Anasayfa
13 Haziran 2021, 1:15
Misafir
Yönetici

Sabah uyandığımda elimde kına renginde leke vardı ve kokusu aynı kına gibi bu ne demek?

Kayıtsız Üye
Merhabalar. önemli gördüğüm bir soru ve ya sorunu aktarmak istedim. inşAllah tez zamanda cevaplarsınız…
Eşim sabah uyandığında elinde kına renginde bir leke vardı.yıkadı ama çıkmadı ve kokusuda aynı kına kokusu… bu ne demek?neden eşim?neden kına?anlamı ne?

teşekkürler şimdiden…


Yorum: Eşim sabah uyandığında elinde kına renginde bir leke vardıyıkadı ama çıkmadı ve kokusuda aynı kına kokusu bu ne demek?

arifselim
Merhabalar kardeşim. Uyandıktan sonra genellikle elde kına görülmesi bir çok insanda görülen bir durumdur. Bu durum hakkında kesin bir bilgi olmamakla birlikte iki şekilde açıklanmaktadır. Birincisi uyku halinde görülen rüyalar esnasında ruhun kısmi olarak bedenden ayrılması ve uyanınca tekrar hızlı bir şekilde vücuda dönmesinden kaynaklandığı söylenmektedir. İkinci durum ise bunun bir çeşit mantar olduğu ve ellerin iyi temizlenmediğinden dolayı olduğu tahmin edilmektedir.


Başıma geldi

Çiçek ankara
Arkdslar ilk kez yaşadım böle bişeyi. Gece yattgmda parmagmda hiçbir sey yoktu sabah bi uyandım kına renginde cok az kokusu olan bi lekeyle karsılastm korkup doktora gittm doktor tıbbi bir seyin yok bi yere dokunmussun dedi ben eminim hiçbir yere dokunmadım sanırım bu yazılanlara inanıyorm


Cevap: Eşim sabah uyandığında elinde kına renginde bir leke vardıyıkadı ama çıkmadı ve kokusuda aynı

Kayıtsız Üye
Arkadaslar vücutta olan kinalar melekler tarafından gece uykudayken olur.Korkulucak bişey yok bunun rüyada herhangi bir şey gormenizle ve tibla bi ilgisi yoktur. Aynısı banada oluyor. tamamıyla melekler tarafından yapılmış bir güzellik. 🙂


Kayıtsız Üye
Rüyamda Sevgilimin Parmağıma Yüzük Taktığını Gördüm Ve Rüyanın Sonunda Uyandığımda Yüzük Parmağımdaydı Bu Neye İşaret Eder ? Tabi Yüzük Benim Hiç Takmadığım Bir Yüzüktü.


arifselim
Rüyanız hayırlıdır inşaAllah. Yüzük bahtın açılmasına ve şansın açılmasına yorumlanır. Özellikle yüzüğü takan kişininş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacak demektir.En doğrusunu Allah bilir.


Kayıtsız Üye
Selamun aleyküm.Bir sabah uyandığımda elimde kuran yazısı vardı sol avucumun içinde ne anlama geldiğini bilemedim rica etsem bu konuda bilgilendirebilir misiniz


arifselim
Aleykum selam kardeşim. Elbette olma ihtimali vardır bu durum olabilir. Ancak genellikle uykudan uyandıktan sonra elde görülen kına bir çok kişide olabilmektedir ve bu kına çeşitli şekillerde de görülebilir.


selis
Arkadaslar biraz da tıbbi olarak Düşünseniz nasıl olur. Bende haftada en az bir kere olan birsey.karaciğer yorulmasi sebebi ile deride sanki kına gibi hafif turuncumsu bir iz yapar. 1 yada 2 gün içinde geçer.kollar el içi ve ayaklarda daha çok görülür.melekler ile alakali olsaydı her hafta başıma geldiğine göre cennetlik olurdum değil mi


Kayıtsız Üye
merhaba daha önce bir arkadaşımın başına gelmişti.korkutmak istemem ama bu işin sebebi tamamen cinlerdir.onlarda da bizim gibi iyi olanları ve kötü olanları var.güvendiğim bi hoca arkadaşımın anlatmasına göre o kişiye işaret bırakırlarmış.ya korkutmak için yada başka bir cinin onu rahatlıkla bulabilmesi için.böyle bi işaret belirdi ise bu işlerle alakalı hocalara gitmenizi tavsiye ederim.bunu yapan cinin size takıntısı var ise sıkıntı vermeye devam edecektir.çoğunlukla eğlenme amaçlı yaparlar.işareti bırakır ve sizi izlerler.


Kayıtsız Üye
arkadaşım gece uyurken ablası hiç bir şey duymadığı hemde kalbinin almadığını söyledim ama sabah sanki hiç bir şey almamış gibi uyaniniyar neden?

Arkadaşıma kına çıktığından beri


arifselim
Uyandıktan sonra elde veya vücudun herhangi bir yerinde görülen kına normal bir durumdur ve bu insanı etkilemez. Ancak yinede sorunuz net bir şekilde anlaşılmıyor.


Kayıtsız Üye
Arkadaşımın kolunda kına çıktıktan sonra akşam uyurken ablasının seslendirdiği duymuyor hem de kalbi atmiyormus ama sabah sanki hiç bir şey olmamış gibi uyaniyor


Kayıtsız Üye
Ben cok korkuyorum bende de cikti ama bi cilt doktoruna gorunsun


Kayıtsız Üye
1 – Tamam da geçiyor mu bir süre sonra bana bugün oldu bir gün oldu nerdeyse ama geçmedi

2 – Ben de ayni durumu yasadim Benimde esime aynisi oldu aceba bu izler gecermi cvp lutfen

3 – Arkadaslar dün elimde kina izleri vardı ilk kır sandım bir kaç defa tokadı ama geçmedi kina olduğunu anladım bugün kayboldu acaba bu ne demek

4 – rüyamdan uyanınca duvarda 10 harfini gördüm yani uyanınca 10 harfini görmek nedir ??


arifselim
1- Uyanınca elde görülen kına bir kaç sonra kendi kendine kaybolur gider. İnsana bilinen bir zararı yoktur.

2- Bu kına izleri geçicidir. Bir görüşe göre ellerin iyi temizlenmeden uyumaktan olduğu söylenir.

3- Bu kına yıkanmakla geçmez. Elleri sürekli temiz tutulmalıdır çünkü bunun bir çeşit mantar olduğu söylenmektedir

4- rüyadan uyandıktan sonra görülen şeyler genellikle rüyanın etkisinden kaynaklanabilmektedir.


ayhan58
Bende sabah uyandığımda kına renginde lekeler vardı gece bulaşık yıkayıp yatmıştım ve bu tür olay ablamın bşına geldiği için şaşırmadım aksi çok sevindim bunun izahı yok malesef rabbime şükürler olsun ki onun aşkından bu başıma geldi


Kayıtsız Üye
Sa.
Bu olay cinler tarafindan yapilmaktadir.Bu durumda olan kisiler cok zikr ve kuran okumali namazını aksatmamali ve isin ehli gercek hocalara islami rukyah yaptirmali.
sa


Kayıtsız Üye
1 – Merhaba benimde sabah uyanfigimda elim ayagim 2 yasindaki oglumun kizimin ayaklari esimin eli kinaliydi nrden

2 – Bu sabah bende de oldu parmagimi kokluyorum ayni kina kokusu vr hayirdir insAllah


arifselim
1- Merhaba. Kesin bir bilgi olmamakla birlikte bu kına oluşumunun bir çeşit mantar hastalığı olabileceği söylenir. Buna dair inernette bir çok resimlerde bulunmaktadır.

2- Bu kınanın çıkmaması için ellerin çok temi tutulması etkili olabilir. Bu konuda söylenmiş çok kesin bir bilgide yoktur.


Kayıtsız Üye
Bu sabah uyandığımda sağ ve sol elimde kına lekeleri wardi yikadim geçmedi rüya gorduysem bile hatrlamiyorm nedeni ne olabilir ya da ne anlama geliyor acaba ?


arifselim
Merhabalar. Bu elde görülen kına konusu endişelenecek bir durum değildir. Bu ya rüyalardan ve ruhun beden ile etkileşiminden veya bir çeşit el mantarı olabileceği söylenmektedir. En doğrusunu Allah bilir.


Kayıtsız Üye
merhaba. bu vücüdumuda beliren kücük bir leke değil sol elimde parmaklarımın tamamı kına akşam televizyon izledim uyudum başşka hiçbirşey yapmadım. Ayrıca dediğim gibi leke değil ve kına kokuyor


Kayıtsız Üye
Bende de yeşil bir renk çıkıyor her sabah kalktigimda bu ne olabilir


Kayıtsız Üye
Sabah uyandığımda sol isaret parmağimda büyükcçe turuncu bir leke gördüm herkes doktora git diyor ama koku rahatsiz edici bir durumu yok nedir bu ?


Kayıtsız Üye
Aynı şeyi bende yaşadım uyandığımda üç parmağımi Kınalı olduğunu gördüm.


arifselim
Bu şekilde durum yaşayan çok insan vardır. Bunlara özel bir anlam vermeye gerek yoktur insana bir zararı da yoktur. Bunun bir çeşit mantar olduğu söylenmektedir.


Kayıtsız Üye
Ben sabah kalktığımda elimde tek göz işareti vardı ve kırmızıydı ağlayan tek göz işaretine benziyordu


Kayıtsız Üye
Arkadaşlar sabah uyandım dün gece yattığımda ayağım tertemizdi sabah bi kalktım simsiyah ayaklarım sildim çıkmadı bu ne demek. ?


cemile
Ellerimdesabah kaktıgımda kınavardı.


Kayıtsız Üye
Merhaba görünce çok korkmuştum sabah uyandım sol elim soğuk hafif ugusma ve kına lekeleri var önce kına gibi kokuyodu yıkadım koku geçti ama iz hala var şuan buradaki yazıları okudum ruhun bedenden ayrılmasıyla alakalı bısey olduğu söyleniyor lütfen cevaplarmısınız


arifselim
Merhaba endişelenecek bir şey yoktur bu normal bir durumdur. Büyük ihtimalle bunun bir çeşit mantar olduğu söylenmektedir. Yineden kesin bir bilgi değildir bu.


Aaassss
Benim başına da aynısı geldi.bende tıbbi acıdan araştırdım bir şey bulamadım.fakat aynı odada büyük oğlumla yatmıştık ben konuyu açınca oğlum avucunu açtı.aynısı aynı gece onada olmuş.bu tesadüften öte birşey ve sebebini hiç ogrenemeyecegiz.


Kayıtsız üye
Merhaba birçok insan inanmayabilir ama benden başka bir insan da oldu mu gerçekten çok merak ediyorum nasıl olduğunu da bilmiyorum. Sabah kalktigimda kolum da sanki bir yere bastirip iz çıkmış gibi yazı yaziyordu rüyamda çok saçma alakasız birseyler gördüm ve nerdeyse hatırlamıyorum . Sabah kalktigimda böyle bir durumla karşılaştım. Resimlerini görmeyen insan inanmıyor zaten pek anlasilmiyor ne yazdığı ama benim okuduğum kadariyla imagine yaziyordu yani hayal et… ve ben sürekli hayal kurarak uyurum bu ne demek bir işaret mi olması mümkün bir şey mi ?


Kayıtsız Üye
Sabah uyandığında sol elimde bi şekil var ve korktum işaret parmağımdada var yazı bu ne demek

Selamü aleykum sabah uyandığımda sağ ayak da arka kas bölgesinde arabca “ha”harfi yazıyordu yanmış ve kabuk tutmuş sabah uyanınca varken ettim yanıyordu


arifselim
– Merhaba. Uyku halinde vücudun çeşitli bölgelerin adeta kına gibi görünen ve hatta kına gibi kokan şeyler olabilmektedir. Bu durum ile ilgili tıpta henüz kesin bir bilgi yoktur.

– Bu konuda iki görüş vardır. Birincisi bunun rüya halinde ruhun ruhlar aleminde beden ile ruhlar alemi arasında gidip gelmesinden dolayı denmiştir. Ancak bu konuda kesin bir dini bilgi de yoktur.

– Bir diğer görüşte, bunun bir çeşit mantar hastalığı olduğu ve uyumadan önce temizliğe dikkat edilmemesinden dolayıdır denmektedir. Maalesef bu bilgide kesin değildir.

– Yazılara veya harflere benzeyen şeylerin ortaya çıkmasından bir anlam çıkarman doğru değildir.


Kayıtsız Üye
Eğer gerçekten Melekler , yakmış sa bu kin ayi her gece yaksınlar. Bu aralar bana çok oluyor bu olay,; inşAllah iyi günde olasicalar yapıyorlardı 😊😊😊


Edep ya hu
Ben genellikle geceleri uyanırım. Biraz 3 cinler benimle uğraşır da… ama bu gece 4 gibi uyandım biraz durduktan sonra uyuyakalmışım. 15 dakika sonra gözlerimi açtığımda arapça harfler gördüm sonra yeniden kapatıp açtım gözlerimi yine gördüm . Ancak korkudan okuyamadım sonra kendiliğinden gitti anlamı nedir acaba


Kayıtsız Üye
Yanlış düşünüyorsun çünkü bendede çıktı ama hiç bir hastalım yok ve doktora da gitim bu konuyla ilgili bana korkulacak bişey yok dedi


sedat Alkan
Sabah kalktığında ellerinde kınaya benzer lekeler görenlerin sayısı oldukça fazladır. Bu sabah bende ve kızımdada oldu.Merak edip internet te kısa bir araştırma yaptım bir sürü değişik yorumlar var bunların hiçbiri doğru değil. Bunun sebebi muz lekesi.Eğer uyumadan önce muz yiyip ve elinizi yıkamadan uyuduysanız bu lekeler oluşuyor.

Sabah uyandığında ellerinde kınaya benzer lekeler görenler in sayısı oldukça fazladır. Bu sabah bende ve kızımdada oldu. Bunun üzerine internet te kısa bir araştırma yaptım. Bir sürü değişik yorumlar var.Bunun sebebi muz lekesinden başka bir şey değil.


Kayıtsız Üye
Selamun aleykum sabah uyandim elimde uçuk gibi bişey çiktti ve sonra şişti göz göz oldu daha sonrada kaplumbağa şeklini aldi doktorlar bile anlayamadi ve hala elimde duruyor nedir acaba ?


Kayıtsız Üye
Ruyamda dayımın oğlu ile iki siyah at tutuyorduk ve atlar cok guzeldi birini o birini ben onların kapısının önünde ama atlar cok hırcındı sonra atlara bindik mi orayi tam hatirlamiyorum iste boyle


Kayıtsız Üye
Hayatımın bir Çok döneminde ellerimde kina oldu bir iki güne kendiliğinden gidiyor ama bir keresinde iki elimdede komple avuç içinde aynı kina rengi vardı yikadim geçmedi ama ertesi güne kendiliğinden gitti. Her kes farklı şeyler söylüyor melekler yakarmis yok cinler evlilik yapmış bana kina yakmışlar dediler. Doktora gittim o da kolun kan dolasimindan olmuştur dedi ama genelde morluk olur ama bendeki tam bir kınaydı bunun kesin bir cevabı yok bilen varsa paylassin


Kayıtsız Üye
Ya bir şey sorabilirmiyim bende bugün kalktığımda sağ elimin iç taraflarında vardı.Sorduğum kişilerin hepsi farklı şeyler söyledi.-Neden acaba hep uyuyunca oluşuyo niye uyumadan gören yok??


Kayıtsız Üye
Ruyada şeytanın ıstemedigi bir şey yatınmı şeytan kına yakarms der büyükler


Kayıtsız Üye
arkadaşlar sol elim komple sabah uyandığımda kına yakılmış gibi olmuş çok şaşırdım.bir sürü şeyler yazıyor internettede ama kafam çook karıştı ve çok merak ediyorum ne olduğunu.tıpla ilgisi yok.ama ellerim yatarken piste değildi mantar falan olamaz çok merak ediyorum


Kayıtsız Üye
Arkadaşlar gece cinlerin düğününe gitmişiniz eğlenmizsiniz onlarda size kına yakarak göndermişler…


Kayıtsız Üye
evet aynı zaman ölü akrabalar tarafından da olur


Kayıtsız Üye
Selamünaleyküm gece yattığımda parmağımda yüzük yoktu uyandığımda sağ evlilik parmağımda haçtan gelen yüzüklerden vardı bu nasıl oluyor anlam veremiyorum


Kayıtsız Üye
Arkadaşlar aynı durumla bende karşılaştım elimde kına gibi bir şey vardı uyandığımda en iyi hocalara sordum bu durumu hocalar kendine çeki, düzen vermemi ve ibadetlerime daha dikkat etmemi söylediler ayrıca bir kaç hoca da bu bir uyarıdır dedi.


Aslııı
– Parmağımda kına renginde bir leke var ve 2 hafta oldu hala geçmedi.bu kadar uzun sürmesi normal midir?

– Ben rüyamda biri sevgilim diğeri başka biri olan bi adam gördüm biz şehirler arası terminalde sevgilime bilet alıyoduk sonra adam geldi sol kolumu çekti sevgilimde diğer kolumu çekti sonunda sevgilim kendine doğru çekti aldı adamdan sonra adam ters ters baktı yeşil bi kapıdan çıktı gitti adam iyi biriydi yani tek bildiğim bu sevgilimde iyi biriydi dedim rüyamda uyandığımda sol kolumda kızarıklık olduğunu gördüm bayağıda iz yapmış sizce ne olabilir?


arifselim
– Bu normal bir durumdur ve endişelenecek bir şey yoktur. Bu geçicidir ve insana da bir zararı da olmaz.

– Bu rüya iyilik ve destek görmek manasındadır. Hem tanıdık hemde hiç beklenmedik birisinden görülecek olan faydaya tabir edilir. Rüyada ruh şiddetli etkilenmesi bedene bir yansıma bırakabilir. Endişelenecek bir şey oktur Allah’ın izniyle.


Kayıtsız Üye
cin işareti bu 🙂 ama sağ ve sol el 2 farklı anlam taşıyor unuttum hangisi hangisinndi ama birisinde kna varsa o ara sra uğradığnı gösterir diğerinde varsa sahiplenmeyi gösterir yani eşin bi cin tarafndan sahplenlmş(evlilik,musallat) de olabilir ara sıra uğrarım ben sana anlamna gelen bi iz de brakmş olablr


Kayıtsız Üye
Merhaba arkadaslar bu kina olayi dun gece banada oldu kesinlikle rüyamda rahatsiz olmadim arastirdim iki sebebi var belli ben bunun cinlerle fln alakali oldugunu dusunmuyorum ruhumuz uyku esnasinda geziyo desek kinalanmaya gidiyo bukadar kisi hep kinayla mi ziyaret ediyo tibben baksa karaciger olayi oda baska bi konu bn bu konularda egitimli biriydim cok ama ben bile cevapsiz kaldim gercekten bildigin kokusu olan kina buhala arastiroyorum eger aydin bir bilgi edinirsem paylasicam


ATA
Aslında bu durumun tıbbi yönden bir zararı yoktur ama dini yonden ise açıklaması gece uyurken bir cin düğününe gitmişsinizdir ve sizi kurban secmislerdir ama korkmaniza gerek yok 😉


Kayıtsız Üye
meraba arkadaşlar . dün arkadaşım yattığında elinde hiç bir leke yokmuş ama kalktığında elinde 3 nokta ve bazı yuvarlaklar vardı (sol elinde) neden olduğunu bilmiyoruz gerçekten bilen biri yazabilir mi ??


Kayıtsız Üye
Bende bugün uyandığımda aynı şeyle karşılaştım ama dün karpuz suyu damlamıştı yere bende üzerine bastım ama iftar vakti olduğu için yıkayamadım ayağımı ondan olmuş. Sende de öyle bişey olabılır mı?


Kayıtsız Üye
gece yatarken bisey yoktu ancak bu sabah uyandığımda sol dizimde C harfine ve noktaya benzeyen C . şeklinde turuncu bir leke vardı sildim çıkmadı hafiften kına kokusunu andıran bir kokusu da var . bir anlam veremedim . bir anlamı var mı acaba ?


Kayıtsız Üye
Benim elimde eldiven vardı sabah kalktım hiç fark etmedim ama sanırım yoktu eldiveni elimden çıkarıktan sonra fark ettim bu farklı birşey mi acaba


Kayıtsız Üye
Kafan güzelmiş senin yaşadıkların rüya gibi gelmiş, gördüklerinin rüya olmadığının kanıtı da parmağındaki yüzüktür.


Kayıtsız Üye
Yaklaşık 2ay önce 2 elimin Içinde dağınık bir şekilde kına lekesi vardı parmak bogumlarıma kadar endiselendim eşimi aradım doktora gitmek için oda sendedemi var bendede var dedi şok olduk 1 gun sonra azaldı gitti geçen hafta ayaklarımin altında leke gördüm gibi oldu bi baktım 2 ayagimin altindada var bi ayağımdaki kenara doğru ayagimin üstüne doğru çıkıyor gibiydi eşimi aradım hemen oda eve geldi bi baktık esimdede var be busefer elimizde kinden çok daha koyu ve kokuyor baya kına gibi hatta eşim çoraplarını çıkardı çorapları bile kına lekesi olmuştu bugünde iki bacağımda var sağ bacagimdaki dizinin bir karış üstünde biri büyük diğeri küçük leke gibi koyu bi renk diğeri baldirimin içinde baya büyük hatta bacağını surtmusumde diğeri ede bulaşmış gibi eşime söyledim ama onda yokmuş korktum ikimize bir olunca içim rahat oluyordu sanki bu sefer huzursuzum sanki hiç cevabını bulamayacagim bir soru gibi ama merak etmekten kendimi alamıyorum mantar zirvaliklari saçma çünkü fotoyu aile hekimine attım mantarlar alakası yok dedi


Kayıtsız Üye
sizin bi yanlisiniz var cunku bendede 1deda oldu ve buram buram kina kokuyordu ellerim biyere degipte veya byerm rahtszlannca hic kina koktugunu duymamistm bununda bi aciklamasini yap cok biliysn bakalm madem ayrica bu 1vea 2gunde gecen bisey deil aksam ezannda kaybolan birsey.


Kayıtsız Üye
Meraba arkadaşlar bende akşam ter temiz uyudum ayrıca günde ellerimi en az 7 kere yıkıyorum pislikten birşey deyil ve ben uyandığımda işaret parmağımda kına lekesi ve hafif bir koku eğer elime melekler kına yakdıysa ALLAH’açok çok şükrediyorum


Kayıtsız Üye
Eminmiisn melek olduguna? Cinler sahiplendigi kisilere kına yakarmıs bu onun sembolüymüs diye bilinir uzun zamandır.arastırırsanız net kaynanklar mevcut.


Kayıtsız Üye
Cinlerin istediğini yapmaya gücü yetseydi dünyada sağlam adam kalmazdı. Ancak günah işleyince şeytanlara bişeyler yapabilme ruhsatı verilir. Çünkü günah koruyucu meleklerin artık korumamasına sebep olur. Böylece Allah şeytanlara ruhsat verir. Günahından tevbe etmen, kefaretini yerine getirmen, helallik istemen vs. yani gerekeni yapman gerekir. Yoksa bu cinci hocalar size hiçbir fayda sağlamaz. Allah’a tevekkül edin ve Allah’tan yardım isteyin. Ayrıca hocaya vereceğiniz parayla bir ihtiyaçlıya yardım ederseniz, yardım ederken de başımdaki bu belaya sebep olan hatamın kefareti olarak kabul eyle Allah’ım derseniz emin olun daha faydalı olur. Bizzat yaşayarak öğrendim bunları.


Kayıtsız Üye
İki kere oldu sağ elimin içinde orta parmağımın üzerinde kına renginde leke var akşam banyo yaptım ve uyudum sabah uyandığım da farkettim bu arada 3 aylık hamileyim merak ediyorum neden olur acaba


Kayıtsız Üye
Muz kabuğundaki zararsız bir bakteri, elden ayağa ve başka vücut parçalarına dağılır. Bir koç saat veya bir kaç güne bakteri ölünce izler kaybolur.


Kayıtsız Üye
hayır kardeşim bunun meleklerle alakası yoktur eğer birgün içinde kına lekesi geçiyorsa korkucak birşey yoktur ama geçmiyorsa metafizik alemiyle alakalı konular kısacası meleklerle alakalı birşey değil


RABIAULCK34
Bu sabah uyandığımda sağ elimde benek benek turuncu lekeler oldugunu farkettim. Yikadim fakat geçmiyor. Elhamdulillah müslümanim fakat islamin farzlarini cokta yerine getirdigim söylenemez. 5 vakit namazimda degilim yani.
Internetten arastirdim iste Allahin izniyle uykuda ruhun bedenden ayrilmasi melekler alemini insanlar alemini dolasmasi ve ruhun bedene geri donmesi sonucu olusabilcegi gbi bircok yorumlar yaziyordu.. hic bi fikrim ve bilgim yok ayni zamanda farkli yorumlarda var beni ürküten.. acaba dinimi olmasi gerktgi gbi yasamadigim hayat kosusturmasinda yapmam gereken farzlarimi yerine getirmedigim icin bi isarette olabilr mi diye dusunuyorum..


Kayıtsız Üye
Gece uyumadan önce kolumda hiçbirşey yoktu eminim ama sabah kolumun uğuşmasıyla uyandım ve kolumda kına gibi leke vardı ve yıkamama rağmen çıkmıyor neden olduğunu bilmiyorum


Kayıtsız Üye
aynı hal 2 ci kez benim başıma geliyor.. bu sabah uyandım elimde kına lekesi.. anlayamadım🙁 baş ve orta parmağıma yakılmış.. bu ne anlama geliyor.. bilen varmı..


Kayıtsız Üye
Yediğiniz bir şey dokunmuş olabilir ciltte oluşan mantardır büyük ihtimalle bunların ilacı şampuanı var cild dokturuna giderseniz size hemen bir ilac yazarlar


Beratkaya
Selamun aleyküm arkadaşlar sabah uyandığımda elimin üstünde değişik bir sembol vardı biraz tedirgin oldum bunun nedenini araştırdım ama bulamadım bana açıklama yapabilirmisiniz.? Teşekkürler


Kayıtsız Üye
Selamun aleykum
Oğlum 18 yasında gece rüyasında her yerini mürekkeple boyadıklarını görmüş.
Sabah uyandığında elleri mürekkep le boyanmış gibi siyah lekeler vardı.
Kına rengi olanı biliyorum ama bu ne oluyor acaba


Ensar
Ve aleyküm selam sevgili kardeşimiz, Kişi uyurken farklı farklı rüyalarla karşı karşıya gelebilmektedir. Ruh gece uyurken tam olarak olmasada insan vücudunu terk etmekte ve dolaşmaktadır. Ihtimal olarak elbette bu kesin bir sonuç olmamakla birlikte ruh vücuda tekrar döndüğü vakit işte o anda vucudun belli yerlerinde kına lekeleri gibi şeyler meydana gelmektedir. Kalın sağlıcakla


Kayıtsız Üye
Aynısı bana da oldu yüzüğüm parmağımda değildi uyandım kınalı parmağımdaydı bende anlamıyorum ya


Kayıtsız Üye
Bende de oldu başta merak ettim
Sorma hatırladım dün çıra gibi kücük odun parçaları yakmıştım oun dumanı odunu tuttuğum yeri kına lekesi gibi yapmış


Kayıtsız Üye
Arkadaslar merhaba bugün sabah yaşadıgim bi olayı anlatmak istiyorum sabah kalktıgımda elimin az içinde ve parmaklarımında kına gibi şeyler var yıkadım ama çıkmadı..ne yapmam gerekiyo acaba biraz da tırstım yani..


uyandığında elinde kına olması, sabah uyandığımda elimde kına vardı, sabah uyandıgında elinde kına olması

Bu kategoride yer alan Anlamı Güzel Kız isimleri? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.


Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim Sitemap Sitemap2 Sitemap3

Sabah uyandığımda elimde kına renginde leke vardı ve kokusu aynı kına gibi bu ne demek? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İman, Mezhep, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Tecvid, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.