Anasayfa
9 Mayıs 2021, 0:30
Misafir
Yönetici

Kolay cami maketi

Kayıtsız Üye
5.sınıfta okuyorum.Din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenim cami maketi performans görevi verdi. Bu konuda yardım edermisiniz.


Cevap: Kolay cami maketi

Mucahid
Cami Maketi örneği

Kolay cami maketi

2 Minare, 3 er şerefe, 1 ana 2 tali kubbesi ile cami maketi. 3550 cm ebadında kaideye oturtulmuş 70 cm yüksekliğinde maket.

Kullanılan malzemeler: 3 mm kalınlığında mukavva, Koyu yeşil oluklu mukavva ile kubbeler, haki renkli oluklu mukavva ile minareleri yapılır. Pencereleri için yeşil eva kullanılmalı.

Yapıştırıcı olarak sıcak silikon kullanılır.


Cevap: Kolay cami maketi

Kayıtsız Üye
Verdiğiniz bilgilerle güzel bir cami maketi yaptım teşekkürler


Cevap: Kolay cami maketi

Kayıtsız Üye
harika bi fikir çok güzel yaptım harika oldu ya çok teşekkürler


Kayıtsız Üye
Bende 5. Sinifta okuyorum bizim sin ve kulturu hocasi bizden kortondan camii yapmamizi istedi yazdiklarinizi okudum ama anlayamadim , biraz daha aciklar misiniz ?


Kayıtsız Üye
Çok guzel oldu 100 aldim sinif birincisiyim su an sergide


Kayıtsız Üye
Kubbesi bi türlü yapmayı başaramadı lütfen yardım edin


Kayıtsız Üye
ben daha denemedim ama fikir olsun diye bakmak istedim gayet güzel olmuş ben çok beğendim galiba bende böyle yapmayı düşünüyorum inşAllah zorlanmadan yapıp iyi puan alırım bu siteye koyduğunuz için teşekkürler…


Kayıtsız Üye
Ben camiyi sevdiğim için ben lambalı cami maketi istiyorum yardımcı olurmusunuz


Hakan
Lambalı cami maketi


basit cami maketi nasıl yapılır, kolay cami maketi, 5.sınıf cami maketi yapımı

Bu kategoride yer alan Hastalıgı Önleyen Hastalıkları Ortadan Kaldıran Dua başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Kolay cami maketi Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.