selâmün aleyküm arkadaşlar.
  Ben 19 yasında bir öğrenciyim.Geçen gün bir anlık sınır ile şeytana uydum.Televizyonda bir kadın gördüm kadın.Negatif bir enerjisi vardı.Bende bir anlık sınır ile kadının suratına küfür ettim sonra şeytana uyduğumu anladım tevbe ettim Rabbime sonra birkaç defa daha bozdum tevbemi tekrar küfür ettim.Yine tevbe ettim ama utanıyorum artık Allah kabul eder mi bilmiyorum ve birkaç senedir de psikolojik olarak obsesif bozukluk rahatsızlığım var çok takıyorum bazı şeyleri iç sesimi susturamıyorum şeytana uyuyorum.Çok pişmanım ne yapmam gerek Allah beni nasıl affeder.Ve hiç de sevmediğim şeydir insanlarla dalga geçilmesi ben de aynı hataya düştüm ve çok pişmanım suan günlerdir üzülüyorum ne yapmam lazım.
  Allah razı olsun.Allah Müslümanları korusun.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  vel Fecr Üye
  vel Fecr
  Üye

  Üye No: 116932
  Mesaj Sayısı: 1,264
  Tecrübe Puanı: 13
  Yer: Ahir Zaman

  Yorum: Birine küfür ettim çok üzülüyorum


  Allah teala tevvabtır tevbeleri kabul edendir. sonunda dönüş onadır bunu bilen kul ne kadar günahta işlese tek tevbe edilecek olanın Allah teala olduğunu bilmelidir.
  Rabbimin affının sınırı yoktur. tevbeni etmeye devam et ancak tevbenin kabul edilip edilmediğini rabbim bilir.


 3. 3
  Asd123321 (Cezalı)
  Asd123321
  (Cezalı)

  Üye No: 119881
  Mesaj Sayısı: 3
  Tecrübe Puanı: 0

  Yahu bir yardımcı olun bana


  Arkadaşar nedendir bilmem birşeyleri çok kafaya takan bir insanım.Psikolojik bir takım problemlerim var.Bir konu yüzünden yaklaşık 1 aydır düzgünce uyuyamıyorum bile hayatım soğudu.
  Televizyonda gördüğüm bir kadına bilmemne suratlı diye küfür ettim.Sonra birkaç kez daha ettim sonra tövbe ettim Rabbime çok ağladım.Biraz araştırdım ve kul hakkına girdiğini öğrendim.Ben bu kadını sadece televizyonda gördüğüm için tanımıyorum zaten bir şekilde sosyal medyadan da iletişime geçemedim helallik almam mümkün değil.
  1)Allah tövbemi kabul etmez mi?
  2)Sanki suratımda bir gariplik hissediyorum bu kadının suratına küfür ettiğim için midir Allah kullarına böyle ceza verir mi?(Allah kullarını çarpar mı)
  Arkadaşlar 1 hafta oldu 1 haftadır çok Ağlıyorum sanki Allah bana ceza veriyor.
  Tövbe ettiğim halde Allah beni cezalandırıyor mu?
  Bu günahtan nasıl temizlenip eski halime dönerim.Şimdiden Allah razı olsun.Allah şeytana uydurmasın


 4. Reklam

 5. 4
  pacex Üye
  pacex
  Üye

  Üye No: 124653
  Mesaj Sayısı: 1
  Tecrübe Puanı: 1

  küfür ettim


  Selamın aleyküm abilerim ablalarım, az önce ufak bir isim vardı ve bu iş esnasında birine kızarak küfür ettim burada, ama sinirliydim ve kesinlikle bilmeden ettim. ettikten sonra pişman olarak tövbe ettim. sizce bozulmuş mudur ve ya ettiğim küfür sevap almamı engeller mi? eksik mi alırım lütfen yardımcı olun, ailemde bir kişiye sorduğumda tövbe et sorun olmaz dedi ne yapayım.


 6. 5
  FıkıhYolu Üye
  FıkıhYolu
  Üye

  Üye No: 124074
  Mesaj Sayısı: 100
  Tecrübe Puanı: 2

  Küfür etmek haramdır kardeşim Allah dilerse tevbenin kabul eder onun bileceği bir mesele ve tövbe etmekle de yetmez küfür ettiğin kişiyle helalleşmen lazım


+ Yorum Gönder